A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad sever 9. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 9

26./27.10.2019. GODINE U 14:00 ČASOVA

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ – GLOGONJ (Glogonj) subota

SUDIJA : Janković Aleksandar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

2. POM.SUDIJA : Stojanovski Željko - Pančevo

DELEGAT : Perović Predrag - Kovačica

 

PANČEVO: VOJLOVICA 2018 – MUNDIAL (Pančevo)

SUDIJA : Francuz Dejan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Vuković Vanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Carić Mateja - Pančevo

DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – UNIREA (Uzdin)

SUDIJA: Marković Vukašin - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo

2. POM.SUDIJA: Ognjanov Vladimir - Dolovo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

SEFKERIN: TEMPO – SLAVIA (Kovačica)

SUDIJA: Vojinović Stefan - Debeljača

1. POM.SUDIJA : Marjanović Uroš - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije - Pančevo

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

SAMOŠ: POBEDA – slobodna ekipa

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 8. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 8

20.10.2019. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

PANČEVO: MUNDIAL – TEMPO (Sefkerin)

SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Anđelković Lazar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Ilić Marko - Pančevo

DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

KOVAČICA: SLAVIA – OMLADINAC 1927 (Opovo)

SUDIJA : Tadić Nikola - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Francuz Dejan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marinković Lazar - Pančevo

DELEGAT : Romić Bora - Pančevo

 

UZDIN: UNIREA – JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)

SUDIJA : Predrag Janjuš - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš – Starčevo

DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovačica

 

GLOGONJ: GLOGONJ – POBEDA (Samoš)

SUDIJA : Janković Aleksandar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

PANČEVO: VOJLOVICA 2018 – SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 6. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 6

06.10.2019. GODINE U 15:30 ČASOVA

 

PANČEVO: MUNDIAL – OMLADINAC 1927 (Opovo)

SUDIJA : Janković Aleksandar- Pančevo

1. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marjanović Mihajlo- Pančevo

DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak

 

KOVAČICA: SLAVIA – POBEDA (Samoš)

SUDIJA : Marković Vukašin - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola – Opovo

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

SEFKERIN: TEMPO – JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)

SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo

1. POM.SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đaković Petar – Pančevo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

GLOGONJ: GLOGONJ – VOJVODINA (Crepaja)

SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ilić Marko - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stojanovski Željko - Pančevo

DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

UZDIN: UNIREA – VOJLOVICA 2018 (Pančevo)

SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Marjanović Uroš - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marinković Lazar - Pančevo

DELEGAT : Topalov Duško - Samoš

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 7. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 7

12./13.10.2019. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

CREPAJA: VOJVODINA – MUNDIAL (Pančevo)

SUDIJA : Ranđelović Miloš – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Francuz Dejan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Strinić Mateja – Pančevo

DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovačica

 

PANČEVO: VOJLOVICA 2018 – GLOGONJ (Glogonj)

SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

1. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

2. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

SAMOŠ: POBEDA – UNIREA (Uzdin)

SUDIJA : Marjanović Mihajilo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Vojinović Stefan - Debeljača

2. POM.SUDIJA : Carić Mateja - Pančevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ – SLAVIA (Kovačica) subota

SUDIJA : Marković Marko - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Petrović Katarina - Pančevo

DELEGAT : Marković Nebojša - Kačarevo

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – TEMPO (Sefkerin)

SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milićević Marina - Omoljica

2. POM.SUDIJA: Stojanovski Željko - Pančevo

DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 5. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 5

28./29.09.2019. GODINE U 15:30 ČASOVA

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ – OMLADINAC 1927 (Opovo) SUBOTA

SUDIJA : Bunčić Nemanja – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Janosev Milan - Pančevo

DELEGAT : Janičijević Gojko - Starčevo

 

PANČEVO: VOJLOVICA 2018 – SLAVIA (Kovačica)

SUDIJA : Džafić Bojan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Francuz Dejan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Futić Marija – Ban. Brestovac

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

GLOGONJ: GLOGONJ – MUNDIAL (Pančevo)

SUDIJA : Milanovic Dragan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

CREPAJA: VOJVODINA – UNIREA (Uzdin)

SUDIJA : Dostić Nikola– Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Vukovic Vanja - Pančevo

DELEGAT : Topalov Duško - Samoš

 

SAMOŠ: POBEDA – TEMPO (Sefkerin)

SUDIJA : Predrag Janjuš – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Strinić Mateja – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Čarić Mateja - Pančevo

DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovačica