A+ R A-

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Jug 2. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 2
09.09.2018. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Lazić Ilija - Dolovo
2. POM.SUDIJA : Čičić Mateja - Kovin
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – BSK (Bavanište)
SUDIJA : Ignjatović Stefan – Kovin
1. POM.SUDIJA : Radivoj Martin – Kovin
2. POM.SUDIJA : Paunov Uroš – Kovin
DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

 

DELIBLATO: OMLADINAC – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin
2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola – Kovin
DELEGAT : Milojković Jovan - kovin

PLOČICA: BORAC – MLADOST (Vojlovica)
SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica
2. POM.SUDIJA : Kuzmanović Lazar – Omoljica
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

KOVIN: KOLONIJA – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA : Janićijević Zvezdan – Starčevo
1. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT: Domazetoski Živan - Pančevo

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Jug 1. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 1
02.09.2018. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

KOVIN: KOLONIJA – STARI TAMIŠ (Stari Tamis)
SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Belić Mihajlo - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija - Dolovo
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo


DUBOVAC: JEDINSTVO – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Ignjatović Stefan – Kovin
1. POM.SUDIJA : Radivoj Martin – Kovin
2. POM.SUDIJA : Simić Darko – Kovin
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin


PANČEVO: MLADOST – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin
2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola – Kovin
DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA : Beracka Igor – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš – Pančevo
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Filić Igor - Kovin
DELEGAT: Kirilov Zdravko - Kovin

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 17. kolo 2017/18

BAVANIŠTE: B.S.K. – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Janicijevic Zvezdan – Starcevo

1. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola – Pančevo

DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

MRAMORAK: PROLETER – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin

1. POM.SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin

2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin

DELEGAT: Kirilov Zdravko - Kovin

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – BORAC (Pločica)

SUDIJA : Mitrović Srđan - Bavanište

1. POM.SUDIJA : Urošević Luka - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

GAJ: PARTIZAN – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Mrđa Neđo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stevkovksi Danil - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš  - Starčevo

DELEGAT : Krnjajić Dejan - Pančevo

 

KOVIN: KOLONIJA – OMLADINAC (Deliblato)

SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica

1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac

DELEGAT : Vukosavljević  Aleksandar - Kovin

 

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 18. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 18
13.05.2018. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA : Andrejić Igor – Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Stamenković Marko – Bela Crkva
DELEGAT : Vela Svetislav – B.Crkva

 

DOLOVO: DOLOVO – PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Milošević Aleksandar – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo
DELEGAT : Novosel Milutin - Mramorak

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo
1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
2. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil – Pančevo
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

DELIBLATO: OMLADINAC – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
DELEGAT: Milojković Jovan - Kovin

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 16. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 11
02.05.2018. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Mitrović Srđan - Bavanište
1. POM.SUDIJA :
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo


DUBOVAC: JEDINSTVO – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Milošević Aleksandar – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA :
1. POM.SUDIJA : Kačina Jovan – Kovin
2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – BSK (Bavanište)
SUDIJA : Gajić Miloš – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola – Pančevo
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST – PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Rašković Boško - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
2. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
DELEGAT: Radivoj Stevan - Kovin