A+ R A-

Delegiranje Druga JBF liga Istok 21. kolo sezona 2014/2015

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 21

 09/10.05.2015. GODINE U 17:00 ČASOVA

                       

VRAČEV GAJ: BORAC– DUNAV (Ban.Palanka)                                         

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Petrović Ognjen-Vršac

2. POM.SUDIJA : Đurkin Maja-Kruščica

DELEGAT : Mudrić Milan-Vršac

 

VEL.SREDIŠTE: BORAC– DOBRICA (Dobrica)          

SUDIJA : Klepan Marćian-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

DELEGAT : Lalić Živa-Novi Kozjak

 

KAJTASOVO: PARTIZAN– VOJVODINA (Crvena Crkva)          

SUDIJA : Pupovac Petar-Pavliš

1. POM.SUDIJA : Branisavljević Miljan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Mihajlović Stefan-Bela Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan-Bela Crkva

 

JASENOVO: KARAŠ– JEDINSTVO (Vlajkovac)          

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

2. POM.SUDIJA : Šoš Nebojša-Vršac

DELEGAT : Cvetićanin Milan-Miletićevo

 

KRUŠČICA: RATAR- POPORANJ(Potporanj)         

SUDIJA : Rac Igor-Vršac

1. POM.SUDIJA : Vela Svetislav-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola –Bela Crkva

DELEGAT : Anđelić Saša-Bela Crkva

 

ULJMA: PARTIZAN- VLADIMIROVAC(Vladimirovac)          subota

SUDIJA : Bunčić Nemanja-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Kužić Bojan-Ban.Novo Selo

2. POM.SUDIJA : Maričić Jovan –Pančevo

DELEGAT : Krnjajić Đura-Omoljica

 

SELEUŠ: VOJVODINA–ŠEVAC (Kusić)                                         

SUDIJA : Cvetićanin Milan -Vršac

1. POM.SUDIJA : Pavić Stefan-Vršac          

2. POM.SUDIJA : Kojić Strahinja-Vršac

DELEGAT : Srbljanin Božidar-Vršac

Delegiranje Druga JBF liga Istok 20. kolo sezona 2014/2015

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 20

 03.05.2015. GODINE U 17:00 ČASOVA

                       

BAN.PALANKA: DUNAV– ŠEVAC (Kusić)                                         

SUDIJA : Andrejić Igor-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Đurkin Maja-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Vela Svetislav-Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura-Kruščica

 

VLADIMIROVAC: VLADIMIROVAC– VOJVODINA (Seleuš)          

SUDIJA : Klepan Marćian-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Šuljagić Uroš-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

DELEGAT : Premović Dragan-Ban.Karlovac

 

POTPORANJ: POTPORANJ– PARTIZAN (Uljma)          

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Petrović Nikola-Vršac

2. POM.SUDIJA : Pavić Stefan-Vršac

DELEGAT : Santrač Vladimir-Pavliš

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO– RATAR (Kruščica)           

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Petrović Ognjen-Vršac

2. POM.SUDIJA : Boka Nenad-Uljma

DELEGAT : Ćulibrk Bojan-Pavliš

 

CRVENA CRKVA: VOJVODINA- KARAŠ (Jasenovo)         

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Radivojević Miloš-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša –Plandište

DELEGAT : Veličkovski Aleksandar-Plandište

 

DOBRICA: DOBRICA– PARTIZAN (Kajatsovo)                 

SUDIJA : Jovanović Gojko-Uljma

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

2. POM.SUDIJA : Šoš Nebojša-Vršac

DELEGAT : Đurđev Branislav-Vršac

 

VRAČEV GAJ: BORAC–BORAC (Vel.Središte)                                       

SUDIJA : Jovanović Srđan -Vršac

1. POM.SUDIJA : Raković Nikola-Vršac          

2. POM.SUDIJA : Pupovac Petar-Pavliš

DELEGAT : Cvetićanin Milan-Miletićevo