A+ R A-

Delegiranje Prva JBPF liga 17. kolo 2019/20

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 17

14/15.03.2020. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA–DOLINA (PADINA)

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA :Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

DELEGAT : Anđelić Jovan - Bela Crkva

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST- RADNIČKI (Kovin)

SUDIJA : Raković Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

DELEGAT : Trkulja Goran - Ban. Novo Selo

 

BARANDA: RADNIČKI– SLOGA (B.N.Selo)

SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin

DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

GAJ: PARTIZAN– STRELA (Ivanovo)

SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

1. POM.SUDIJA: Tomović Bojan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo

DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA – SPARTAK 1911 (Debeljača)

SUDIJA : Tešić Milan-B.N.Selo

1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Marko-Pančevo

DELEGAT : Dramićanin Nenad - Starčevo

 

BELA CRKVA: BAK–POLET (Idvor) subota

SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Premović Dragan - Ban. Karlovac

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA– POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA: Dostić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš-Pančevo

DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

 

PAVLIŠ: PARTIZAN (Uljma)–JEDINSTVO (Vlajkovac) subota

SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

2. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

DELEGAT : Samoilov Ognjen - Zagajica

Delegiranje Prva JBPF liga 16. kolo 2019/20

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 16

07/08.03.2020. GODINE U 14:30 ČASOVA

 

PADINA DOLINA –JEDINSTVO (Vlajkovac)

SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin

1. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

2. POM.SUDIJA : Marjanović Mihailo-Pančevo

DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

POTPORANJ: POTPORANJ- PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

1. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

 

DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

IDVOR: POLET– JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911– BAK (Bela Crkva)

SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

1. POM.SUDIJA: Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš-Pančevo

DELEGAT : Dubak Marko - Pančevo

 

IVANOVO: STRELA – C.ZVEZDA (Pavliš)

SUDIJA : Marković Marko-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

2. POM.SUDIJA : Tešić Milan-B.N.Selo

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

B.N.SELO: SLOGA–PARTIZAN (Gaj)

SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo

DELEGAT : Potkonjak Miloš - Seleuš

 

KOVIN: RADNIČKI– RADNIČKI (Baranda) subota

SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Raković Nikola-Vršac

DELEGAT : Matijević Branislav - Velika Greda

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA–BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

DELEGAT : Anđelić Saša - Bela Crkva

Delegiranje Prva JBPF liga 14. kolo 2019/20

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 14

16/17.11.2019. GODINE U 13:00 ČASOVA

 

PADINA: DOLINA –POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

1. POM.SUDIJA : Tešić Milan-B.N.Selo

2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

DELEGAT : Jevtić Bojan - Pančevo

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO- POLET (Idvor)

SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

1. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan-Ban.Brestovac

2. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš-Pančevo

DELEGAT : Dramićanin Nenad - Starčevo

 

ULJMA: PARTIZAN– SPARTAK 1911 (Debeljača) subota

SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Drača Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Marko-Pančevo

DELEGAT : Romić Boro - Pančevo

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA– STRELA (Ivanovo)

SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

1. POM.SUDIJA: Dostić Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Karkuš Viktor-Kovačica

DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

 

BELA CRKVA: BAK – SLOGA (B.N.Selo) subota

SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

2. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA–RADNIČKI (Kovin)

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Samoilov Ognjen - Zagajica

 

GAJ: PARTIZAN– HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

DELEGAT : Anđelić Jovan - Bela Crkva

 

BARANDA: RADNIČKI–BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Raković Nikola-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

Delegiranje Prva JBPF liga 15. kolo 2019/20

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 15

23/24.11.2019. GODINE U 13:00 ČASOVA

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST–DOLINA (Padina)

SUDIJA :Raković Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

DELEGAT : Kirkov Aleksandar - Vršac

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA-RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA :Jokić Ivan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

DELEGAT : Anđelić Saša - Bela Crkva

 

KOVIN: RADNIČKI–PARTIZAN (Gaj) subota

SUDIJA : Drača Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo

DELEGAT : Dramićanin Nenad - Starčevo

 

B.N.SELO: SLOGA– C.ZVEZDA (Pavliš)

SUDIJA : Stamenković Dušan-Ban.Brestovac

1. POM.SUDIJA: Tomić Uglješa-Omoljica

2. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš-Pančevo

DELEGAT : Medaković Goran - Pančevo

 

IVANOVO: STRELA –BAK (Bela Crkva)

SUDIJA :Gvozdenov Veljko-Vršac

1. POM.SUDIJA :Mijailović Blagoje-Vršac

2. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911–JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin

DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

IDVOR: POLET– PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA :Dragić Mihajlo-Kovin

DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

POTPORANJ: POTPORANJ–JEDINSTVO (Vlajkovac)

SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Tešić Milan-B.N.Selo

2. POM.SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

Delegiranje Prva JBPF liga 13. kolo 2019/20

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 13

09/10.11.2019. GODINE U 13:30 ČASOVA

 

BARANDA: RADNIČKI –DOLINA (Padina)

SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA : Marković Marko-Pančevo

DELEGAT : Kapor Zoran-Pančevo

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST- PARTIZAN (Gaj)

SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

DELEGAT : Potkonjak Miloš-Seleuš

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA– CRVENA ZVEZDA (Pavliš)

SUDIJA : Tešić Milan-B.N.Selo

1. POM.SUDIJA : Drača Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

DELEGAT : Premović Dragan-Ban.Karlovac

 

KOVIN: RADNIČKI– BAK (Bela Crkva) subota

SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

1. POM.SUDIJA: Barač Danilo-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

DELEGAT : Veličkovski Aleksandar-Plandište

 

B.N.SELO: SLOGA – JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Raković Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

2. POM.SUDIJA : Karkuš Viktor-Kovačica

DELEGAT : Domazetoski Živan-Pančevo

 

IVANOVO: STRELA–PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

DELEGAT : Matijević Branislav-Velika Greda

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911– JEDINSTVO (Vlajkovac)

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

DELEGAT : Dubak Marko-Pančevo

 

IDVOR: POLET–POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

1. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

2. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo-Kovin

DELEGAT : Cvetković Zlatan-Pančevo