A+ R A-

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Jug 7. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 7

14.10.2018. GODINE U 15:00 ČASOVA

                       

 

MRAMORAK: PROLETER – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Milosavljević Nemanja – Kovin

1. POM.SUDIJA : Stanković Stevan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola – Pančevo

DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

 

BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST –KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Mrđa Neđo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Džafić Bojan - Pančevo

DELEGAT : Ratković Predrag - Pančevo

 

 

DELIBLATO : OMLADINAC – BORAC (Pločica)

SUDIJA : Kačina Jovan – Kovin

1. POM.SUDIJA : Filić Igor - Kovin

2. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Rašković Boško – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan – Ban. Brestovac         

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica

1. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan - Pančevo

DELEGAT: Stanković Jovan - Dolovo

Delegiranje Druge JBPFL Zapad Jug 6. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 6
07.10.2018. GODINE U 15:30 ČASOVA

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Borbaš Miloš - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo
DELEGAT : Stančević Jovan - Dolovo


DUBOVAC: JEDINSTVO – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA : Simić Darko– Kovin
1. POM.SUDIJA : Kačina Jovan – Kovin
2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola – Kovin
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin


VOJLOVICA: MLADOST – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
1. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Milićević Marina - Omoljica
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo


PLOČICA: BORAC – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA: Ignjatović Stefan – Kovin
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
2. POM.SUDIJA : Paunov Uroš – Kovin
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin


KOVIN: KOLONIJA –PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Milošević Aleksandar – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica
2. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban.Brestovac
DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Jug 4. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 4
23.09.2018. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola - Pančevo
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin


DUBOVAC: JEDINSTVO – MLADOST (Vojlovica)
SUDIJA : Škrbić Nemanja – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan – Ban. Brestovac
DELEGAT : Janćijević Gojko - Starčevo


DELIBLATO: OMLADINAC – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
1. POM.SUDIJA : Filić Igor – Kovin
2. POM.SUDIJA : Paunov Uroš – Kovin
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin


PLOČICA: BORAC – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA:Milosavljević Nemanja– Kovin
1. POM.SUDIJA : Radivoj Martin – Kovin
2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola – Kovin
DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin


KOVIN: KOLONIJA – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA : Radosavljević Vladimir – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Lazić Ilija – Dolovo
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag – Starčevo
DELEGAT : Romić Boro - Pančevo

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Jug 5. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 5
30.09.2018. GODINE U 15:30 ČASOVA


MRAMORAK: PROLETER – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan – Ban. Brestovac
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo


BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Simić Darko - Kovin
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin
2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola - Kovin
DELEGAT : Jovanović Novica - kovin


PANČEVO: MLADOST – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Nikolić Nikola – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

DOLOVO: DOLOVO – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA : Ignjatović Stefan – Kovin
1. POM.SUDIJA : Kačina Jovan – Kovin
2. POM.SUDIJA : Filić Igor – Kovin
DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak


BAVANIŠTE: B.S.K. – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Lazić Ilija – Dolovo
1. POM.SUDIJA : Rašković Boško – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Belić Mihajlo - Pančevo
DELEGAT: Trkulja Goran – B.N.Selo

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Jug 3. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 3
16.09.2018. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

MRAMORAK: PROLETER – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Borbaš Miloš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo


DUBOVAC: JEDINSTVO – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan - Ban. Brestovac
DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin


VOJLOVICA: MLADOST – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija – Dolovo
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

DOLOVO: DOLOVO – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Simić Darko – Kovin
1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin – Kovin
2. POM.SUDIJA : Paunov Uroš – Kovin
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Čičić Mateja - Kovin
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin
2. POM.SUDIJA : Filić Igor - Kovin
DELEGAT: Milojković Jovan - Kovin