A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Jug 12. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 12

31.03.2019. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

KOVIN: KOLONIJA – MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Marjanović Mihajlo – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Predrag Janjuš – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Marko – Pančevo

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST –PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Janković Aleksandar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stanković Stevan – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola – Pančevo

DELEGAT : Jevtić Bojan - Pančevo

 

DELIBLATO : OMLADINAC – B.S.K. (Bavanište)

SUDIJA : Čičić Mateja – Kovin

1. POM.SUDIJA : Filić Igor- Kovin

2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara - Kovin

DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

PLOČICA: BORAC – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Kačina Jovan – Kovin

1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin – Kovin

2. POM.SUDIJA : Paunov Uroš – Kovin

DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica

1. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo – Kovin

2. POM.SUDIJA : Kovačević Simon - Kovin

DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Jug 11. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 11

24.03.2019. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

MRAMORAK: PROLETER – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Lazić Ilija – Dolovo

1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Dejan - Kačarevo

2. POM.SUDIJA : Marjanović Mihajlo – Pančevo

DELEGAT : Romić Boro - Pančevo

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)

SUDIJA : Džafić Bojan – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Janošev Milan – Crepaja

DELEGAT: Jovanović Novica - Kovin

 

DOLOVO : DOLOVO – OMLADINAC (Deliblato)

SUDIJA : Dragić Mihajlo - Kovin Čičić Matej – Kovin

1. POM.SUDIJA : Divić Nikola - Kovin

2. POM.SUDIJA : Kovačević Simon - Kovin

DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak

 

VOJLOVICA: MLADOST – BORAC (Pločica)

SUDIJA : Bunčić Nemanja – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Milićević Marina – Omoljica

DELEGAT : Nikolić Ivan - Pančevo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin

1. POM.SUDIJA : Čičić Mateja – Kovin

2. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin

DELEGAT: Kirilov Zdravko - Kovin

Delegiranje Druge JBPFL Zapad Jug 9. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 9
28.10.2018. GODINE U 14:00 ČASOVA

 

MRAMORAK: PROLETER – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA : Mrđa Neđo – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Rašković Boško - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir – Pančevo
DELEGAT : Jevtić Bojan - Pančevo


BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST – MLADOST (Vojlovica)
SUDIJA : Filić Igor - Kovin
1. POM.SUDIJA : Ignjatović Stefan – Kovin
2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksnadar - Kovin
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo


DELIBLATO : OMLADINAC – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA : Simić Darko – Kovin
1. POM.SUDIJA : Paunov Uroš - Kovin
2. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin


PLOČICA: BORAC – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Vuković Vanja – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Jović Slobodan – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš – Pančevo
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin


BAVANIŠTE: B.S.K. – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica
1. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Marković Marko - Pančevo
DELEGAT: Stanković Jovan - Dolovo

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Jug 10. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 10

17.03.2019. GODINE U 15:00 ČASOVA

       

 

MRAMORAK: PROLETER – B.S.K. (Bavanište)

SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica

1. POM.SUDIJA : Janković Miloš – Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan – Ban. Brestovac

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Domazetovski Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Kačina Jovan – Kovin

DELEGAT : Bogdanović  Aleksandar - Pančevo

 

DELIBLATO : OMLADINAC – MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Čičić Mateja – Kovin   

1. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo - Kovin

2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola - Kovin

DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

PLOČICA: BORAC – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Janošev Milan – Crepaja

1. POM.SUDIJA :  Stojadinović Dušan – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Marko – Pančevo   

DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Milanović Petar – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Marjanović Mihajlo – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan - Pančevo

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Jug 8. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE ’’ZAPAD-JUG’’ BROJ 8
21.10.2018. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

ST.TAMIŠ: ST.TAMIŠ – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Lazić Ilija - Dolovo
1. POM.SUDIJA : Mitrović Srdjan - Bavanište
2. POM.SUDIJA : Borbaš Miloš - Skrobara
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin


KOVIN: KOLONIJA – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Gajić Miloš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Vuković Vanja - Pančevo
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo


DUBOVAC: JEDINSTVO – BUDUĆNOST (Ban.Brestovac)
SUDIJA : Ignjatović Stefan - Kovin
1. POM.SUDIJA : Paunov Uroš - Kovin
2. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin


VOJLOVICA: MLADOST – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA: Simić Darko - Kovin
1. POM.SUDIJA: Kirilov Aleksandar - Kovin
2. POM.SUDIJA : Filić Igor - Kovin
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo


DOLOVO: DOLOVO – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA : Nikolić Nikola - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan – Ban.Brestovac
2. POM.SUDIJA : Randjelović Miloš - Pančevo
DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak