A+ R A-

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD - JUG 5. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 5
01.10.2017. GODINE U 15:30 ČASOVA

 

DUBOVAC: JEDINSTVO –BORAC (Pločica)
SUDIJA : Petrović Uroš - Kovin
1. POM.SUDIJA : Milenković Boris - Kovin
2. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
DELEGAT: Jovanović Novica - Kovin


DELIBLATO: OMLADINAC – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA : Janićijević Zvezdan - Starčevo
1. POM.SUDIJA : Kužić Bojan – B.N.Selo
2. POM.SUDIJA : Medić Nemanja - Pančevo
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin


KOVIN: KOLONIJA – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Vojnović Stojan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Tadić Nikola - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan - Bavanište
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo


MRAMORAK: PROLETER – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA : Beracka Igor - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan - Pančevo
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo


BAVANIŠTE: B.S.K. – PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD JUG 4. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 4
24.09.2017. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA : Milošević Aleksandar – Ban. Brestvac
1. POM.SUDIJA : Milenković Boris - Kovin
2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

GAJ: PARTIZAN – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Janković Miloš – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac
DELEGAT: Kirilov Zdravko - Kovin

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Gajić Miloš - Pančevo
DELEGAT : Janičijević Gojko - Starčevo

 

STARI TAMIŠ: ST.TAMIŠ – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Jaćimovski Darko - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Kužić Bojan – Ban. Novo Selo
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA : Naumović Marko - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
2. POM.SUDIJA : Šolaja Dušan - Pančevo
DELEGAT : Nikolić Ivan - Pančevo

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD JUG 2. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE ’’ZAPAD-JUG’’
10.09.2017. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – PROLETER (MRAMORAK)
SUDIJA : Maksimović Miloš – Starčevo
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin
2. POM.SUDIJA : Milenković Boris – Kovin
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – KOLONIJA (KOVIN)
SUDIJA : Jović Slobodan – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Petrović Katarina – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Đurišić Nenad – Starčevo
DELEGAT: Kirilov Zdravko - Kovin

 

GAJ: PARTIZAN – OMLADINAC (DELIBLATO)
SUDIJA : Milošević Aleksandar – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban.Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban.Brestovac
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST – JEDINSTVO (DUBOVAC)
SUDIJA : Domazetoski Nemanja – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Tadić Nikola – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš – Pančevo
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – DOLOVO (DOLOVO)
SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica
1. POM.SUDIJA : Petrović Uroš - Kovin
2. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan – Bavanište
DELEGAT : Ratković Predrag - Pančevo

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD JUG 3. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 3
17.09.2017. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

DOLOVO: DOLOVO – POLET (Idvor)
SUDIJA : Tadić Nikola - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
2. POM.SUDIJA : Milenković Boris - Kovin
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – ST.TAMIŠ (St.Tamiš))
SUDIJA : Janković Aleksandar - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Janković Miloš – Ban.Brestovac
2. POM.SUDIJA : Djurin Nikola – Ban.Brestovac
DELEGAT: Radivoj Stevan - Kovin

 

DELIBLATO: OMLADINAC – BUDUĆNOST (Ban.Brestovac)
SUDIJA : Mrđa Neđo - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan - Bavanište
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

KOVIN: KOLONIJA – PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Milanović Dragan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Djurišić Nenad - Starčevo
2. POM.SUDIJA : Medić Djuro - Pančevo
DELEGAT : Dramićanin Nenad - Starčevo

 

MRAMORAK: PROLETER – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA : Milošević Aleksandar – Ban.Brestovac
1. POM.SUDIJA : Djurin Stefan – Ban.Brestovac
2. POM.SUDIJA : /
DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD JUG 1. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE ’’ZAPAD-JUG’’
03.09.2017. GODINE U 16:30 ČASOVA


STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Cvitak Boris – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Milanović Petar – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko – Kačarevo
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

DOLOVO: DOLOVO – BUDUĆNOST (Ban.Brestovac)
SUDIJA : Janjuš Predrag – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Kužić Bojan – B.N.Selo
2. POM.SUDIJA : Rosić Stefan – Pančevo
DELEGAT: Kirilov Zdravko - Kovin

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Jović Slobodan – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Milenković Boris – Kovin
2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
DELEGAT : Nikolić Ivan - Pančevo

 

DELIBLATO: OMLADINAC – BUDUĆNOST (Ban.Brestovac)
SUDIJA : Trifunović Bojan – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko – Jabuka
2. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš – Pančevo
DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

 

KOVIN: KOLONIJA – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica
1. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Banatski Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Banatski Brestovac
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin