A+ R A-

Delegiranje Druga JBF liga Istok 18. kolo sezona 2015/2016

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 18

 17.04.2016. GODINE U 16:30 ČASOVA

                       

HAJDUČICA: HAJDUČICA– POTPORANJ (Potporanj)                                         

SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

DELEGAT : Stanišković Goran-Vladimirovac

 

KAJTASOVO: PARTIZAN–KARAŠ (Jasenovo)          

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Ranić Nikola-Vršac

DELEGAT : Ćulibrk Bojan-Pavliš

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO–VOJVODINA (Seleuš)          

SUDIJA : Mihajlović Stefan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Marković Nikola-Kusić

2. POM.SUDIJA : Bugarski Ivan-Kusić

DELEGAT : Rusovac Željko-Bela Crkva

 

VRAČEV GAJ: BORAC– VOJVODINA (Crvena Crkva)           

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Vela Svetislav-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

DELEGAT : Cvetićanin Milan-Miletićevo

 

KUSIĆ: ŠEVAC- KARAŠ (Kuštilj)         

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Orešković Filip-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

DELEGAT : Santrač Vladimir-Vršac

 

BAN.PALANKA:DUNAV- BORAC (Vel.Središte)         

SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Radivojević Miloš-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Mitrović Nikola-Bela Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan-Bela Crkva

 

KRUŠČICA: RATAR–BANAT (Ilandža)                               

SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

1. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

2. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

DELEGAT : Ranimirov Stevan-Zagajica

Delegiranje Druga JBF liga Istok 17. kolo sezona 2015/2016

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 16

 10.04.2016. GODINE U 16:00 ČASOVA

                       

ILANDŽA: BANAT– HAJDUČICA (Hajdučica)                                         

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

2. POM.SUDIJA : Boka Nenad-Mali Žam

DELEGAT : Subić Slavoljub-Vršac

 

VEL.SREDIŠTE: BORAC–RATAR (Kruščica)          

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Boljanović Branko-Vršac

DELEGAT : Selaković Nikola-Plandište

 

KUŠTILJ: KARAŠ–DUNAV(Ban.Palanka)          

SUDIJA : Klepan Marćian -Alibunar

1. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

DELEGAT : Lalić Živa-Novi Kozjak

 

C.CRKVA: VOJVODINA– ŠEVAC (Kusić)          

SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Mihajlović Stefan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura-Kruščica

 

SELEUŠ: VOJVODINA- BORAC (Vračev Gaj)         

SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

1. POM.SUDIJA : Korunovski Velimir-Plandište

2. POM.SUDIJA : Labović Miljan-Plandište

DELEGAT : Cvetićanin Milan-Miletićevo

 

JASENOVO:KARAŠ- JEDINSTVO (Vlajkovac)         

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Đurkin Maja-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Mitrović Nikola-Bela Crkva

DELEGAT : Srbljanin Božidar-Vršac

 

POTPORANJ: POTPORANJ–PARTIZAN (Kajtasovo)                                        

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Branisavljević Miljan-Bela Crkva

DELEGAT : Karić Ivan-Bela Crkva

Delegiranje Druga JBF liga Istok 15. kolo sezona 2015/2016

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 15

 27.03.2016. GODINE U 15:00 ČASOVA

                       

VEL.SREDIŠTE: BORAC– HAJDUČICA (Hajdučica)                                         

SUDIJA : Petrović Dejan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Boljanović Branko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac

DELEGAT : Santrač Vladimir-Pavliš

 

KUŠTILJ: KARAŠ– BANAT (Ilandža)          

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

2. POM.SUDIJA : Boka Nenad-Mali Žam

DELEGAT : Selaković Nikola-Plandište

 

CRVENA CRKVA: VOJVODINA–RATAR (Kruščica)          

SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

1. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Dobričić Mihailo-Ban.Karlovac

DELEGAT : Lalić Živa-Novi Kozjak

 

SELEUŠ: VOJVODINA– DUNAV (Ban.Palanka)          

SUDIJA : Radivojević Miloš-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT : Karić Ivan-Bela Crkva

 

JASENOVO: KARAŠ- ŠEVAC (Kusić)         

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Korunovski Velimir-Plandište

2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

DELEGAT : Cvetićanin Milan-Miletićevo

 

POTPORANJ:POTPORANJ- BORAC (Vračev Gaj)         

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Branisavljević Miljan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Vela Svetislav-Bela Crkva

DELEGAT : Srbljanin Božidar-Vršac

 

KAJTASOVO: PARTIZAN–JEDINSTVO (Vlajkovac)                               

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

DELEGAT : Korolija Stevan-Vršac

Delegiranje Druga JBF liga Istok 16. kolo sezona 2015/2016

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 16

 03.04.2016. GODINE U 16:00 ČASOVA

                       

HAJDUČICA: HAJDUČICA– PARTIZAN (Kajtasovo)                                         

SUDIJA : Rac Igor-Vršac

1. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT : Santrač Vladimir-Pavliš

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO– POTPORANJ (Potporanj)          

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

2. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

DELEGAT : Ranimirov Stevan-Zagajica

 

VRAČEV GAJ: BORAC–KARAŠ (Jasenovo)          

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Vela Svetislav-Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura-Kruščica

 

KUSIĆ: ŠEVAC– VOJVODINA (Seleuš)          

SUDIJA : Petrović Dejan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Mihajlović Stefan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Mitrović Nikola-Bela Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan-Bela Crkva

 

BAN.PALANKA: DUNAV- VOJVODINA (Crvena Crkva)         

SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

1. POM.SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Branisavljević Miljan-Bela Crkva

DELEGAT : Subić Slavoljub-Vršac

 

KRUŠČICA:RATAR- KARAŠ (Kuštilj)         

SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Dobričić Mihailo-Ban.Karlovac

DELEGAT : Lalić Živa-Novi Kozjak

 

ILANDŽA: BANAT–BORAC (Vel.Središte)                                     

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Labović Miljan-Plandište

2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

DELEGAT : Matijević Branislav-Velika Greda

Delegiranje Druga JBF liga Istok 14. kolo sezona 2015/2016

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 14

 20.03.2016. GODINE U 15:00 ČASOVA

                       

HAJDUČICA: HAJDUČICA– JEDINSTVO (Vlajkovac)                                         

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Šain Goran-Vršac

2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

DELEGAT : Subić Slavoljub-Vršac

 

VRAČEV GAJ: BORAC– PARTIZAN (Kajtasovo)          

SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Mihajlović Stefan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Mitrović Nikola-Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura-Kruščica

 

KUSIĆ: ŠEVAC–POTPORANJ (Potporanj)          

SUDIJA : Rac Igor-Vršac

1. POM.SUDIJA : Labović Miljan-Plandište

2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

DELEGAT : Selaković Nikola-Plandište

 

BAN.PALANKA: DUNAV– KARAŠ (Jasenovo)          

SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

DELEGAT : Lalić Živa-Novi Kozjak

 

KRUŠČICA: RATAR- VOJVODINA (Seleuš)         

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

2. POM.SUDIJA : Radivojević Miloš-Bela Crkva

DELEGAT : Srbljanin Božidar-Vršac

 

ILANDŽA:BANAT- VOJVODINA (Crvena Crkva)         

SUDIJA : Jokić Ivan -Vršac

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

2. POM.SUDIJA : Boka Nenad-Mali Žam

DELEGAT : Ranimirov Stevan-Zagajica

 

VEL.SREDIŠTE: BORAC–KARAŠ (Kuštilj)                                   

SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Đurkin Maja-Kruščica

DELEGAT : Karić Ivan-Bela Crkva