A+ R A-

Delegiranje Druga JBF liga Istok 3. kolo sezona 2015/2016

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 3

 06.09.2015. GODINE U 16:30 ČASOVA

                       

KAJTASOVO: PARTIZAN– HAJDUČICA (Hajdučica)                                         

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Radivojević Miloš-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura-Kruščica

 

POTPORANJ: POTPORANJ– JEDINSTVO (Vlajkovac)          

SUDIJA : Jovanović Srđan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Pupovac Petar-Pavliš

2. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

DELEGAT : Santrač Vladimir-Pavliš

 

JASENOVO: KARAŠ– BORAC (Vračev Gaj)          

SUDIJA : Milivojev Bojan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

2. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Kalrovac

DELEGAT : Ranimirov Stevan-Zagajica

 

SELEUŠ: VOJVODINA– ŠEVAC (Kusić)          

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Labović Miljan-Plandište

2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

DELEGAT : Babić Ljubiša-Ban.Karlovac

 

C.CRKVA:VOJVODINA- DUNAV (Ban.Palanka)         

SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Đurkin Maja-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Mihajlović Stefan-Bela Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan-Bela Crkva

 

KUŠTILJ: KARAŠ- RATAR (Kruščica)         

SUDIJA : Klepan Marćian-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Dobričić Mihailo-Ban.Karlovac

DELEGAT : Stanišković Goran-Vladimirovac

 

V.SREDIŠTE: BORAC–BANAT (Ilandža)                                        

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

2. POM.SUDIJA : Boka Nenad-Uljma

DELEGAT : Ćulibrk Bojan-Pavliš

Delegiranje Druga JBF liga Istok 2. kolo sezona 2015/2016

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 2

 30.08.2015. GODINE U 17:00 ČASOVA

                       

HAJDUČICA: JEDINSTVO– HAJDUČICA (Hajdučica)                                         

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Boljanović Branko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Pupovac Petar-Pavliš

DELEGAT : Ćulibrk Bojan-Pavliš

 

ILANDŽA: BANAT– KARAŠ (Kuštilj)          

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Labović Miljan-Plandište

2. POM.SUDIJA : Korunovski Velimir-Plandište

DELEGAT : Cvetićanin Milan-Miletićevo

 

KRUŠČICA: RATAR– VOJVODINA (C.Crkva)          

SUDIJA : Petrović Dejan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Branisavljević Miljan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Radivojević Miloš-Bela Crkva

DELEGAT : Subić Slavoljub-Vršac

 

BAN.PALANKA: DUNAV– VOJVODINA (Seleuš)          

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

2. POM.SUDIJA : Šain Goran-Vršac

DELEGAT : Rusovac Željko-Bela Crkva

 

KUSIĆ:ŠEVAC- KARAŠ (Jasenovo)         

SUDIJA : Rac Igor-Vršac

1. POM.SUDIJA : Mitrović Nikola-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

DELEGAT : Karić Ivan-Bela Crkva

 

VRAČEV GAJ: BORAC- POTPORANJ (Potporanj)         

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

2. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

DELEGAT : Đorđevski Nenad-Vršac

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO–PARTIZAN (Kajtasovo)                               

SUDIJA : Klepan Marćian-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Đokić Nenad-Ban.Karlovac

DELEGAT : Stanišković Goran-Vladimirovac