A+ R A-

Delegiranje Druga JBF liga Istok 23. kolo sezona 2015/2016

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 23

 22.05.2016. GODINE U 17:30 ČASOVA

                       

KUSIĆ: ŠEVAC–HAJDUČICA (Hajdučica)                                         

SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Đurkin Maja-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura-Kruščica

 

BAN.PALANKA: DUNAV–BORAC (Vračev Gaj)          

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Boljanović Branko-Vršac

DELEGAT : Subić Slavoljub-Vršac

 

KRUŠČICA: RATAR–JEDINSTVO (Vlajkovac)          

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Mitrović Nikola-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Radivojević Miloš-Bela Crkva

DELEGAT : Karić Ivan-Bela Crkva

 

ILANDŽA: BANAT–PARTIZAN (Kajtasovo)          

SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

1. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

2. POM.SUDIJA : Boka Nenad-Mali Žam

DELEGAT : Ranimirov Stevan-Zagajica

 

VEL.SREDIŠTE: BORAC- POTPORANJ (Potporanj)         

SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Đokić Nenad-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

DELEGAT : Lalić Živa-Novi Kozjak

 

KUŠTILJ:KARAŠ- KARAŠ (Jasenovo)         

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

2. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac

DELEGAT : Babić Ljubiša-Ban.Karlovac

 

CRVENA CRKVA: VOJVODINA–VOJVODINA (Seleuš)                                      

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Korunovski Velimir-Plandište

2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

DELEGAT : Cvetićanin Milan-Miletićevo

Delegiranje Druga JBF liga Istok 22. kolo sezona 2015/2016

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 22

 15.05.2016. GODINE U 17:00 ČASOVA

                       

HAJDUČICA: HAJDUČICA–VOJVODINA (Seleuš)                                         

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Orešković Filip-Vršac

2. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

DELEGAT : Đorđevski Nenad-Vršac

 

JASENOVO: KARAŠ–VOJVODINA (Crvena Crkva)          

SUDIJA : Vela Svetislav-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Branisavljević Miljan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Mihajlović Stefan-Bela Crkva

DELEGAT : Rusovac Željko-Bela Crkva

 

POTPORANJ: POTPORANJ–KARAŠ (Kuštilj)          

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Labović Miljan-Plandište

2. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

DELEGAT : Santrač Vladimir-Pavliš

 

KAJTASOVO: PARTIZAN–BORAC (Vel.Središte)           

SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

2. POM.SUDIJA : Bugarski Ivan-Kusić

DELEGAT : Ćulibrk Bojan-Pavliš

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO- BANAT (Ilandža)         

SUDIJA : Rac Igor-Vršac

1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

2. POM.SUDIJA : Dobričić Mihailo-Ban.Karlovac

DELEGAT : Stanišković Siniša-Vladimirovac

 

VRAČEV GAJ:BORAC- RATAR (Kruščica)         

SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Radivojević Miloš-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Mitrović Nikola-Bela Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan-Bela Crkva

 

KUSIĆ: ŠEVAC–DUNAV (Ban.Palanka)                                         

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

2. POM.SUDIJA : Ranić Nikola-Vršac

DELEGAT : Selaković Nikola-Plandište

Delegiranje Druga JBF liga Istok 20. kolo sezona 2015/2016

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 20

 02.05.2016. GODINE U 17:00 ČASOVA -PONEDELJAK

                       

HAJDUČICA: HAJDUČICA– KARAŠ (Jasenovo)                                         

SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

1. POM.SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar

2. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

DELEGAT : Lalić Živa-Novi Kozjak

 

POTPORANJ: POTPORANJ–VOJVODINA (Seleuš)          

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Boljanović Branko-Vršac

DELEGAT : Ranimirov Stevan-Zagajica

 

KAJTASOVO: PARTIZAN–VOJVODINA (C.Crkva)          

SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

2. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

DELEGAT : Santrač Vladimir-Pavliš

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO–KARAŠ (Kuštilj)           

SUDIJA : Petrović Dejan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Orešković Filip-Vršac

2. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

DELEGAT : Subić Slavoljub-Vršac

 

VRAČEV GAJ: BORAC- BORAC (Vel.Središte)         

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Vela Svetislav-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

DELEGAT : Milojević Dragan-Bela Crkva

 

KUSIĆ:ŠEVAC- BANAT(Ilandža)         

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Ranić Nikola-Vršac

2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

DELEGAT : Selaković Nikola-Plandište

 

BAN.PALANKA: DUNAV–RATAR (Kruščica)                               

SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Marković Nikola-Kusić

2. POM.SUDIJA : Bugarski Ivan-Kusić

DELEGAT : Rusovac Željko-Bela Crkva

Delegiranje Druga JBF liga Istok 21. kolo sezona 2015/2016

  

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 21

 08.05.2016. GODINE U 17:00 ČASOVA

                       

BAN.PALANKA: DUNAV–HAJDUČICA (Hajdučica)                                         

SUDIJA : Milivojev Bojan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Dobričić Mihailo-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT : Babić Ljubiša-Ban.Karlovac

 

KRUŠČICA: RATAR–ŠEVAC (Kusić)          

SUDIJA : Mitrović Nikola-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Marković Nikola-Kusić

DELEGAT : Karić Ivan-Bela Crkva

 

ILANDŽA: BANAT–BORAC (Vračev Gaj)          

SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

DELEGAT : Cvetićanin Milan-Miletićevo

 

VEL.SREDIŠTE: BORAC–JEDINSTVO (Vlajkovac)           

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

DELEGAT : Matijević Branislav-Velika Greda

 

KUŠTILJ: KARAŠ- PARTIZAN (Kajtasovo)         

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

2. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

DELEGAT : Subić Slavoljub-Vršac

 

C. CRKVA:VOJVODINA- POTPORANJ(Potporanj)         

SUDIJA : Radivojević Miloš-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Đurkin Maja-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Vela Svetislav-Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura-Kruščica

 

SELEUŠ: VOJVODINA–KARAŠ (Jasenovo)                                

SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

1. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac

2. POM.SUDIJA : Boka Nenad-Mali Žam

DELEGAT : Srbljanin Božidar-Vršac

Delegiranje Druga JBF liga Istok 19. kolo sezona 2015/2016

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 19

 24.04.2016. GODINE U 16:30 ČASOVA

                       

KRUŠČICA: RATAR– HAJDUČICA (Hajdučica)                                         

SUDIJA : Rac Igor-Vršac

1. POM.SUDIJA : Orešković Filip-Vršac

2. POM.SUDIJA : Marković Nikola-Kusić

DELEGAT : Karić Ivan-Bela Crkva

 

ILANDŽA: BANAT–DUNAV (Ban.Palanka)          

SUDIJA : Petrović Dejan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Boljanović Branko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Dobričić Mihailo-Ban.Karlovac

DELEGAT : Korolija Stevan-Vršac

 

V.SREDIŠTE: BORAC–ŠEVAC (Kusić)          

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Boka Nenad-Mali Žam

DELEGAT : Đorđevski Nenad-Vršac

 

KUŠTILJ: KARAŠ– BORAC (Vračev Gaj)          

SUDIJA : Labović Miljan-Plandište

1. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

2. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

DELEGAT : Matijević Branislav-Velika Greda

 

C.CRKVA: VOJVODINA- JEDINSTVO (Vlajkovac)         

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Šain Goran-Vršac

2. POM.SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

DELEGAT : Srbljanin Božidar-Vršac

 

SELEUŠ:VOJVODINA- PARTIZAN(Kajtasovo)         

SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

1. POM.SUDIJA : Đokić Nenad-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT : Babić Ljubiša-Ban.Karlovac

 

JASENOVO: KARAŠ–POTPORANJ (Potporanj)                                     

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Đurkin Maja-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Branisavljević Miljan-Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura-Kruščica