A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 2. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 2

30.8.2020. GODINE U 16.30

 

IZBIŠTE:POLET-BANAT (DUPLJAJA)

SUDIJA : Rac Igor-Vršac

1. POM.SUDIJA :Radmanovac Veljko-Vršac

2. POM.SUDIJA :Tomaš Nikola-Vršac

DELEGAT : Labović Miljan-Plandište

 

KRUŠČICA:RATAR-DUNAV (BAN.PALANKA)

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA :Kornić Stefan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Tešić Luka-Vršac

DELEGAT:Marković Zoran-Vršac

 

VEL.SREDIŠTE:BORAC-OMLADINAC (ZAGAJICA)

SUDIJA:Zigić Damir-Vršac

1. POM.SUDIJA : Bokić Dušan-Seleuš

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT :Cvetićanin Milan-Miletićevo

 

MILETIĆEVO:GRANIČAR-BORAC (VRAČEV GAJ)

SUDIJA : Klepan Marčijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA :Prijić Davor-Seleuš

2. POM.SUDIJA : Laka Dejan-Seleuš

DELEGAT : Stanišković Goran-Vladimirovac

 

C.CRKVA:VOJVODINA-KARAŠ (JASENOVO) utakmice se ne igra

SUDIJA :

1. POM.SUDIJA :

2. POM.SUDIJA :

DELEGAT:

 

KUSIĆ:ŠEVAC-VULTURUL (GREBENAC)

SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

1.POM.SUDIJA : Jovanović Ivan-Bela Crkva

2.POM.SUDIJA:Jarkovački Pera-Bela Crkva

DELEGAT:Vela Svetislav-Bela Crkva

 

KUŠTILJ:KARAŠ-PARTIZAN (KAJTASOVO)

SUDIJA : Petrović Dejan-Vršac

1.POM.SUDIJA :Dudovski Miša-Plandište

2.POM.SUDIJA:Krstevski Dragan-Plandište

DELEGAT: Santrač Vladimir-Pavliš

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 1. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 1

22 i 23.8.2020. GODINE U 17.00

 

KUŠTILJ:KARAŠ-POLET (IZBIŠTE)

SUDIJA : Rac Igor-Vršac

1. POM.SUDIJA :Radmanovac Veljko-Vršac

2. POM.SUDIJA :Tešić Luka-Vršac

DELEGAT : Vagić Mario - Vršac

 

KAJTASOVO:PARTIZAN-ŠEVAC (KUSIĆ)

SUDIJA : Ćirovic Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

2. POM.SUDIJA : Risteski Željana-Plandiste

DELEGAT: Selaković Nikola - Plandište

 

GREBENAC:VULTURUL-VOJVODINA (C.CRKVA)

SUDIJA:Marinković Veselin-Vršac

1. POM.SUDIJA : Tomaš Nikola-Vršac

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT : Šipoš Danijel - Vršac

 

JASENOVO:KARAŠ-GRANICAR (MILETIĆEVO)

SUDIJA : Klepan Marčijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Petrović Dragan-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Teofilović Milan-Ban.Karlovac

DELEGAT : Lalić Živa – Novi Kozjak

 

VRACEV GAJ:BORAC-BORAC (V.SREDIŠTE)

SUDIJA : Kornić Stefan-B.Crkva

1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš-B.Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura - Kruščica

 

ZAGAJICA:OMLADINAC-RATAR (KRUŠČICA)

SUDIJA : Rakovic Nikola-Vršac

1.POM.SUDIJA: Ferenček Ivan-B.Crkva

2.POM.SUDIJA: Veselinović Aleksandar-B.Crkva

DELEGAT : Mudrić Milan - Vršac

 

BAN.PALANKA:DUNAV-BANAT (DUPLJAJA) SUBOTA

SUDIJA : Grujić Nikola-Vršac

1.POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-B.Crkva

2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan B.Crkva

DELEGAT: Srbljanin Božidar - Vršac

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 12. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 12

9/10.11.2019. GODINE U 13:30 h

 

VEL SREDIŠTE:BORAC-POLET (IZBIŠTE)

SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

1. POM.SUDIJA :Rac Igor-Vršac

2. POM.SUDIJA :Marinković Veselin-Vršac

DELEGAT : Stanišković Goran - Vladimirovac

 

KAJTASOVO:PARTIZAN-KARAŠ (KUŠTILJ)

SUDIJA : Jarkovački Pera-B.Crkva

1. POM.SUDIJA :Zdravković Miloš-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar-Bela Crkva

DELEGAT: Vela Svetislav – Bela Crkva

 

KUSIĆ:ŠEVAC-VULTURUL (GREBENAC)

SUDIJA:Grujić Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan-B.Crkva

DELEGAT : Srbljanin Božidar - Vršac

 

BAN.PALANKA:DUNAV-BORAC (V.GAJ) subota

SUDIJA : Klepan Marčijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA :Petrović Dragoslav-B.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT : Đokić Zoran – B.Karlovac

 

ILANDZA:BANAT-BANAT (DUPLJAJA)

SUDIJA : Subić Bojan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Risteski Željana-Plandište

2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandiste

DELEGAT : Lalić Živa – N.Kozjak

 

JASENOVO:KARAŠ-RATAR (KRUŠČICA)

SUDIJA : Petrović Dejan-Vršac

1.POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište

DELEGAT: Selaković Nikola - Plandište

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 13. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 13

17.11.2019. GODINE U 13.00

 

KRUŠČICA:RATAR-BORAC(VEL.SREDIŠTE)

SUDIJA : Jvanović Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA :Kornić Stefan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA :Veselinović Aleksandar-Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura - Kruščica

 

BELA CRKVA:BANAT-KARAŠ(JASENOVO)

SUDIJA : Rac Igor-Vršac

1. POM.SUDIJA :Havel Stanislav-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

DELEGAT: Santrač Vladimir - Pavliš

 

V.GAJ:BORAC-BANAT(ILANDZA)

SUDIJA:Grujić Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

DELEGAT : Rusovac Željko – Bela Crkva

 

GREBENAC:VULTURUL:DUNAV(BAN.PALANKA)

SUDIJA : Janjuš Predrag-Pančevo

1. POM.SUDIJA :Tomović Bojan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Cvitak Boris-Pančevo

DELEGAT : Ratković Predrag - Pančevo

 

KUŠTILJ:KARAŠ-VOJVODINA(C.CRKVA)

SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marković Marko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac

DELEGAT : Cvetićanin Milan - Miletićevo

 

IZBIŠTE:POLET-PARTIZAN(KAJTASOVO)

SUDIJA : Čirovič Nikola-Vršac

1.POM.SUDIJA : Djokić Nemanja-B.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Klepan Marčijan-Alibunar

DELEGAT: Šmit Igor - Vršac

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 11. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 11

03.11.2019. GODINE U 13:30 h

 

JASENOVO:KARAŠ-BORAC (VEL.SREDIŠTE)

SUDIJA : Subić Jovan-Vršac

1. POM.SUDIJA :Bogdanov Nenad-Vršac

2. POM.SUDIJA :Jankovic Jovan-Vršac

DELEGAT : Mudrić Milan - Vršac

 

KRUŠČICA:RATAR-BANAT (ILANDŽA)

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA :Santrač Nebojša-Vršac

2. POM.SUDIJA : Dudovski Miša-Plandište

DELEGAT: Labović Miljan - Plandište

 

BELA CRKVA:BANAT (DUPLJAJA)-DUNAV (BAN.PALANKA)

SUDIJA:Petrović Dejan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Šain Goran -Vršac

DELEGAT : Jovanović Đura - Kruščica

 

V.GAJ:BORAC-ŠEVAC(KUSIĆ)

SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

1. POM.SUDIJA :Rac Igor-Vršac

2. POM.SUDIJA : Kornić Stefan-B.Crkva

DELEGAT : Vagić Mario - Vršac

 

GREBENAC:VULTURUL-VOJVODINA(C.CRKVA)

SUDIJA : Đokić Nemanja-B.Karlovac

1. POM.SUDIJA : Petrović Dragoslav-B.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište

DELEGAT : Santrač Vladimir - Pavliš

 

KUŠTILJ:KARAŠ-POLET(IZBIŠTE)

SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

1.POM.SUDIJA : Jovanović Ivan-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Veselinović Aleksandar-Bela Crkva

DELEGAT : Rusovac Željko – Bela Crkva