A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 7. kolo 20/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 7

03/04.10.2020. GODINE U 15.30 h

JASENOVO:KARAŠ-POLET (Izbište)

SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš-Bela Crkva

DELEGAT : Šipoš Danijel - Vršac

VRAČEV GAJ:BORAC-VULTURUL (Grebenac)

SUDIJA : Raković Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

2. POM.SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar

DELEGAT: Stanišković Goran - Vladimirovac

ZAGAJICA:OMLADINAC-PARTIZAN (Kajtasovo)

SUDIJA: Subić Jovan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Miljušević Mateja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

DELEGAT : Cvetićanin Milan - Miletićevo

BELA CRKVA:BANAT (Dupljaja)-ŠEVAC (Kusić)

SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

1. POM.SUDIJA : Tomaš Nikola-Vršac

2. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac

DELEGAT : Marković Zoran – Vršac

VELIKO SREDIŠTE:BORAC-GRANIČAR (Miletićevo)

SUDIJA : Grujić Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Tešić Luka-Vršac

2. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

DELEGAT: Labović Miljan - Plandište

BAN.PALANKA:DUNAV-KARAŠ (Kuštilj) subota

SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

1.POM.SUDIJA : Havel Stanislav-Kruščica

2.POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

DELEGAT: Santrač Vladimir - Pavliš

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 6. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 6

27.09.2020. GODINE U 15:30 h

 

IZBIŠTE:POLET-BORAC (V.SREDIŠTE)

SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

1. POM.SUDIJA :Žigić Damir-Vršac

2. POM.SUDIJA :Radmanovac Veljko-Vršac

DELEGAT : Selaković Nikola - Plandište

 

MILETIĆEVO:GRANIČAR-RATAR (KRUŠČICA)

SUDIJA : Subić Jovan-Vršac

1. POM.SUDIJA :Krstevski Dragan-Plandište

2. POM.SUDIJA : Risteski Zeljana-Plandište

DELEGAT: Vagić Mario - Vršac

 

KUSIĆ:ŠEVAC-DUNAV (BAN.PALANKA)

SUDIJA:Ćirović Nikola- Vršac

1. POM.SUDIJA : Ferenćek Ivan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Veselinović Aleksandar-Bela Crkva

DELEGAT : Mudrić Milan - Vršac

 

ULJMA:KARAŠ (KUŠTILJ)-OMLADINAC (ZAGAJICA)

SUDIJA : Klepan Marčijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA :Teofilović Milan-B.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT : Lalić Živa – Novi Kozjak

 

KAJTASOVO:PARTIZAN-BORAC (V.GAJ)

SUDIJA : Kornić Stefan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar-Bela Crkva

DELEGAT: Vela Svetislav – Bela Crkav

 

GREBENAC:VULTURUL-KARAŠ(JASENOVO)

SUDIJA : Havel Stanislav-Bela Crkva

1.POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

2.POM.SUDIJA : Jovanović Ivan-Bela Crkva

DELEGAT: Srbljanin Božidar - Vršac

Delegiranje Druge JBPF lige ISTOK 4. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 4
13.09.2020. GODINE U 16.00


IZBIŠTE:POLET-RATAR (KRUŠČICA)
SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva
1. POM.SUDIJA :Jovanović Ivan-Bela Crkva
2. POM.SUDIJA :Zdravković Miloš-Bela Crkva
DELEGAT : Vela Svetislav – Bela Crkva

 

VEL.SREDIŠTE:BORAC-BANAT (DUPLJAJA)
SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva
1. POM.SUDIJA :Žigić Damir-Vršac
2. POM.SUDIJA :Veselinović Aleksandar-Bela Crkva
DELEGAT: Šipoš Danijel - Vršac

 

MILETIĆEVO:GRANIČAR-DUNAV (BAN.PALANKA)
SUDIJA:Sarka Marijan-Vršac
1.POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac
2. POM.SUDIJA : Risteski Željana-Plandište
DELEGAT : Selaković Nikola - Plandište

 

KUSIĆ:ŠEVAC-BORAC (VRACEV GAJ)
SUDIJA : Grujć Nikola-Vršac
1. POM.SUDIJA :Ibišević Aleksandar-Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Kornić Stefan-Bela Crkva
DELEGAT : Vagić Mario - Vršac

 

KUŠTILJ:KARAŠ-KARAŠ (JASENOVO)
SUDIJA :Petrović Dejan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Tešić Luka-Vršac
2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište
DELEGAT : Labović Miljan - Plandište

 

KAJTASOVO:PARTIZAN-VULTURUL (GREBENAC)
SUDIJA : Subić Jovan-Vršac
1.POM.SUDIJA : Teofilović Milan-Ban.Karlovac
2.POM.SUDIJA:Laka Dejan-Seleuš
DELEGAT: Stanišković Goran - Vladimirovac

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 5. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 5

20.9.2020. GODINE U 16.00

 

GREBENAC:VULTURUL-POLET (IZBIŠTE)

SUDIJA : Veselinović Aleksandar-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA :Ferenček Ivan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA :Havel Stanislav-Kriščica

 

DELEGAT : Jovanović Đura - Kruščica

JASENOVO:KARAŠ-PARTIZAN (KAJTASOVO)

SUDIJA : Sarka Marijan-Vršac

1. POM.SUDIJA :Tomaš Nikola-Vršac

2. POM.SUDIJA : Laka Dalibor-Seleuš

DELEGAT: Petrović Predrag - Alibunar

 

V.GAJ:BORAC-KARAŠ (KUŠTILJ)

SUDIJA:Klepan Marčijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

2. POM.SUDIJA : Prijić Davor-Seleuš

DELEGAT : Milojević Dragan – Bela Crkva

 

ZAGAJICA:OMLADINAC-ŠEVAC (KUSIĆ)

SUDIJA : Grujić Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA :Bokić Dušan-Seleuš

2. POM.SUDIJA : Laka Dejan-Seleuš

DELEGAT : Marković Zoran - Vršac

 

BELA CRKVA:BANAT-GRANIČAR (MILETIĆEVO)

SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

1. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište

2. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

DELEGAT: Labović Miljan - Plandište

 

KRUŠČICA:RATAR-BORAC (VEL.SREDIŠTE)

SUDIJA : Radmanovac Veljko-Vršac

1.POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac

2.POM.SUDIJA:Miljušević Mateja-Vršac

DELEGAT: Santrač Vladimir - Pavliš

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 3. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 3

05 I 06.09.2020. GODINE U 16.30

 

KAJTASOVO:PARTIZAN-POLET (IZBIŠTE)

SUDIJA : Klepan Marčijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA :Petrović Dragoslav-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA :Laka Dalibor-Seleuš

DELEGAT : Lalić Živa - Novi Kozjak

 

GREBENAC:VULTURUL-KARAŠ (KUŠTILJ)

SUDIJA : Veselin Marinković-Vršac

1. POM.SUDIJA :Radmanovac Veljko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Tomaš Nikola-Vršac

DELEGAT: Mudrić Milan-Vršac

 

JASENOVO:KARAŠ-ŠEVAC (KUSIĆ)

SUDIJA:Ferenček Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Veselinović Aleksandar-Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura - Kruščica

 

ZAGAJICA:OMLADINAC-GRANIČAR (MILETIĆEVO)

SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

1. POM.SUDIJA :Teofilović Milan-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT : Petrović Predrag - Alibunar

 

BAN.PALANKA:DUNAV-BORAC (VEL.SREDIŠTE) SUBOTA

SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Havel Stanislav-Kruščica

DELEGAT: Milojević Dragan - Bela Crkva

 

BELA CRKVA:BANAT (DUPLJAJA) -RATAR (KRUŠČICA)

SUDIJA : Rac Igor-Vršac

1.POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište

2.POM.SUDIJA:Ristevski Željana-Plandište

DELEGAT: Selaković Nikola - Plandište

 

SLOBODNA EKIPA-BORAC VRAČEV GAJ