A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 4. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 4

20.09.2020. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – BUDUĆNOST (Ban.Brestovac)

SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

2. POM.SUDIJA : Lakić Uroš - Kovin

DELEGAT : Šaponja Vladimir - Kovin

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Djaković Petar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marinković Lazar - Pančevo

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Petrović Mihajlo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

2. POM.SUDIJA : Djukanović Stefan - Omoljica

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

VOJLOVICA: MLADOST – PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

2. POM.SUDIJA : Miličević Marina - Omoljica

DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

DELIBLATO: OMLADINAC –SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad Jug 3. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 3
13.09.2020. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

VOJLOVICA: MLADOST – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
1. POM.SUDIJA : Ožegović Ognjen - Omoljica
2. POM.SUDIJA : Tomin Jovan – Pančevo
DELEGAT : Topalov Dušan - Samoš

 

DELIBLATO: OMLADINAC – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA : Dostić Nikola - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
2. POM.SUDIJA : Grubić Jovan - Kovin
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Anđelković Lazar – Pančevo
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

KOVIN: KOLONIJA – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA : Đaković Petar – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Naumović Marko – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Petrović Mihajlo - Pančevo
DELEGAT : Novičić Darko - Mramorak

 

MRAMORAK: PROLETER – slobodna ekipa

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 1. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 1

30.08.2020. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

VOJLOVICA: MLADOST – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Tadić Nikola - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Petar- Pančevo

2. POM.SUDIJA : Anđelković Lazar - Pančevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

MRAMORAK: PROLETER – B.S.K. (Bavanište) subota

SUDIJA : Čičić Mateja - Kovin

1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

2. POM.SUDIJA : Lakić Uroš - Kovin

DELEGAT : Šaponja Vladimir - Kovin

 

DELIBLATO: OMLADINAC – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)

SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo

1. POM.SUDIJA : Petrović Mihajlo - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Grubić Jovan - Kovin

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

1. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo

2. POM.SUDIJA : Futić Marija - Ban.Brestovac

DELEGAT : Kirhner Andrija - Opovo

 

PLOČICA: BORAC – slobodna ekipa

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 2. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 2

06.09.2020. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Trbanov Tamara – Kovin

1. POM.SUDIJA : Radivoj Martin - Kovin

2. POM.SUDIJA : Lakić Uroš - Kovin

DELEGAT : Krstin Nikola - Kovin

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo

DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – OMLADINAC (Deliblato)

SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

1. POM.SUDIJA : Anđelković Lazar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Mihajlo Marković - Pančevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

DOLOVO: DOLOVO – PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Petrović Mihajlo - Pančevo

DELEGAT : Banev Vladimir - Kovin

 

VOJLOVICA: MLADOST – SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 9. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 9

27.10.2019. GODINE U 14:00 ČASOVA

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – B.S.K. (Bavanište)

SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

1. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara - Kovin

2. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

PLOČICA: BORAC – PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica

1. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo

2. POM.SUDIJA : Milićević Marina - Omoljica

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

2. POM.SUDIJA : Strinić Mateja - Pančevo

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

DOLOVO: DOLOVO – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Naumović Marko - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo

DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak

 

DELIBLATO: OMLADINAC – slobodna ekipa