A+ R A-

Delegiranje Druga JBF liga Istok 19. kolo sezona 2014/2015

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 19

 25/26.04.2015. GODINE U 17:00 ČASOVA

                       

V.SREDIŠTE: BORAC– DUNAV (Ban.Palanka)                                         

SUDIJA : Šuljagić Uroš-Ban.Karlovac

1. POM.SUDIJA : Klepan Marćian-Alibunar

2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

DELEGAT : Ranimirov Stevan-Zagajica

 

KAJTASOVO: PARTIZAN– BORAC (Vračev Gaj)          

SUDIJA : Pavić Stefan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Vela Svetislav-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

DELEGAT : Anđelić Saša-Bela Crkva

 

JASENOVO: KARAŠ– DOBRICA (Dobrica)          

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Kojić Strahinja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Raković Nikola-Vršac

DELEGAT : Srbljanin Božidar-Vršac

 

KRUŠČICA: RATAR- VOJVODINA (Crvena Crkva)         

SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Branisavljević Miljan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Mihajlović Stefan –Bela Crkva

DELEGAT : Rusovac Željko-Bela Crkva

 

ULJMA: PARTIZAN–JEDINSTVO (Vlajkovac)              subota                                   

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Petrović Ognjen-Vršac

2. POM.SUDIJA : Pupovac Petar-Pavliš

DELEGAT : Stošić Milovan-Vršac

 

SELEUŠ: VOJVODINA– POTPORANJ (Potporanj)                 

SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

1. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

2. POM.SUDIJA : Dobričić Vuk-Ban.Karlovac

DELEGAT : Babić Ljubiša-Ban.Karlovac

 

KUSIĆ: ŠEVAC–VLADIMIROVAC (Vladimirovac)                                    

SUDIJA : Sarka Marjan -Vršac

1. POM.SUDIJA : Konjević Marko-Vršac          

2. POM.SUDIJA : Petrović Nikola-Vršac

DELEGAT : Stanković Dragan-Bela Crkva

Delegiranje Druga JBF liga Istok 18. kolo sezona 2014/2015

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 18

 19.04.2015. GODINE U 16:00 ČASOVA

                       

VLADIMIROVAC: VLADIMIROVAC– DUNAV (Ban.Palanka)                                         

SUDIJA : Raković Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Klepan Marćian-Alibunar

2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

DELEGAT : Premović Dragan-Ban.Karlovac

 

POTPORANj: POTPORANJ– ŠEVAC (Kusić)          

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Živanov Stefan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Labović Miljan-Plandište

DELEGAT : Matijević Branislav-Velika Greda

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO– VOJVODINA (Seleuš)          

SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

2. POM.SUDIJA : Boka Nenad-Uljma

DELEGAT : Lalić Živa-Novi Kozjak

 

CRVENA CRKVA: VOJVODINA- PARTIZAN (Uljma)          

SUDIJA : Jovanović Darko-Vršac

1. POM.SUDIJA : Konjević Marko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Pavić Stefan-Vršac

DELEGAT : Milojević Dragan-Bela Crkva

 

DOBRICA: DOBRICA–RATAR (Kruščica)                                                 

SUDIJA : Šuljagić Uroš - Banatski Karlovac

1. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Dobričić Mihailo-Ban.Karlovac

DELEGAT : Stanišković Goran-Vladimirovac

 

VRAČEV GAJ: BORAC– KARAŠ (Jasenovo)                 

SUDIJA : Andrejić Igor-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Đurkin Maja-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Radivojević Miloš-Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura-Kruščica

 

VEL. SREDIŠTE: BORAC–PARTIZAN (Kajtasovo)                                 

SUDIJA : Rac Igor-Vršac

1. POM.SUDIJA : Šoš Nebojša-Vršac          

2. POM.SUDIJA : Pupovac Petar-Pavliš

DELEGAT : Mudrić Milan-Vršac

Delegiranje Druga JBF liga Istok 16. kolo sezona 2014/2015

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 16

 05.04.2015. GODINE U 16:00 ČASOVA

                       

BAN.PALANKA: DUNAV – POTPORANJ (Potporanj)                                         

SUDIJA : Labović Miljan-Plandište

1. POM.SUDIJA : Korunovski Velimir-Plandište

2. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

DELEGAT : Matijević Branislav-Velika Greda

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO– VLADIMIROVAC (Vladimirovac)          

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Kojić Strahinja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jovanović Srđan-Vršac

DELEGAT : Stošić Milovan-Vršac

 

CRVENA CRKVA: VOJVODINA– ŠEVAC (Kusić)          

SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Đurkin Maja-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Vela Svetislav-Bela Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan-Bela Crkva

 

SELEUŠ: VOJVODINA- DOBRICA (Dobrica)                   

SUDIJA : Klepan Marćian-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

DELEGAT : Premović Dragan-Ban.Karlovac

 

VRAČEV GAJ: BORAC –PARTIZAN (Uljma)                                                 

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Petrović Ognjen-Vršac

2. POM.SUDIJA : Šoš Nebojša-Vršac

DELEGAT : Stoilkovski Milorad-Plandište

 

VELIKO SREDIŠTE: BORAC– RATAR (Kruščica)                 

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

2. POM.SUDIJA : Živanov Stefan-Vršac

DELEGAT : Srbljanin Božidar-Vršac

 

KAJTASOVO: PARTIZAN–KARAŠ (Jasenovo)                                       

SUDIJA : Pavić Stefan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac            

2. POM.SUDIJA : Branisavljević Miljan-Bela Crkva

DELEGAT : Anđelić Saša-Bela Crkva

Delegiranje Druga JBF liga Istok 17. kolo sezona 2014/2015

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 17

 11/12.04.2015. GODINE U 16:00 ČASOVA

                       

KAJTASOVO: PARTIZAN – DUNAV (Ban.Palanka)                                         

SUDIJA : Petrović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Mihajlović Stefan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

DELEGAT : Rusovac Željko-Bela Crkva

 

JASENOVO: KARAŠ– BORAC (V.Središte)          

SUDIJA : Jovanović Srđan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Pupovac Petar-Pavliš

2. POM.SUDIJA : Živanov Stefan-Vršac

DELEGAT : Đurđev Branislav-Vršac

 

KRUŠČICA: RATAR– BORAC (V.GAJ)          

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Radivojević Miloš-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Branisavljević Miljan-Bela Crkva

DELEGAT : Ćulibrk Bojan-Pavliš

 

ULJMA: PARTIZAN- DOBRICA (Dobrica)           subota       

SUDIJA : Klepan Marćian-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Stanojević Nikola-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac

DELEGAT : Babić Ljubiša-Ban.Karlovac

 

SELEUŠ: VOJVODINA–VOJVODINA (C.Crkva)                                                 

SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

1. POM.SUDIJA : Boka Nenad-Uljma

2. POM.SUDIJA : Nikolin Nenad-Uljma

DELEGAT : Ranimirov Stevan-Zagajica  

 

KUSIĆ: ŠEVAC– JEDINSTVO (Vlajkovac)                 

SUDIJA : Andrejić Igor-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Pavić Stefan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Petrović Ognjen-Vršac

DELEGAT : Santrač Vladimir-Pavliš

 

VLADIMIROVAC: VLADIMIROVAC–POTPORANJ (Potporanj)                                     

SUDIJA : Mosnak Miki-Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Korunovski Velimir-Plandište           

2. POM.SUDIJA : Labović Miljan-Plandište

DELEGAT : Cvetićanin Milan-Miletićevo

Delegiranje Druga JBF liga Istok 15. kolo sezona 2014/2015

  DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 15

 28/29.03.2015. GODINE U 15:00 ČASOVA

                       

JASENOVO: KARAŠ – DUNAV (Ban.Palanka)                                         

SUDIJA : Mosnak Miki- Jermenovci

1. POM.SUDIJA : Pavić Stefah - Vršac

2. POM.SUDIJA : Labović Miljan-Plandište

DELEGAT : Cvetićanin Milan-Miletićevo

 

KRUŠČICA: RATAR– PARTIZAN (Kajtasovo)          

SUDIJA : Vela Svetislav-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Mihajlović Stefan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

DELEGAT : Rusovac Željko-Bela Crkva

 

ULJMA: PARTIZAN– BORAC (Veliko Središte)           subota  

SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

1. POM.SUDIJA : Klepan Marćian-Alibunar

2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

DELEGAT : Ranimirov Stevan-Zagajica

 

SELEUŠ: VOJVODINA- BORAC (Vračev Gaj)                  

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac

2. POM.SUDIJA : Šoš Nebojša-Vršac

DELEGAT : Stanišković Goran-Vladimirovac

 

KUSIĆ: ŠEVAC –DOBRICA (Dobrica)                                                 

SUDIJA : Cvetićanin Milan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

2. POM.SUDIJA : Pupovac Petar-Pavliš

DELEGAT : Korolija Stevan-Vršac

 

VLADIMIROVAC: VLADIMIROVAC– VOJVODINA (C.Crkva)                 

SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Đurkin Maja-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Radivojević Miloš-Bela Crkva

DELEGAT : Lalić Živa-Novi Kozjak

 

POTPORANJ: POTPORANJ –JEDINSTVO (Vlajkovac)                                     

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Petrović Nikola-Vršac            

2. POM.SUDIJA : Petrović Ognjen-Vršac

DELEGAT : Santrač Vladimir-Bela Crkva