A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 6. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 5

21/22.09.2019. GODINE U 16:00 časova

 

KUSIĆ:ŠEVAC-BORAC (VEL.SREDIŠTE)

SUDIJA : Žigic Damir -Vršac

1. POM.SUDIJA :Bokšan Bojan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Havel Stanislav-Kruščica

DELEGAT : Jovanović Đura - Kruščica

 

BAN.PALANKA:DUNAV-VOJVODINA (C.CRKVA) Subota

SUDIJA :Sarka MarjanVršac

1. POM.SUDIJA :Ćulum Davor-Vel.Gaj

2. POM.SUDIJA : Ružić Aleksandar-Vel.Gaj

DELEGAT : Šmit Igor - Vršac

 

ILANDŽA:BANAT-PARTIZAN (KAJTASOVO)

SUDIJA:Raković Dušan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac

2. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac

DELEGAT : Lalić Živa – Novi Kozjak

 

JASENOVO:KARAŠ-POLET (IZBIŠTE)

SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

2. POM.SUDIJA : Petrović Dragoslav-Ban.Karlovac

DELEGAT : Labović Miljan - Plandište

 

KRUŠČICA:RATAR-KARAŠ (KUŠTILJ)

SUDIJA : Grujić Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

2. POM.SUDIJA : Samoilov Aleksandar-Zagajica

DELEGAT : Vela Svetislav-Bela Crkva

 

V.GAJ:BORAC-VULTURUL (GREBENAC)

SUDIJA : Petrivic Dejan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marković Marko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

DELEGAT: Santrač Vladimir - Pavliš

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 4. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 4

15.09.2019. GODINE U 16.00

 

VEL.SREDIŠTE:BORAC-BORAC (V.GAJ)

SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

1. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac

2. POM.SUDIJA : Žigić Damir-Vršac

DELEGAT : Šmit Igor - Vršac

 

GREBENAC:VULTURUL-BANAT(DUPLJAJA)

SUDIJA :Klepan Marčijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA :Petrović Dragoslav-B.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Djokic Nemanja-B.Karlovac

DELEGAT : Milojević Dragan – Bela Crkva

 

KUŠTILJ:KARAŠ-KARAŠ(JASENOVO)

SUDIJA:Subić Jovan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište

2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana-Plandište

DELEGAT : Selaković Nikola - Plandište

 

IZBIŠTE:POLET-BANAT(ILANDZA)

SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

1. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

DELEGAT : Stanišković Goran - Vladimirovac

 

KAJTASOVO:PARTIZAN-DUNAV(BAN.PALANKA)

SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Veselinović Aleksandar-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Kornić Stefan-Bela Crkva

DELEGAT : Rusovac Željko – Bela Crkva

 

BELA CRKVA:VOJVODINA-ŠEVAC(KUSIĆ)

SUDIJA : Petrović Dejan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan-Bela Crkva

DELEGAT: Mudrić Milan - Vršac

Delegiranje Druge JBPF lige ISTOK 2. kolo 2019/2020

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 2
01.09.2019. GODINE U 16.30 ČASOVA

VEL.SREDIŠTE:BORAC-BANAT(DUPLJAJA)
SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Rac Igor-Vršac
DELEGAT : Vagić Mario

 

VRAČEV GAJ: BORAC-RATAR(KRUŠČICA)
SUDIJA : Žigić Damir-Vršac
1. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš-B.Crkva
2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan-B.Crkva
DELEGAT : Milojević Dragan

 

GREBENAC:VULTURUL-KARAŠ(JASENOVO)
SUDIJA:Subić Jovan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Kornić Stefan-B.Crkva
2. POM.SUDIJA : Veselinović Aleksandar-B.Crkva
DELEGAT : Vela Svetislav

 

SELEUŠ:VOJVODINA-BANAT(ILANDŽA)
SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac
1. POM.SUDIJA : Risteski Željana-Plandište
2. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište
DELEGAT : Selaković Nikola

 

KUSTILJ:KARAŠ-DUNAV(BAN.PALANKA)
SUDIJA : Petrović Dejan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Marković Marko-Vrsac
DELEGAT : Mudrić Milan

 

IZBIŠTE:POLET-ŠEVAC(KUSIĆ)
SUDIJA : Klepan Marčijan-Alibunar
1. POM.SUDIJA : Petrović Dragoslav- B.Karlovac
2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma
DELEGAT : Stanišković Goran

 

KAJTASOVO:PARTIZAN-VOJVODINA(C.CRKVA)
SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac
1. POM.SUDIJA : Santrac Nikola-Pavliš
2. POM.SUDIJA : Samoilov Aleksandar-Zagajica
DELEGAT : Santrač Vladimir

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 3. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 3

7/8.09.2019. GODINE U 16.30

 

BELA CRKVA:VOJVODINA-BORAC(VEL.SREDIŠTE)

SUDIJA : Klepan Marčijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-B.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Samoilov Aleksandar-Zagajica

DELEGAT : Lalić Živa – Novi Kozjak

 

KUSIĆ:ŠEVAC-PARTIZAN(KAJTASOVO)

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac

2. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac

DELEGAT : Vagić Mario - Vršac

 

BAN.PALANKA:DUNAV-POLET(IZBIŠTE) SUBOTA

SUDIJA:Subić Jovan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Ćulum Davor-Veliki Gaj

2. POM.SUDIJA : Ruzić Aleksandar-Veliki Gaj

DELEGAT : Cvetićanin Milan - Plandište

 

ILANDŽA:BANAT-KARAŠ(KUŠTILJ)

SUDIJA : Šain Goran-Vršac

1. POM.SUDIJA : Risteski Željana-Plandište

2. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište

DELEGAT : Selaković Nikola - Plandište

 

KRUŠCICA:RATAR-VULTURUL(GREBENAC)

SUDIJA : Petrović Dejan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

DELEGAT : Labović Miljan - Plandište

 

IZBIŠTE:BANAT (Dupljaja)-BORAC(V.GAJ)

SUDIJA : Ferenček Ivan-B.Crkva

1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar-B.Crkva

DELEGAT: Jovanović Đura - Kruščica

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 1. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 1

24/25.08.2019. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

KAJTASOVO:PARTIZAN-BORAC (VEL.SREDIŠTE)

SUDIJA : Žigic Damir-Vršac

1. POM.SUDIJA : Krstevski Dragan-Plandište

2. POM.SUDIJA : Risteski Željana-Plandište

DELEGAT : Labović Miljan-Plandište

 

B.CRKVA:VOJVODINA (C.CRKVA)-POLET (IZBIŠTE)

SUDIJA : Jokic Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav-Kruščica

2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac

DELEGAT : Jovanović Đura-Kruščica

 

KUSIC:ŠEVAC-KARAŠ (KUŠTILJ)

SUDIJA:Petrović Dejan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Marković Marko-Vršac

DELEGAT : Mudrić Milan-Vršac

 

BAN.PALANKA:DUNAV-VOJVODINA (SELEUŠ) Subota

SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Ibiševic Aleksandar-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan-Bela Crkva

DELEGAT : Vela Svetislav-Bela Crkva

 

ILANDŽA:BANAT-VULTURUL (GREBENAC)

SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar

1. POM.SUDIJA : Đokic Nemanja-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Petrović Dragoslav-Ban.Karlovac

DELEGAT : Cvetićanin Milan-Miletićevo

 

JASENOVO:KARAŠ-BORAC (V.GAJ)

SUDIJA : Rac Igor-Vrsac

1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma

2. POM.SUDIJA : Samoilov Aleksandar-Zagajica

DELEGAT : Santrač Vladimir-Pavliš

 

KRUŠČICA:RATAR-BANAT (DUPLJAJA)

SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

1. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

2. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš-Bela Crkva

DELEGAT : Rusovac Željko-Bela Crkva