A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 12. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 12

08.11.2020. GODINE U 13.30 h

 

IZBIŠTE:POLET - ŠEVAC (Kusić)

SUDIJA : Laka Dalibor - Seleuš

1. POM.SUDIJA : Petrović Dragoslav – B.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Klepan Marcijal - Alibunar

DELEGAT : Marković Zoran - Vršac

JASENOVO: KARAŠ - RATAR (Kruščica)

SUDIJA : Sarka Marjan - Vršac

1. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva

DELEGAT: Šipoš Daniel - Vršac

KAJTASOVO: PARTIZAN -GRANIČAR (Miletićevo)

SUDIJA: Žigić Damir - Vršac

1. POM.SUDIJA : Rac Igor - Vršac

2. POM.SUDIJA : Radmanovac Veljko - Vršac

DELEGAT : Labović Miljan - Plandište

GREBENAC: VULTURUL-BORAC (V.Središte)

SUDIJA : Veselinović Aleksandar – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Havel Stanislav - Kruščica

DELEGAT : Jovanović Đura - Kruščica

ZAGAJICA: OMLADINAC - DUNAV (B.Palanka)

SUDIJA : Tešić Luka - Vršac

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin - Vršac

2. POM.SUDIJA : Božić Matija - Vršac

DELEGAT: Srbljanin Božidar - Pavliš

V.GAJ: BORAC – BANAT (Dupljaja)

SUDIJA : Raković Dušan - Vršac

1.POM.SUDIJA : Prijić Davor - Seleuš

2.POM.SUDIJA : Bokić Dušan - Seleuš

DELEGAT: Lalić Živa – Novi Kozjak

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 11. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 11

31.10.2020./01.11.2020. GODINE U 13.30 h

 

ZAGAJICA:OMLADINAC-POLET (Izbište)

SUDIJA : Klepan Marćijan - Alibunar

1. POM.SUDIJA : Prijić Davor - Seleuš

2. POM.SUDIJA : Laka Dejan - Seleuš

DELEGAT : Lalić Živa – Novi Kozjak

B.PALANKA: DUNAV - BORAC (V.Gaj) Subota

SUDIJA : Jarkovački Pera - Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar - Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Kornić Stefan - Bela Crkva

DELEGAT: Milojević Dragan – Bela Crkva

BELA CRKVA:BANAT (Dupljaja) - KARAŠ (Jasenovo)

SUDIJA: Havel Stanislav - Kruščica

1. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan - Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Veselinović Aleksandar - Bela Crkva

DELEGAT : Vela Svetislav – Bela Crkva

KRUŠČICA: RATAR-VULTURUL (GREBENAC)

SUDIJA : Rac Igor - Vršac

1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran - Uljma

2. POM.SUDIJA : Teofilović Milan - B. Karlovac

DELEGAT : Stanišković Goran - Vladimirovac

V.SREDIŠTE: BORAC - PARTIZAN (Kajtasovo)

SUDIJA : Žigic Damir - Vršac

1. POM.SUDIJA : Risteski Željana - Plandište

2. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan - Plandište

DELEGAT: Selaković Nikola - Plandište

MILETIĆEVO: GRANIČAR - KARAŠ (Kuštilj)

SUDIJA : Subić Jovan - Vršac

1.POM.SUDIJA : Tomaš Nikola - Vršac

2.POM.SUDIJA : Miljušević Mateja - Vršac

DELEGAT: Vagić Mario - Vršac

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 9. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 9

17/18.10.2020. GODINE U 15 h

 

V.GAJ:BORAC-POLET (Izbište)

SUDIJA : Ferečenk Ivan – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav - Kruščica

2. POM.SUDIJA : Veselinović Aleksandar – Bela Crkva

DELEGAT : Vela Svetislav – Bela Crkva

ZAGAJICA:OMLADINAC- KARAŠ (Jasenovo)

SUDIJA :Grujić Nikola - Vršac

1. POM.SUDIJA :Miljušević Mateja - Vršac

2. POM.SUDIJA : Laka Dejan - Seleuš

DELEGAT: Stanišković Goran – Vladimirovac

B.PALANKA:DUNAV-VURTURUL (Grebenac) Subota

SUDIJA: Raković Dušan - Vršac

1. POM.SUDIJA : Subić Jovan - Vršac

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo - Vršac

DELEGAT : Milojević Dragan – Bela Crkva

BELA CRKVA:BANAT(Dupljaja)-PARTIZAN (Kajtasovo)

SUDIJA : Rac Igor - Vršac

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir - Vršac

2. POM.SUDIJA : Marinković Veselin - Vršac

DELEGAT : Šipoš Danijel - Vršac

KRUŠČICA:RATAR- KARAŠ (Kuštilj)

SUDIJA : Raković Nikola - Vršac

1. POM.SUDIJA : Tomaš Nikola - Vršac

2. POM.SUDIJA : Božić Matija - Vršac

DELEGAT: Marković Zoran - Vršac

V.SREDIŠTE: BORAC -ŠEVAC (Kusić)

SUDIJA : Klepan Marcijan - Alibunar

1.POM.SUDIJA : Bokić Dušan - Seleuš

2.POM.SUDIJA : Prijić Davor - Seleuš

DELEGAT: Petrović Predrag - Alibunar

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 10. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 10

25.10.2020. GODINE U 13.30 h

 

KUSIĆ:ŠEVAC - GRANIČAR (Miletićevo)

SUDIJA : Subić Jovan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

2. POM.SUDIJA : Čubrilo Luka-Vršac

DELEGAT : Labović Miljan - Plandište

KUŠTILJ: KARAŠ - BORAC (V.Središte)

SUDIJA : Sarka Marjan - Vršac

1. POM.SUDIJA : Tešić Luka - Vršac

2. POM.SUDIJA : Božić Matija - Pavliš

DELEGAT: Srbljanin Božidar - Vršac

KAJTASOVO: PARTIZAN - RATAR (Kruščica)

SUDIJA : Ferenček Ivan - Bela Crkva

1.POM.SUDIJA : Kornić Stefan - Bela Crkva

2.POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva

DELEGAT: Jovanović Đura - Kruščica

GREBENAC: VULTURUL - BANAT(Dupljaja)

SUDIJA :

1. POM.SUDIJA :

2. POM.SUDIJA :

DELEGAT :

JASENOVO: KARAŠ - DUNAV (B.Palanka)

SUDIJA : Marinković Veselin - Vršac

1. POM.SUDIJA :Veselinović Aleksandar- Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Radmanovac Veljko - Vršac

DELEGAT: Santrač Vladimir - Pavliš

V.GAJ: BORAC - OMLADINAC (Zagajica)

SUDIJA: Petrović Dragoslav – B. Karlovac

1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran - B. Karlovac

2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša - Plandište

DELEGAT : Cvetićanin Milan - Miletićevo

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 8. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 8

11.10.2020. GODINE U 15 h

 

IZBIŠTE:POLET-GRANIČAR (Miletićevo)

SUDIJA : Marjan Sarka - Vršac

1. POM.SUDIJA : Željana Ristevski - Plandište

2. POM.SUDIJA : Miša Dudovski - Plandište

DELEGAT : Selaković Nikola - Plandište

KUSIĆ:ŠEVAC-RATAR (Kruščica)

SUDIJA : Aleksandar Veselinović – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Ivan Ferenček – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Ivan Jovanović – Bela Crkva

DELEGAT: Jovanović Đura - Kruščica

KUŠTILJ:KARAŠ-BANAT (Dupljaja)

SUDIJA: Jovan Subić - Vršac

1. POM.SUDIJA : Marćijan Klepan - Alibunar

2. POM.SUDIJA : Milan Teofilović – B. Karlovac

DELEGAT : Lalić Živa – N. Kozjak

KAJTASOVO:PARTIZAN-DUNAV (B.Palanka)

SUDIJA : Nikola Ćirović - Vršac

1. POM.SUDIJA : Veljko Radmanovac - Vršac

2. POM.SUDIJA : Luka Tešić - Vršac

DELEGAT : Mudrić Milan - Vršac

GREBENAC:VURTURUL-OMLADINAC (Zagajica)

SUDIJA : Nikola Tomaš - Vršac

1. POM.SUDIJA : Veselin Marinković - Vršac

2. POM.SUDIJA : Luka Čubrilo - Vršac

DELEGAT: Vagić Mario - Vršac

JASENOVO: KARAŠ -BORAC (V.Gaj)

SUDIJA : Veljko Gvozdenov - Vršac

1.POM.SUDIJA : Aleksandar Ibišević – Bela Crkva

2.POM.SUDIJA : Stefan Kornić – Bela Crkva

DELEGAT: Srbljanin Božidar - Vršac