A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 14. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 14

23/24.03.2019. GODINE U 15 ČASOVA

 

JANOŠIK: JANOŠIK– HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA : Ćirović Nikola – Vršac

1. POM.SUDIJA : Grujić Nikola – Vršac

2. POM.SUDIJA : Subić Jovan – Vršac

DELEGAT : Potkonjak Miloš – Seleuš

 

KUŠTILJ: KARAŠ – BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište

1. POM.SUDIJA : Labović Miljan – Plandište

2. POM.SUDIJA : Melih Andrijana – Hajdučica

DELEGAT: Selaković Nikola – Plandište

 

MARGITA: SLOGA – RATAR (Kruščica)

SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir – Vršac

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma

DELEGAT : Lalić Živa – Novi Kozjak

 

KUSIĆ: ŠEVAC – VINOGRADAR (Gudurica)

SUDIJA : Marinković Veselin – Vršac

1. POM.SUDIJA : Rac Igor – Vršac

2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac

DELEGAT: Santrač Vladimir – Pavliš

 

JASENOVO: KARAŠ – BORAC (Vračev Gaj)

SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica

1. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan – Bela Crkva

 

VRAČEV GAJ: VOJVODINA – BORAC (Veliko Središte) SUBOTA

SUDIJA : Ferenček Ivan – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan – Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad – Vršac

DELEGAT : Jovanović Đura – Kruščica

 

KAJTASOVO: PARTIZAN – DOBRICA (Dobrica)

SUDIJA : Subić Bojan – Vršac

1. POM.SUDIJA : Veselinović Darko – Vršac

2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša – Vršac

DELEGAT : Samoilov Ognjen – Zagajica

Delegiranje Druge JBPFL Istok 13. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 13
17/18.11.2018. GODINE U 13 ČASOVA

DOBRICA: DOBRICA – JANOŠIK(Janošik)
SUDIJA : Žijan Aleksandar-Vršac
1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac
DELEGAT : Santrač Vladimir-Pavliš

 

KAJTASOVO: PARTIZAN– BORAC (Veliko Središte)
SUDIJA : Labović Miljan-Plandište
1. POM.SUDIJA : Melih Andrijana-Hajdučica
2. POM.SUDIJA : Risteski Željana-Plandište
DELEGAT: Selaković Nikola-Plandište

 

VRAČEV GAJ: VOJVODINA (C.Crkva)– BORAC (Vračev Gaj) subota
SUDIJA : Ibišević Aleksandar-Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš-Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan-Bela Crkva
DELEGAT : Vela Svetislav-Bela Crkva

 

JASENOVO: KARAŠ – VINOGRADAR (Gudurica)
SUDIJA : Petrović Dejan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac
2. POM.SUDIJA : Veselinović Darko-Pavliš
DELEGAT: Stanković Dragan-Bela Crkva

 

KUSIĆ: ŠEVAC – RATAR (Kruščica)
SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar
1. POM.SUDIJA : Dobričić Vuk-Ban.Karlovac
2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma
DELEGAT : Krstović Goran-Ban.Karlovac

 

MARGITA: SLOGA – BUDUĆNOST (Alibunar)
SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac
1. POM.SUDIJA : Subić Bojan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac
DELEGAT : Stoilkovski Milorad-Plandište

 

KUŠTILJ: KARAŠ – HAJDUČICA (Hajdučica)
SUDIJA : Subić Jovan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Grujić Nikola-Vršac
2. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac
DELEGAT : Mudrić Milan-Vršac

Delegiranje Druge JBPFL Istok 11. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 11
03/04.11.2018. GODINE U 13:30 ČASOVA

VELIKO SREDIŠTE : BORAC – JANOŠIK (Janošik)
SUDIJA : Rac Igor – Vršac
1. POM.SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar
2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma
DELEGAT : Krstović Goran-Ban.Karlovac

 

DOBRICA: DOBRICA – BORAC (Vračev Gaj)
SUDIJA : Labović Miljan – Plandište
1. POM.SUDIJA : Melih Andrijana – Hajdučica
2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište
DELEGAT: Cvetićanin Milan-Miletićevo

 

KAJTASOVO: PARTIZAN – VINOGRADAR (Gudurica)
SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica
1. POM.SUDIJA : Ferenček Ivan – Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva
DELEGAT : Jovanović Đura-Kruščica

 

VRAČEV GAJ: VOJVODINA – RATAR (Kruščica) SUBOTA 03.11.2018
SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva
DELEGAT: Rusovac Željko-Bela Crkva

 

JASENOVO: KARAŠ – BUDUĆNOST (Alibunar)
SUDIJA : Sarka Marjan – Vršac
1. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko – Vršac
2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad – Vršac
DELEGAT : Milojević Dragan-Bela Crkva

 

KUSIĆ : ŠEVAC – HAJDUČICA (Hajdučica)
SUDIJA : Ćirović Nikola – Vršac
1. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac
2. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva
DELEGAT : Samoilov Ognjen-Zagajica

 

MARGITA: SLOGA – KARAŠ (Kuštilj)
SUDIJA : Žigić Damir – Vršac
1. POM.SUDIJA : Veselinović Darko – Pavliš
2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša – Pavliš
DELEGAT : Stanišković Goran-Vladimirovac



Delegiranje Druge JBPFL Istok 12. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 12
11.11.2018. GODINE U 13:30 ČASOVA

JANOŠIK: JANOŠIK– KARAŠ (Kuštilj)
SUDIJA : Ćirović Nikola – Vršac
1. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa – Vršac
2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac
DELEGAT : Vagić Mario – Vršac

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA– SLOGA (Margita)
SUDIJA : Melih Andijana – Hajdučica
1. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište
2. POM.SUDIJA : Labović Miljan – Plandište
DELEGAT: Selaković Nikola – Plandište

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST– ŠEVAC (Kusić)
SUDIJA : Subić Jovan – Vršac
1. POM.SUDIJA : Žigić Damir – Vršac
2. POM.SUDIJA : Rac Igor – Vršac
DELEGAT : Mudrić Milan – Vršac

 

KRUŠČICA: RATAR – KARAŠ (Jasenovo)
SUDIJA : Ferenček Ivan – Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva
DELEGAT: Vela Svetislav – Bela Crkva

 

GUDURICA: VINOGRADAR – VOJVODINA (Crvena Crkva)
SUDIJA : Dobričić Vuk – Banatski Karlovac
1. POM.SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar
2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma
DELEGAT : Lalić Živa – Novi Kozjak

 

VRAČEV GAJ: BORAC – PARTIZAN (Kajtasovo)
SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav - Kruščica
2. POM.SUDIJA : Stamenković Marko – Bela Crkva
DELEGAT : Jovanović Đura – Kruščica

 

VELIKO SREDIŠTE: BORAC – DOBRICA (Dobrica)
SUDIJA : Sarka Marjan – Vršac
1. POM.SUDIJA : Subić Bojan – Vršac
2. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko – Vršac
DELEGAT : Santrač Vladimir – Pavliš

Delegiranje Druge JBPFL Istok 10. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 10
28.10.2018. GODINE U 14 ČASOVA

JANOŠIK : JANOŠIK – SLOGA (Margita)
SUDIJA : Dobričić Vuk – Banatski Karlovac
1. POM.SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar
2. POM.SUDIJA : Melih Andrijana – Hajdučica
DELEGAT : Selaković Nikola – Plandište

 

KUŠTILJ: KARAŠ – ŠEVAC (Kusić)
SUDIJA : Sarka Marjan – Vršac
1. POM.SUDIJA : Veselinović Darko – Pavliš
2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad – Vršac
DELEGAT: Krstović Goran – Banatski Karlovac

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA – KARAŠ (Jasenovo)
SUDIJA : Ćirović Nikola – Vršac
1. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac
2. POM.SUDIJA : Labović Miljan – Plandište
DELEGAT : Vagić Mario – Vršac

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST – VOJVODINA (Crvena Crkva)
SUDIJA : Grujić Nikola – Vršac
1. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša – Pavliš
2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište
DELEGAT: Lalić Živa – Novi Kozjak

 

KRUŠČICA: RATAR – PARTIZAN (Kajtasovo)
SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva
DELEGAT : Vela Svetislav – Bela Crkva

 

GUDURICA : VINOGRADAR – DOBRICA (Dobrica)
SUDIJA : Subić Jovan – Vršac
1. POM.SUDIJA : Petrović Dejan – Vršac
2. POM.SUDIJA : Subić Bojan – Vršac
DELEGAT : Santrač Vladimir – Pavliš

 

VRAČEV GAJ: BORAC – BORAC (Veliko Središte)
SUDIJA : Rac Igor – Vršac
1. POM.SUDIJA : Ferenček Ivan – Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica
DELEGAT : Mudrić Milan – Vršac