A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 13. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 13

17.11.2019. GODINE U 13.00

 

KRUŠČICA:RATAR-BORAC(VEL.SREDIŠTE)

SUDIJA : Jvanović Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA :Kornić Stefan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA :Veselinović Aleksandar-Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura - Kruščica

 

BELA CRKVA:BANAT-KARAŠ(JASENOVO)

SUDIJA : Rac Igor-Vršac

1. POM.SUDIJA :Havel Stanislav-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

DELEGAT: Santrač Vladimir - Pavliš

 

V.GAJ:BORAC-BANAT(ILANDZA)

SUDIJA:Grujić Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

DELEGAT : Rusovac Željko – Bela Crkva

 

GREBENAC:VULTURUL:DUNAV(BAN.PALANKA)

SUDIJA : Janjuš Predrag-Pančevo

1. POM.SUDIJA :Tomović Bojan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Cvitak Boris-Pančevo

DELEGAT : Ratković Predrag - Pančevo

 

KUŠTILJ:KARAŠ-VOJVODINA(C.CRKVA)

SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marković Marko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac

DELEGAT : Cvetićanin Milan - Miletićevo

 

IZBIŠTE:POLET-PARTIZAN(KAJTASOVO)

SUDIJA : Čirovič Nikola-Vršac

1.POM.SUDIJA : Djokić Nemanja-B.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Klepan Marčijan-Alibunar

DELEGAT: Šmit Igor - Vršac

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 12. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 12

9/10.11.2019. GODINE U 13:30 h

 

VEL SREDIŠTE:BORAC-POLET (IZBIŠTE)

SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

1. POM.SUDIJA :Rac Igor-Vršac

2. POM.SUDIJA :Marinković Veselin-Vršac

DELEGAT : Stanišković Goran - Vladimirovac

 

KAJTASOVO:PARTIZAN-KARAŠ (KUŠTILJ)

SUDIJA : Jarkovački Pera-B.Crkva

1. POM.SUDIJA :Zdravković Miloš-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar-Bela Crkva

DELEGAT: Vela Svetislav – Bela Crkva

 

KUSIĆ:ŠEVAC-VULTURUL (GREBENAC)

SUDIJA:Grujić Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan-B.Crkva

DELEGAT : Srbljanin Božidar - Vršac

 

BAN.PALANKA:DUNAV-BORAC (V.GAJ) subota

SUDIJA : Klepan Marčijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA :Petrović Dragoslav-B.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT : Đokić Zoran – B.Karlovac

 

ILANDZA:BANAT-BANAT (DUPLJAJA)

SUDIJA : Subić Bojan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Risteski Željana-Plandište

2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandiste

DELEGAT : Lalić Živa – N.Kozjak

 

JASENOVO:KARAŠ-RATAR (KRUŠČICA)

SUDIJA : Petrović Dejan-Vršac

1.POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište

DELEGAT: Selaković Nikola - Plandište

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 10. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 10

26/27.10.2019. GODINE U 14:00 h

 

VEL.SREDIŠTE:BORAC-KARAŠ (KUŠTILJ)

SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA :Marković Marko-Vršac

2. POM.SUDIJA :Bogdanov Nenad-Vršac

DELEGAT : Đokić Zoran-Ban.Karlovac

 

KAJTASOVO:PARTIZAN-VULTURUL (GREBENAC)

SUDIJA : Risteski Željana-Plandište

1. POM.SUDIJA :Dudovski Miša-Plandište

2. POM.SUDIJA : Žigic Damir-Vršac

DELEGAT: Cvetićanin Milan-Miletićevo

 

BELA CRKVA:VOJVODINA (C.Crkva)-BORAC (V.GAJ)

SUDIJA:Petrović Dejan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan-B.Crkva

2. POM.SUDIJA : Zdravković Mloš-Bela Crkva

DELEGAT : Srbljanin Božidar-Vršac

 

KUSIĆ:ŠEVAC-BANAT (DUPLJAJA)

SUDIJA : Subić Jovan-Vršac

1. POM.SUDIJA :Marinković Veselin-Vršac

2. POM.SUDIJA : Samoilov Ognjen-Zagajica

DELEGAT : Šmit Igor-Vršac

 

BAN.PALANKA:DUNAV-RATAR (KRUŠČICA) subota

SUDIJA : Jarkovački Pera-B.Crkva

1. POM.SUDIJA : Kornić Stefan-B.Crkva

2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

DELEGAT: Vela Svetislav-Bela Crkva

 

ILANDŽA:BANAT-KARAŠ (JASENOVO)

SUDIJA : Dobričić Vuk-B.Karlovac

1.POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-B.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Petrović Dragoslav-B.Karlovac

DELEGAT: Stanišković Goran-Vladimirovac

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 11. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 11

03.11.2019. GODINE U 13:30 h

 

JASENOVO:KARAŠ-BORAC (VEL.SREDIŠTE)

SUDIJA : Subić Jovan-Vršac

1. POM.SUDIJA :Bogdanov Nenad-Vršac

2. POM.SUDIJA :Jankovic Jovan-Vršac

DELEGAT : Mudrić Milan - Vršac

 

KRUŠČICA:RATAR-BANAT (ILANDŽA)

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA :Santrač Nebojša-Vršac

2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

DELEGAT: Labović Miljan - Plandište

 

BELA CRKVA:BANAT (DUPLJAJA)-DUNAV (BAN.PALANKA)

SUDIJA:Petrović Dejan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Šain Goran -Vršac

DELEGAT : Jovanović Đura - Kruščica

 

V.GAJ:BORAC-ŠEVAC(KUSIĆ)

SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

1. POM.SUDIJA :Rac Igor-Vršac

2. POM.SUDIJA : Kornić Stefan-B.Crkva

DELEGAT : Vagić Mario - Vršac

 

GREBENAC:VULTURUL-VOJVODINA(C.CRKVA)

SUDIJA : Đokić Nemanja-B.Karlovac

1. POM.SUDIJA : Petrović Dragoslav-B.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište

DELEGAT : Santrač Vladimir - Pavliš

 

KUŠTILJ:KARAŠ-POLET(IZBIŠTE)

SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

1.POM.SUDIJA : Jovanović Ivan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Veselinović Aleksandar-Bela Crkva

DELEGAT : Rusovac Željko – Bela Crkva

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 9. kolo 2019/2020

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 9

19/20.10.2019. GODINE U 15:00 h

 

ILANDŽA:BANAT-BORAC(VEL.SREDIŠTE)

SUDIJA : Đokić Nemanja-B.Karlovac

1. POM.SUDIJA :Krstevski Dragan-Plandište

2. POM.SUDIJA :Petrović Dragoslav-B.Karlovac

DELEGAT : Labović Miljan-Plandište

 

JASENOVO:KARAŠ-DUNAV(BAN.PALANKA)

SUDIJA :Subić Bojan-Vršac

1. POM.SUDIJA :Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vrsac

DELEGAT: Vagić Mario-Vršac

 

KRUŠČICA:RATAR-ŠEVAC(KUSIĆ)

SUDIJA:Klepan Marčijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar-B.Crkva

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT : Đokić Zoran–B.Karlovac

 

BELA CRKVA:BANAT-VOJVODINA(C.CRKVA)

SUDIJA : Jarkovački Pera-B.Crkva

1. POM.SUDIJA :Jovanović Ivan-B.Crkva

2. POM.SUDIJA : Veselinovic Aleksandar-B.Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan–B.Crkva

 

V.GAJ:BORAC-PARTIZAN(KAJTASOVO) (subota)

SUDIJA : Marković Marko-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

2. POM.SUDIJA : Radmanovac Veljko-Vršac

DELEGAT: Mudrić Milan-Vršac

 

GREBENAC:VULTURUL-POLET(IZBIŠTE)

SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

2. POM.SUDIJA : Samoilov Aleksandar-Zagajica

DELEGAT: Selaković Nikola-Plandište