A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF lige Zapad JUG - 18. kolo - sezona 2016/17

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD – JUG" BROJ 18
21.05.2017. GODINE U 17:00 ČASOVA

DUBOVAC: JEDINSTVO – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Petrović Uroš - Kovin
1. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
2. POM.SUDIJA : Rašeta Srđan - Kovin
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

MRAMORAK: PROLETER – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
2. POM.SUDIJA : Janković Aleksandar - Pančevo
DELEGAT : Jevtić Bojan - Pančevo

 

DOLOVO: DOLOVO – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Petrović Katarina - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš - Pančevo
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

KOVIN: KOLONIJA – BUDUĆNOST (Banatski Brestovac)
SUDIJA : Bogdanović Aleksandar - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Medić Đuro - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin


PLOČICA: BORAC – Slobodna ekipa

Delegiranje Druga JBPF lige Zapad JUG - 17. kolo - sezona 2016/2017

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD – JUG" BROJ 17
14.05.2017. GODINE U 17:00 ČASOVA


BAVANIŠTE: B.S.K. – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Tadić Nikola - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Naumović Marko - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA : Drača Nikola - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Urošević Luka - Pančevo
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

DELIBLATO: OMLADINAC – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Bogdanović Aleksandar - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Petrović Uroš - Kovin
2. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

PLOČICA: BORAC – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA : Janković Miloš – Ban.Brestovac
1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
2. POM.SUDIJA : Dramićanin Srahinja - Starčevo
DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin


BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – Slobodna ekipa

Delegiranje Druga JBPF lige Zapad JUG - 15. kolo - sezona 2016/2017

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD – JUG" BROJ 15
30.04.2017. GODINE U 16:30 ČASOVA


STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – BUDUĆNOST (Banatski Brestovac)
SUDIJA : Medić Đuro - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Tomović Bojan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo
DELEGAT : Jovanovic Novica - Kovin

 

DELIBLATO: OMLADINAC – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Milanović Dragan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Petrović Uroš - Kovin
2. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
DELEGAT : Radivoje Stevan - Kovin

 

PLOČICA: BORAC – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa - Omoljica
2. POM.SUDIJA : Dramićanin Srahinja - Starčevo
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin
1. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
2. POM.SUDIJA : Rašeta Srđan - Kovin
DELEGAT : Vukosavljevic Aleksadar - Kovin


BAVANIŠTE: B.S.K.– Slobodna ekipa

Delegiranje Druga JBPF lige Zapad JUG - 16. kolo - sezona 2016/2017

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD – JUG" BROJ 16
07.05.2017. GODINE U 17:00 ČASOVA

MRAMORAK: PROLETER – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Petrović Uroš - Kovin
1. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin
2. POM.SUDIJA : Rašeta Srđan - Kovin
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Dimitrijevski Dejan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
DELEGAT : Kirilov Aleksandar - Kovin

 

KOVIN: KOLONIJA – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko - Kačarevo
2. POM.SUDIJA : Đurin Stefan – Ban.Brestovac
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA : Jajić Igor - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin


DUBOVAC: JEDINSTVO – Slobodna ekipa

Delegiranje Druga JBPF lige Zapad JUG - 14. kolo - sezona 2016/2017

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD – JUG" BROJ 14
23.04.2017. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

DOLOVO: DOLOVO – JEDINSTVO (Dubovac)
SUDIJA : Medić Đuro - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

KOVIN: KOLONIJA – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Janićijević Zvezdan - Starčevo
1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa - Omoljica
2. POM.SUDIJA : Belic Mihajlo - Pančevo
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

BANATSKI BRESTOVAC: BUDUĆNOST – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Bogdanović Aleksandar - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Janković Aleksandar - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Tomović Bojan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Rašeta Srđan - Kovin
2. POM.SUDIJA : Urošević Luka - Pančevo
DELEGAT : Jovanovi ć Novica - Kovin


MRAMORAK: PROLETER – Slobodna ekipa