A+ R A-

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 15. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 15

29.04.2018. GODINE U 16:30 ČASOVA

                       

GAJ: PARTIZAN – BORAC (Pločica)

SUDIJA :   Đurin Stefan – Ban.Brestovac

1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban.Brestovac

2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo

DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – BUDUĆNOST (Ban.Brestovac)

SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin

1. POM.SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin

2. POM.SUDIJA : Kirilov  Aleksandar - Kovin

DELEGAT: Milojković Jovan - Kovin

 

MRAMORAK: PROLETER – ST.TAMIŠ (St.Tamiš)

SUDIJA : Borbaš Miloš – Skrobara

1. POM.SUDIJA :  Đorđević Milan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš - Pančevo

DELEGAT : Radivoj Stavan - Kovin

 

KOVIN: KOLONIJA – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Jaćimovski Darko - Kačarevo

1. POM.SUDIJA : Beracka Igor - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

DELEGAT : Bogdanović  Aleksandar - Pančevo

 

DELIBLATO: OMLADINAC – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Mitrović Sđan - Bavanište

1. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Negovan Nikola - Pančevo

DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 14. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 14
22.04.2018. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA : Krsmanović Uroš – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Rašković Boško – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola – Pančevo
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

ST.TAMIŠ: ST.TAMIŠ – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Borbaš Miloš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko – Jabuka
DELEGAT: Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Škrbić Nemanja – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin
2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

GAJ: PARTIZAN – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA : Đorđević Milan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Šolaja Dušan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Cvitak Boris – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
DELEGAT : Novosel Milutin - Mramorak

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 12. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 12
08.04.2018. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Nikola Đurin – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Stefan Đurin – Ban. Brestovac
DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

ST.TAMIŠ: ST.TAMIŠ – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA : Predrag Janjuš - Pančevo
1. POM.SUDIJA :Mitrović Srđan - Bavanište
2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan – Pančevo
DELEGAT: Novosel Milutin - Mramorak

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin
1. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

GAJ: PARTIZAN – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Rašković Boško - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
2. POM.SUDIJA : Đorđević Milan - Pančevo
DELEGAT : Jevtić Bojan - Pančevo

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 13. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 13
15.04.2018. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

BAVANIŠTE: B.S.K. - BORAC (Pločica)
SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
1. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : /
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

MRAMORAK: PROLETER – PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT: Nedić Nedeljko - Starčevo

 

KOVIN: KOLONIJA – BUDUĆNOST (Ban.Brestovac)
SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Medić Đuro - Pančevo
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

DELIBLATO: OMLADINAC – ST.TAMIŠ (St.Tamiš)
SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Djurin Stefan – Ban.Brestovac
2. POM.SUDIJA : Djurin Nikola – Ban.Brestovac
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin
1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan - Bavanište
2. POM.SUDIJA : /
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Jug 11. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 11
01.04.2018. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

DOLOVO: DOLOVO – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Rašković Boško – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Drača Nikola – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Tadić Nikola - Pančevo
DELEGAT : Krnjajić Dejan - Pančevo

 

KOVIN : KOLONIJA – BSK (Bavanište)
SUDIJA : Tešić Milan – Ban. Novo Selo
1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Borbaš Milan - Pančevo
DELEGAT: Nedić Nedeljko - Starčevo

 

MRAMORAK: PROLETER – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Mitrović Srđan – Bavanište
1. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA : Tomić Uglješa - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Petrović Uroš – Kovin
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

DELIBLATO: OMLADINAC – PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Janković Miloš – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
DELEGAT : Novosel Milutin - Mramorak