A+ R A-

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad Jug 17. kolo 2018/2019

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 17
05.05.2019. GODINE U 17:00 ČASOVA


MRAMORAK: PROLETER – MLADOST (Vojlovica)
SUDIJA :Divnić Nikola – Kovin
1. POM.SUDIJA :Čičić Mateja – Kovin
2. POM.SUDIJA : Vukašin Zagajcan– Bavanište
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin


BAVANIŠTE: B.S.K. – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA :Dzafić Bojan - Pančevo
1. POM.SUDIJA :Stamenković Dušan - Pančevo
2. POM.SUDIJA :Anđelković Lazar – Pančevo
DELEGAT: Dolovački Jovica - Mramorak


DELIBLATO : OMLADINAC – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA :Paunov Uroš – Kovin
1. POM.SUDIJA :Trbanov Tamara – Kovin
2. POM.SUDIJA : Stojković Stefan – Bavanište
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin


PLOČICA: BORAC – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo
2. POM.SUDIJA : Futić Marija–Ban. Brestovac
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin


BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA :Lazić Ilija – Dolovo
1. POM.SUDIJA :Ranđelović Miloš – Pančevo
2. POM.SUDIJA :Milićević Marina – Omoljica
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 16. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 16

28.04.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

KOVIN: KOLONIJA – BUDUĆNOST (Brestovac)

SUDIJA : Domazetoski Nemanja– Pančevo

1. POM.SUDIJA : Rašković Boško – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đorđević Milan – Pančevo

DELEGAT : Marković Nebojša-Pančevo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Čičić Mateja - Kovin

1. POM.SUDIJA : Divnić Nikola – Kovin

2. POM.SUDIJA : Radivojev Martin – Kovin

DELEGAT: Kirilov Zdravko-Kovin

 

VOJLOVICA: MLADOST – BSK (Bavanište)

SUDIJA: Dostić Nikola – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Lazić Ilija - Dolovo

2. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš - Pančevo

DELEGAT : Domazetoski Živan-Pančevo

 

PLOČICA: BORAC – OMLADINAC (Deliblato)

SUDIJA : Perović Predrag – Starčevo

1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica

2. POM.SUDIJA : Paunov Uroš – Kovin

DELEGAT : Jovanović Novica-Kovin

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Bunčić Nemanja – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Budimac Radoslav – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marjanović Mihajlo - Pančevo

DELEGAT: Radosavljević Radomir-Pančevo

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Jug 14. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 14

14.04.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

KOVIN: KOLONIJA – B.S.K. (Bavanište)

SUDIJA :Filić Igor– Kovin

1. POM.SUDIJA : Kačina Jovan – Kovin

2. POM.SUDIJA : Kovačević Simon – Kovin

DELEGAT : Jovanović Novica - kovin

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin

1. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo – Kovin

2. POM.SUDIJA : Radivojev Martin – Kovin

DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

DELIBLATO : OMLADINAC – BUDUĆNOST (Ban.Brestovac)

SUDIJA : Janković Aleksandar – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan - Pančevo

DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak

 

PLOČICA: BORAC – PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica

1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Piščević Ivan – Starčevo

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ –MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Stamenković Dušan – Ban. Brestovac

1. POM.SUDIJA : Drašković Boško – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Futić Marija – Ban. Brestovac

DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Jug 15. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 15

21.04.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

MRAMORAK: PROLETER – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Janošev Milan – Crepaja

1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola – Pančevo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Lazić Ilija – Dolovo

1. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Viktor Karkuš – Kovačica

DELEGAT: Milojković Jovan - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Čičić Mateja – Kovin

1. POM.SUDIJA : Divnić Nikola – Kovin

2. POM.SUDIJA : Paunov Uroš – Kovin

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

DELIBLATO: OMLADINAC – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica

1. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo

2. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja – Pančevo

DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST – BORAC (Pločica)

SUDIJA : Janićijević Zvezdan – Starčevo

1. POM.SUDIJA : Piščević Ivan – Starčevo

2. POM.SUDIJA : Milićević Marina – Omoljica

DELEGAT : Kranjajić Djura - Omoljica

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Jug 13. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 13

07.04.2019. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

MRAMORAK: PROLETER – OMLADINAC (Deliblato)

SUDIJA : Čičić Mateja – Kovin

1. POM.SUDIJA : Paunov Uroš – Kovin

2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola – Kovin

DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – BORAC (Pločica)

SUDIJA : Dragić Mihajlo – Kovin

1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara – Kovin

DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Jajić Igor - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Maričić Jovan - Pančevo

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

VOJLOVICA: MLADOST – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Dostić Nikola – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Petar – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola – Opovo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST –STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Mrđa Neđo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stanković Stevan – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Marko - Pančevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo