A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 26. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 26

13.06.2021. GODINE U 17:30 h

 

IZBIŠTE: POLET- DUNAV (Ban.Palanka)

SUDIJA :

1. POM.SUDIJA :

2. POM.SUDIJA :

DELEGAT : Šipoš Daniel-Vršac

 

ZAGAJICA: OMLADINAC - BANAT (Dupljaja)

SUDIJA :

1. POM.SUDIJA :

2. POM.SUDIJA :

DELEGAT: Selaković Nikola-Plandište

 

VRAČEV GAJ: BORAC -RATAR (Kruščica)

SUDIJA:

1. POM.SUDIJA :

2. POM.SUDIJA :

DELEGAT : Đorđevski Nenad-Vršac

 

JASENOVO: KARAŠ- BORAC (Veliko Središte)

SUDIJA :

1. POM.SUDIJA :

2. POM.SUDIJA :

DELEGAT : Jovanović Đura-Kruščica

 

GREBENAC: VULTURUL -GRANIČAR (Miletićevo)

SUDIJA :

1. POM.SUDIJA :

2. POM.SUDIJA :

DELEGAT: Marković Zoran-Vršac

 

KUŠTILJ: KARAŠ – ŠEVAC (Kusić)

SUDIJA :

1.POM.SUDIJA :

2.POM.SUDIJA :

DELEGAT: Cvetićanin Milan-Miletićevo

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 25. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 25

06.06.2021. GODINE U 17:30 h

 

KUSIĆ: ŠEVAC- POLET (Izbište)

SUDIJA : Petrović Dragoslav-Ban.Karlovac

1. POM.SUDIJA : Laka Dalibor-Seleuš

2. POM.SUDIJA : Laka Dejan-Seleuš

DELEGAT : Stanišković Goran-Vladimirovac

 

MILETIĆEVO: GRANIČAR - PARTIZAN (Kajtasovo)

SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

1. POM.SUDIJA : Tomaš Nikola-Vršac

2. POM.SUDIJA : Miljušević Matija-Vršac

DELEGAT: Srbljanin Božidar-Vršac

 

VEL.SREDIŠTE: BORAC -VULTURUL (Grebenac)

SUDIJA: Radak Boban-Vršac

1. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište

2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

DELEGAT : Selaković Nikola-Plandište

 

KRUŠČICA: RATAR- KARAŠ (Jasenovo)

SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

1. POM.SUDIJA : Veselinović Aleksandar-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Kornić Stefan-Bela Crkva

DELEGAT : Šipoš Daniel-Vršac

 

BELA CRKVA: BANAT (Dupljaja) -BORAC (Vračev Gaj)

SUDIJA : Ibišević Aleksandar-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Božić Matija-Pavliš

2. POM.SUDIJA : Risteski Željana-Plandište

DELEGAT: Vela Svetislav-Bela Crkva

 

BAN.PALANKA: DUNAV – OMLADINAC (Zagajica)

SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar

1.POM.SUDIJA : Prijić Davor-Seleuš

2.POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT: Petrović Predrag-Alibunar

Delegiranje Druge JBPF lige ISTOK 23. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 23

23.05.2021. GODINE U 17:00 h

 

MILETIĆEVO: GRANIČAR- ŠEVAC (Kusić)
SUDIJA : Žigić Damir-Vršac
1. POM.SUDIJA : Tešić Luka-Vršac
2. POM.SUDIJA : Ćubrilo Luka-Vršac
DELEGAT : Vagić Mario - Vršac


VEL.SREDIŠTE: BORAC - KARAŠ (Kuštilj)
SUDIJA : Risteski Željana-Plandište
1. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište
2. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište
DELEGAT: Cvetićanin Milan - Miletićevo


KRUŠČICA: RATAR -PARTIZAN (Kajtasovo)
SUDIJA: Kornić Stefan-Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan-Bela Crkva
DELEGAT : Vela Svetislav – Bela Crkva


BELA CRKVA: BANAT (Dupljaja)- VULTURUL (Grebenac)
SUDIJA : Tomaš Nikola-Vršac
1. POM.SUDIJA : Veselinović Aleksandar-Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Radmanovac Veljko-Vršac
DELEGAT : Šipoš Danijel - Vršac


BAN.PALANKA: DUNAV -KARAŠ (Jasenovo)
SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac
1. POM.SUDIJA : Radak Boban-Vršac
2. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar-Bela Crkva
DELEGAT: Santrač Vladimir - Pavliš


ZAGAJICA: OMLADINAC – BORAC (Vračev Gaj)
SUDIJA : Dobričić Vuk-Ban.Karlovac
1.POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac
2.POM.SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar
DELEGAT: Srbljanin Božidar - Vršac

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 24. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 24

30.05.2020. GODINE U 17:30 h

 

IZBIŠTE: POLET- OMLADINAC (Zagajica)

SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

1. POM.SUDIJA : Bozić Matija-Pavliš

2. POM.SUDIJA : Miljušević Matija-Vršac

DELEGAT : Mudrić Milan-Vršac

 

VRAČEV GAJ: BORAC - DUNAV (Ban. Palanka)

SUDIJA : Grujic Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

DELEGAT: Labović Miljan-Plandište

 

JASENOVO: KARAŠ - BANAT (Dupljaja)

SUDIJA: Tešić Luka-Vršac

1. POM.SUDIJA : Čubrilo Luka-Vršac

2. POM.SUDIJA : Tomaš Nikola-Vršac

DELEGAT : Marković Zoran - Vršac

 

GREBENAC: VULTURUL - RATAR(Kruščica)

SUDIJA : Veselinović Aleksandar-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar-Vršac

DELEGAT : Jovanović Đura - Vršac

 

KAJTASOVO: PARTIZAN - BORAC (Vel.Središte)

SUDIJA : Laka Dalibor-Seleuš

1. POM.SUDIJA : Laka Dejan-Seleuš

2. POM.SUDIJA : Prijić Davor-Seleuš

DELEGAT: Stanišković Goran - Kajtasovo

 

KUŠTILJ: KARAŠ – GRANIČAR(Miletićevo)

SUDIJA : Rac Igor- Vršac

1.POM.SUDIJA : Petrović Dragoslav-Ban. Karlovac

2.POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Ban.Karlovac

DELEGAT: Lalić Živa - Novi Kozjak

Delegiranje Druge JBPF lige ISTOK 22. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 22
16.05.2021. GODINE U 17:00 h


IZBIŠTE: POLET- BORAC (Vračev Gaj)
SUDIJA : Dobričić Vuk-Ban.Karlovac
1. POM.SUDIJA : Klepan Marijan-Alibunar
2. POM.SUDIJA : Prijić Davor-Seleuš
DELEGAT : Petrović Predrag - Alibunar

 

JASENOVO: KARAŠ - OMLADINAC (Zagajica)
SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Radak Boban-Vršac
2. POM.SUDIJA : Radmanovac Veljko-Vršac
DELEGAT: Mudrić Milan - Vršac

 

GREBENAC: VULTURUL -DUNAV (Ban.Palanka)
SUDIJA: Žigić Damir-Vršac
1. POM.SUDIJA : Miljušević Matija-Vršac
2. POM.SUDIJA : Božić Matija-Pavliš
DELEGAT : Marković Zoran - Vršac

 

KAJTASOVO: PARTIZAN-BANAT (Dupljaja)
SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac
1. POM.SUDIJA : Laka Dalibor-Seleuš
2. POM.SUDIJA : Laka Dejan-Seleuš
DELEGAT : Stanišković Goran

 

KUŠTILJ: KARAŠ -RATAR (Kruščica)
SUDIJA : Rac Igor-Vršac
1. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište
2. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište
DELEGAT: Labović Miljan - Plandište

 

KUSIĆ: ŠEVAC – BORAC (Veliko Središte)
SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva
1.POM.SUDIJA : Veselinović Aleksandar-Bela Crkva
2.POM.SUDIJA : Kornić Stefan-Bela Crkva
DELEGAT: Jovanović Đura - Kruščica