A+ R A-

Delegiranje Druge JBPF lige ISTOK 22. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 22
16.05.2021. GODINE U 17:00 h


IZBIŠTE: POLET- BORAC (Vračev Gaj)
SUDIJA : Dobričić Vuk-Ban.Karlovac
1. POM.SUDIJA : Klepan Marijan-Alibunar
2. POM.SUDIJA : Prijić Davor-Seleuš
DELEGAT : Petrović Predrag - Alibunar

 

JASENOVO: KARAŠ - OMLADINAC (Zagajica)
SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Radak Boban-Vršac
2. POM.SUDIJA : Radmanovac Veljko-Vršac
DELEGAT: Mudrić Milan - Vršac

 

GREBENAC: VULTURUL -DUNAV (Ban.Palanka)
SUDIJA: Žigić Damir-Vršac
1. POM.SUDIJA : Miljušević Matija-Vršac
2. POM.SUDIJA : Božić Matija-Pavliš
DELEGAT : Marković Zoran - Vršac

 

KAJTASOVO: PARTIZAN-BANAT (Dupljaja)
SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac
1. POM.SUDIJA : Laka Dalibor-Seleuš
2. POM.SUDIJA : Laka Dejan-Seleuš
DELEGAT : Stanišković Goran

 

KUŠTILJ: KARAŠ -RATAR (Kruščica)
SUDIJA : Rac Igor-Vršac
1. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište
2. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište
DELEGAT: Labović Miljan - Plandište

 

KUSIĆ: ŠEVAC – BORAC (Veliko Središte)
SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva
1.POM.SUDIJA : Veselinović Aleksandar-Bela Crkva
2.POM.SUDIJA : Kornić Stefan-Bela Crkva
DELEGAT: Jovanović Đura - Kruščica

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 21. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 21

09.05.2020. GODINE U 17:00 h

 

MILETIĆEVO: GRANIČAR- POLET (Izbište)

SUDIJA : Grujić Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Božić Matija-Pavliš

2. POM.SUDIJA : Radmanovac Veljko-Vršac

DELEGAT : Šipoš Danijel - Vršac

 

KRUŠČICA: RATAR - ŠEVAC (Kusić)

SUDIJA : Radak Boban-Vršac

1. POM.SUDIJA : Čubrilo Luka-Vršac

2. POM.SUDIJA : Miljušević Matija-Vršac

DELEGAT: Vagić Mario - Vršac

 

BELA CRKVA: BANAT (Dupljaja) -KARAŠ (Kuštilj)

SUDIJA: Jovanović Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Havel Stanislav-Kruščic

DELEGAT : Vela Svetislav - Bela Crkva

 

BAN.PALANKA: DUNAV-PARTIZAN (Kajtasovo)

SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Petrović Dragoslav-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Laka Dejan-Seleuš

DELEGAT : Lalić Živa - Novi Kozjak

 

ZAGAJICA: OMLADINAC - VULTURUL (Grenebac)

SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

1. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac

2. POM.SUDIJA : Risteski Željana-Plandište

DELEGAT: Selaković Nikola - Plandište

 

VRAČEV GAJ: BORAC – KARAŠ (Jasenovo)

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1.POM.SUDIJA : Tešić Luka-Vršac

2.POM.SUDIJA : Tomaš Nikola-Vršac

DELEGAT: Milojević Dragan - Bela Crkva

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 19. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 19

25.04.2020. GODINE U 16:30 h

 

VEL.SREDIŠTE: BORAC- POLET (Izbište)

SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

1. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana-Plandište

DELEGAT : Selaković Nikola-Plandište

 

KRUŠČICA: RATAR - GRANIČAR (Miletićevo)

SUDIJA : Rac Igor-Vršac

1. POM.SUDIJA : Petrović Dragoslav-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Laka Dejan-Seleuš

DELEGAT: Stanišković Goran - Vladimirovac

 

BAN.PALANKA: DUNAV -ŠEVAC (Kusić)

SUDIJA: Jarkovački Pera-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan-Bela Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan - Bela Crkva

 

ZAGAJICA: OMLADINAC-KARAŠ (Kuštilj)

SUDIJA : Laka Dalibor-Seleuš

1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

2. POM.SUDIJA : Prijić Davor-Seleuš

DELEGAT : Lalić Živa - Novi Kozjak

 

VRAČEV GAJ: BORAC - PARTIZAN (Kajtasovo)

SUDIJA : Radmanovac Veljko-Vršac

1. POM.SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Miljušević Matija-Vršac

DELEGAT: Marković Zoran - Vršac

 

JASENOVO: KARAŠ – VULTURUL (Grebenac)

SUDIJA : Raković Nikola-Vršac

1.POM.SUDIJA : Tomaš Nikola-Vršac

2.POM.SUDIJA : Tešić Luka-Vršac

DELEGAT: Vagić Mario-Vršac

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 20. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 20

02.05.2020. GODINE U 16:30 h

 

IZBIŠTE: POLET- KARAŠ (Jasenovo)

SUDIJA : Dobričić Vuk-Ban.Karlovac

1. POM.SUDIJA : Radak Boban-Vršac

2. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

DELEGAT : Cvetićanin Milan - Miletićevo

 

GREBENAC: VULTURUL - BORAC (Vračev Gaj)

SUDIJA : Tomaš Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Tešić Luka-Vršac

2. POM.SUDIJA : Čubrilo Luka-Vršac

DELEGAT: Srbljanin Božidar - Vršac

 

KAJTASOVO: PARTIZAN -OMLADINAC (Zagajica)

SUDIJA: Grujić Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Kornić Stefan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Veselinović Aleksandar-Bela Crkva

DELEGAT : Santrač Vladimir - Pavliš

 

KUŠTILJ: KARAŠ-DUNAV (Ban.Palanka)

SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Prijić Davor-Seleuš

DELEGAT : Petrović Predrag - Alibunar

 

KUSIĆ: ŠEVAC - BANAT (Dupljaja)

SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Miljušević Mateja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac

DELEGAT: Mudrić Milan - Vršac

 

MILETIĆEVO: GRANIČAR – BORAC (Veliko Središte)

SUDIJA : Laka Dalibor-Seleuš

1.POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

2.POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište

DELEGAT: Labović Miljan - Plandište

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 18. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 18

18.04.2020. GODINE U 16:30 h

 

IZBIŠTE: POLET- VULTURUL (Grebenac)

SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Laka Dejan-Seleuš

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT : Petrović Predrag-Alibunar

 

KAJTASOVO: PARTIZAN - KARAŠ (Jasenovo)

SUDIJA : Kornić Stefan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA :Ferenček Ivan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Havel Stanislav-Kruščica

DELEGAT: Jovanović Đura-Kruščica

 

KUŠTILJ: KARAŠ -BORAC (Vračev Gaj)

SUDIJA: Marinković Veselin-Vršac

1. POM.SUDIJA : Radmanovac Veljko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana- Plandište

DELEGAT : Cvetićanin Milan-Miletićevo

 

KUSIĆ: ŠEVAC-OMLADINAC (Zagajica)

SUDIJA : Radak Boban-Vršac

1. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

2. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište

DELEGAT : Vela Svetislav-Bela Crkva

 

MILETIĆEVO: GRANIČAR - BANAT (Dupljaja)

SUDIJA : Grujić Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Čubrilo Luka-Vršac

2. POM.SUDIJA : Tešić Luka-Vršac

DELEGAT: Srbljanin Božidar-Vršac

 

VEL.SREDIŠTE: BORAC – RATAR (Kruščica)

SUDIJA : Tomaš Nikola-Vršac

1.POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

2.POM.SUDIJA : Božić Matija-Pavliš

DELEGAT: Santrač Vladimir-Pavliš