A+ R A-

Delegiranje Druga JBF liga Istok 13. kolo sezona 2015/2016

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 13

 15.11.2015. GODINE U 13:30 ČASOVA

                       

KUŠTILJ: KARAŠ– HAJDUČICA (Hajdučica)                                         

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Boljanović Branko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Boka Nenad-Mali Žam

DELEGAT : Selaković Nikola-Plandište

 

V.SREDIŠTE: BORAC– VOJVODINA (C.Crkva)          

SUDIJA : Grujić Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT : Matijević Branislav-Velika Greda

 

ILANDŽA: BANAT–VOJVODINA (Seleuš)          

SUDIJA : Šipoš Daniel-Vršac

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

2. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

DELEGAT : Ćulibrk Bojan-Pavliš

 

KRUŠČICA: RATAR– KARAŠ (Jasenovo)          

SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Radivojević Miloš-Bela Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan-Bela Crkva

 

BAN.PALANKA: DUNAV- POTPORANJ (Potporanj)         

SUDIJA : Klepan Marćian-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Dobričić Mihailo-Ban.Karlovac

DELEGAT : Ranimirov Stevan-Zagajica

 

KUSIĆ:ŠEVAC- PARTIZAN (Kajtasovo)         

SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

1. POM.SUDIJA : Mihajlović Stefan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Branisavljević Miljan-Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura-Kruščica

 

VRAČEV GAJ: BORAC–JEDINSTVO (Vlajkovac)                                   

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Labović Miljan-Plandište

2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

DELEGAT : Cvetićanin Milan-Miletićevo

Delegiranje Druga JBF liga Istok 12. kolo sezona 2015/2016

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 12

 08.11.2015. GODINE U 13:30 ČASOVA

                       

HAJDUČICA: HAJDUČICA– BORAC (Vračev Gaj)                                         

SUDIJA : Milivojev Bojan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Dobričić Mihailo-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac

DELEGAT : Stanišković Goran-Vladimirovac

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO– ŠEVAC (Kusić)          

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Šain Goran-Vršac

2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

DELEGAT : Subić Slavoljub-Vršac

 

KAJTASOVO: PARTIZAN–DUNAV (Ban.Palanka)          

SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

1. POM.SUDIJA : Klepan Marćian-Alibunar

2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

DELEGAT : Rusovac Željko-Bela Crkva

 

POTPORANJ: POTPORANJ– RATAR (Kruščica)          

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Labović Miljan-Plandište

2. POM.SUDIJA : Korunovski Velimir-Plandište

DELEGAT : Ranimirov Stevan-Zagajica

 

JASENOVO: KARAŠ- BANAT (Ilandža)         

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

2. POM.SUDIJA : Boljanović Branko-Vršac

DELEGAT : Santrač Vladimir-Pavliš

 

SELEUŠ:VOJVODINA- BORAC (V.Središte)         

SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Đurkin Maja-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Mihajlović Stefan-Bela Crkva

DELEGAT : Karić Ivan-Bela Crkva

 

C.CRKVA: VOJVODINA–KARAŠ(Kuštilj)                                      

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Vela Svetislav-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Mitrović Nikola-Bela Crkva

DELEGAT : Đorđevski Nenad-Bela Crkva

Delegiranje Druga JBF liga Istok 10. kolo sezona 2015/2016

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 10

 25.10.2015. GODINE U 14:00 ČASOVA

                       

HAJDUČICA: HAJDUČICA– ŠEVAC (Kusić)                                         

SUDIJA : Klepan Marćian-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Dobričić Mihailo-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

DELEGAT : Babić Ljubiša-Ban.Karlovac

 

VRAČEV GAJ: BORAC– DUNAV(Ban.Palanka)          

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Šain Goran-Vršac

2. POM.SUDIJA : Boljanović Branko-Vršac

DELEGAT : Ranimirov Stevan-Zagajica

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO–RATAR (Kruščica)          

SUDIJA : Subić Jovan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac

2. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

DELEGAT : Đorđevski Nenad-Vršac

 

KAJTASOVO: PARTIZAN– BANAT (Ilandža)          

SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Đurkin Maja-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Vela Svetislav-Bela Crkva

DELEGAT : Karić Ivan-Bela Crkva

 

POTPORANJ: POTPORANJ- BORAC (Vel.Središte)         

SUDIJA : Šipoš Daniel-Vršac

1. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT : Santrač Vladimir-Pavliš

 

JASENOVO: KARAŠ- KARAŠ (Kuštilj)         

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

2. POM.SUDIJA : Boka Nenad-Mali Žam

DELEGAT : Rusovac Željko-Bela Crkva

 

SELEUŠ: VOJVODINA–VOJVODINA (C.Crkva)                                       

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Labović Miljan-Plandište

2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

DELEGAT : Matijević Branislav-Velika Greda

Delegiranje Druga JBF liga Istok 11. kolo sezona 2015/2016

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 11

 01.11.2015. GODINE U 14:00 ČASOVA

                       

CRVENA CRKVA: VOJVODINA– HAJDUČICA (Hajdučica)                                         

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

DELEGAT : Jovanović Đura-Kruščica

 

KUŠTILJ: KARAŠ– VOJVODINA (Seleuš)          

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Šain Goran-Vršac

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT : Subić Slavoljub-Vršac

 

VEL.SREDIŠTE: BORAC–KARAŠ (Jasenovo)          

SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

1. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac

2. POM.SUDIJA : Boka Nenad-Mali Žam

DELEGAT : Ćulibrk Bojan-Pavliš

 

ILANDŽA: BANAT– POTPORANJ (Potporanj)          

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

2. POM.SUDIJA : Boljanović Branko-Vršac

DELEGAT : Babić Ljubiša-Ban.Karlovac

 

KRUŠČICA: RATAR- PARTIZAN (KAJTASOVO)         

SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Radivojević Miloš-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Mitrović Nikola-Bela Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan-Bela Crkva

 

BAN.PALANKA: DUNAV- JEDINSTVO (Vlajkovac)         

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Labović Miljan-Plandište

2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

DELEGAT : Cvetićanin Milan-Miletićevo

 

KUSIĆ: ŠEVAC–BORAC(Vračev Gaj)                                 

SUDIJA : Klepan Marćian-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Branisavljević Miljan-Bela Crkva

DELEGAT : Lalić Živa-Novi Kozjak

Delegiranje Druga JBF liga Istok 9. kolo sezona 2015/2016

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 9

 18.10.2015. GODINE U 15:00 ČASOVA

                       

SELEUŠ: VOJVODINA– HAJDUČICA (Hajdučica)                                         

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Korunovski Velimir-Plandište

2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

DELEGAT : Selaković Nikola-Plandište

 

C.CRKVA: VOJVODINA– KARAŠ (Jasenovo)          

SUDIJA : Petrović Ognjen-Vršac

1. POM.SUDIJA : Šain Goran-Vršac

2. POM.SUDIJA : Đurkin Maja-Kruščica

DELEGAT : Jovanović Đura-Kruščica

 

KUŠTILJ: KARAŠ– POTPORANJ (Potporanj)          

SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

1. POM.SUDIJA : Dobričić Mihailo-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

DELEGAT : Lalić Živa-Novi Kozjak

 

V.SREDIŠTE: BORAC– PARTIZAN (Kajtasovo)          

SUDIJA : Petrović Dejan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Boljanović Branko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

DELEGAT : Subić Slavoljub-Vršac

 

ILANDŽA: BANAT- JEDINSTVO (Vlajkovac)         

SUDIJA : Šipoš Daniel-Vršac

1. POM.SUDIJA : Labović Miljan-Plandište

2. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

DELEGAT : Stanišković Goran-Vladimirovac

 

KRUŠČICA: RATAR- BORAC (Vračev Gaj)         

SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Mitrović Nikola-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Radivojević Miloš-Bela Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan-Bela Crkva

 

BAN.PALANKA: DUNAV–ŠEVAC (Kusić)                                     

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

2. POM.SUDIJA : Branisavljević Miljan-Bela Crkva

DELEGAT : Ćulibrk Bojan-Pavliš