A+ R A-

Delegiranje Druge JBPF lige ISTOK 26. kolo 2018/2019

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - ISTOK BROJ 26

16.06.2019. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

JANOŠIK: JANOŠIK– DOBRICA (Dobrica)
SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar
1. POM.SUDIJA : Grujić Nikola – Vršac
2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma
DELEGAT : Potkonjak Miloš – Seleuš


VELIKO SREDIŠTE: BORAC– PARTIZAN (Kajtasovo)
SUDIJA : Peca Jarkovački – Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica
2. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva
DELEGAT: Jovanović Đura – Kruščica


VRAČEV GAJ: BORAC– VOJVODINA (Crvena Crkva)
SUDIJA : Bogdanov Nenad – Vršac
1. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko – Vršac
2. POM.SUDIJA : Veselinović Darko – Pavliš
DELEGAT : Rusovac Željko – Bela Crkva


GUDURICA: VINOGRADAR – KARAŠ (Jasenovo)
SUDIJA : Žigić Damir – Vršac
1. POM.SUDIJA : Rac Igor – Vršac
2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša – Pavliš
DELEGAT: Santrač Vladimir – Pavliš


KRUŠČICA: RATAR – ŠEVAC (Ševac)
SUDIJA : Ferenček Ivan – Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva
DELEGAT : Milojević Dragan – Bela Crkva


ALIBUNAR : BUDUĆNOST – SLOGA (Margita)
SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac
1. POM.SUDIJA : Ćirović Nikola – Vršac
2. POM.SUDIJA : Šain Goran – Vršac
DELEGAT : Mudrić Milan – Vršac


HAJDUČICA : HAJDUČICA – KARAŠ (Kuštilj)
SUDIJA : Žijan Aleksandar – Vršac
1. POM.SUDIJA : Labović Miljan – Plandište
2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište
DELEGAT : Cvetićanin Milan – Miletićevo

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 25. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 25

09.06.2019. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

KUŠTILJ : KARAŠ – JANOŠIK (Janošik)

SUDIJA : Subić Bojan – Vršac

1. POM.SUDIJA : Rac Igor – Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad – Vršac

DELEGAT : Cvetićanin Milan – Miletićevo

 

MARGITA: SLOGA – HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA : Grujić Nikola – Vršac

1. POM.SUDIJA : Labović Miljan – Plandište

2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište

DELEGAT: Selaković Nikola – Plandište

 

KUSIĆ: ŠEVAC – BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA : Ferenček Ivan – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva

DELEGAT : Vela Svetislav – Bela Crkva

 

JASENOVO: KARAŠ – RATAR (Kruščica)

SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar

1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma

2. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva

DELEGAT: Lalić Živa – Novi Kozjak

 

VRAČEV GAJ: VOJVODINA – VINOGRADAR (Gudurica)

SUDIJA : Ćirović Nikola – Vršac

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir – Vršac

2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac

DELEGAT : Samoilov Ognjen – Zagajica

 

KAJTASOVO : PARTIZAN – BORAC (Vračev Gaj)

SUDIJA : Santrač Nebojša – Pavliš

1. POM.SUDIJA : Šain Goran – Vršac

2. POM.SUDIJA : Veselinović Darko – Pavliš

DELEGAT : V agić Mario – Vršac

 

DOBRICA : DOBRICA – BORAC (Veliko Središte)

SUDIJA : Bunčić Nemanja – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Petar – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Janković Aleksandar – Pančevo

DELEGAT : Stanišković Goran – Vladimirovac

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 23. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 23

25/26.05.2019. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

MARGITA : SLOGA – JANOŠIK (Janošik)

SUDIJA : Labović Miljan – Plandište

1. POM.SUDIJA : Melih Andrijana – Hajdučica

2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište

DELEGAT : Cvetićanin Milan – Miletićevo

 

KUSIĆ: ŠEVAC – KARAŠ (Kuštilj)

SUDIJA : Jokić Ivan – Vršac

1. POM.SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma

DELEGAT: Stanišković Goran – Vladimirovac

 

JASENOVO: KARAŠ – HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA : Ćirović Nikola –Vršac

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir – Vršac

2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – vršac

DELEGAT : Samoilov Ognjen – Zagajica

 

VRAČEV GAJ: VOJVODINA – BUDUĆNOST (Alibunar) SUBOTA

SUDIJA : Jarkovački Pera – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva

DELEGAT: Rusovac Željko – Bela Crkva

 

KAJTASOVO: PARTIZAN – RATAR (Kruščica)

SUDIJA : Ferenček Ivan – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica

2. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva

DELEGAT : Vela Svetislav – Bela Crkva

 

DOBRICA : DOBRICA – VINOGRADAR (Gudurica)

SUDIJA : Grujić Nikola – Vršac

1. POM.SUDIJA : Subić Bojan – Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad – Vršac

DELEGAT : Krstović Goran – Banatski Karlovac

 

VELIKO SREDIŠTE : BORAC – BORAC (Vračev Gaj)

SUDIJA : Veselinović Darko –Pavliš

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan – Vršac

2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša – Pavliš

DELEGAT : Vagić Mario - Vršac

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 24. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 24

02.06.2019. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

JANOŠIK: JANOŠIK – BORAC (Veliko Središte)

SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar

1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma

2. POM.SUDIJA : Dobričić Vuk – Banatski Karlovac

DELEGAT : Lalić Živa – Novi Kozjak

 

VRAČEV GAJ: BORAC – DOBRICA (Dobrica)

SUDIJA : Grujić Nikola – Vršac

1. POM.SUDIJA : Veselinović Darko – Pavliš

2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša – Pavliš

DELEGAT: Milojević Dragan – Bela Crkva

 

GUDURICA: VINOGRADAR – PARTIZAN (Kajtasovo)

SUDIJA : Subić Jovan – Vršac

1. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad – Vršac

DELEGAT : Santrač Vladimir – Pavliš

 

KRUŠČICA: RATAR – VOJVODINA (Crvena Crkva)

SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Petrović Dejan – Vršac

DELEGAT: Rusovac Željko – Bela Crkva

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST – KARAŠ (Jasenovo)

SUDIJA : Ferenček Ivan – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica

2. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura – Kruščica

 

HAJDUČICA : HAJDUČICA – ŠEVAC (Kusić)

SUDIJA : Labović Miljan – Plandište

1. POM.SUDIJA : Pavić Saša – Vršac

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo - Vršac

DELEGAT : Potkonjak Miloš – Seleuš

 

KUŠTILJ : KARAŠ – SLOGA (Margita)

SUDIJA : Rac Igor – Vršac

1. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište

2. POM.SUDIJA : Melih andrijana – Hajdučica

DELEGAT : Mudrić Milan – Vršac

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 22. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 22

19.05.2019. GODINE U 17 ČASOVA

 

JANOŠIK: JANOŠIK – BORAC (Vračev Gaj)

SUDIJA : Petrović Dejan – Vršac

1. POM.SUDIJA : Veselinović Darko – Pavliš

2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša –Pavliš

DELEGAT : Santrač Vladimir – Pavliš

 

GUDURICA: VINOGRADAR – BORAC (Veliko Središte)

SUDIJA : Sarka Marjan – Vršac

1. POM.SUDIJA : Šain Goran – Vršac

2. POM.SUDIJA : Subić Jovan – Vršac

DELEGAT: Mudrić Milan – Vršac

 

KRUŠČICA: RATAR – DOBRICA (Dobrica)

SUDIJA : Ferenček Ivan – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan – Bela Crkva

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST– PARTIZAN (Kajtasovo)

SUDIJA : Janošev Milan-Crepaja

1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan-Ban.Brestovac

DELEGAT: Potkonjak Miloš – Seleuš

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA – VOJVODINA (Crvena Crkva)

SUDIJA : Ćirović Nikola – Vršac

1. POM.SUDIJA : Rac Igor – Vršac

2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac

DELEGAT : Selaković Nikola – Plandište

 

VELIKO SREDIŠTE : KARAŠ – KARAŠ (Jasenovo)

SUDIJA : Žigić Damir – Vršac

1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica

2. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura – Kruščica

 

MARGITA : SLOGA – ŠEVAC (Kusić)

SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar

1. POM.SUDIJA : Labović Miljan – Plandište

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma

DELEGAT : Krstović Goran – Banatski Karlovac