A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 21. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 21

11/12.05.2019. GODINE U 17 ČASOVA

 

KUSIĆ: ŠEVAC – JANOŠIK (Janošik)

SUDIJA : Jarkovački Pera – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Ferenček Ivan – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan - Bela Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan – Bela Crkva

 

JASENOVO: KARAŠ – SLOGA (Margita)

SUDIJA : Žigić Damir – Vršac

1. POM.SUDIJA : Labović Miljan – Plandište

2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište

DELEGAT: Cvetićanin Milan – Miletićevo

 

VRAČEV GAJ: VOJVODINA– KARAŠ (Kuštilj) SUBOTA

SUDIJA : Sarka Marjan – Vršac

1. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša – Pavliš

2. POM.SUDIJA : Veselinović Darko – Pavliš

DELEGAT : Vagić Mario – Vršac

 

KAJTASOVO: PARTIZAN – HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA : Grujić Nikola – Vršac

1. POM.SUDIJA : Petrović Dejan – Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad – Vršac

DELEGAT: Samoilov Ognjen – Zagajica

 

DOBRICA: DOBRICA – BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA : Ćirović Nikola – Vršac

1. POM.SUDIJA : Šain Goran – Vršac

2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar – Vršac

DELEGAT : Lalić Živa – Novi Kozjak

 

VELIKO SREDIŠTE : BORAC – RATAR (Kruščica)

SUDIJA : Subić Bojan – Vršac

1. POM.SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma

DELEGAT : Stanišković Goran – Vladimirovac

 

VRAČEV GAJ : BORAC – VINOGRADAR (Gudurica)

SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica

2. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva

DELEGAT : Vela Svetislav – Bela Crkva

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 20. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 20

05.05.2019. GODINE U 17 ČASOVA

 

JANOŠIK: JANOŠIK– VINOGRADAR (Gudurica)

SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar

1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma

2. POM.SUDIJA : Dobričić Vuk – Banatski Karlovac

DELEGAT : Potkonjak Miloš – Seleuš

 

KRUŠČICA: RATAR– BORAC (Vračev Gaj)

SUDIJA : Ferenček Ivan – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva

DELEGAT: Rusovac Željko – Bela Crkva

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST– BORAC (Veliko Središte)

SUDIJA : Janković Miloš – Banatski Brestovac

1. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Marko – Pančevo

DELEGAT : Krstović Goran – Banatski Karlovac

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA – DOBRICA (Dobrica)

SUDIJA : Žigić Damir – Vršac

1. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad – Vršac

DELEGAT: Santrač Vladimir –Pavliš

 

KUŠTILJ : KARAŠ – PARTIZAN (Kajtasovo)

SUDIJA : Rac Igor – Vršac

1. POM.SUDIJA : Veselinović Darko – Pavliš

2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša – Pavliš

DELEGAT : Samoilov Ognjen – Zagajica

 

MARGITA : SLOGA – VOJVODINA (Crvena Crkva)

SUDIJA : Labović Miljan – Plandište

1. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište

2. POM.SUDIJA : Melih Andrijana – Hajdučica

DELEGAT : Selaković Nikola – Plandište

 

KUSIĆ: ŠEVAC – KARAŠ (Jasenovo)

SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica

1. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar – Vršac

DELEGAT : Jovanović Đura – Kruščica

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 18. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 18

21.04.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

JANOŠIK: JANOŠIK – RATAR (Kruščica)

SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar

1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma

2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije – Alibunar

DELEGAT : Potkonjak Miloš – Seleuš

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST– VINOGRADAR (Gudurica)

SUDIJA : Marinković Veselin – Vršac

1. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša – Pavliš

2. POM.SUDIJA : Veselinović Darko – Pavliš

DELEGAT: Santrač Vladimir – Pavliš

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA– BORAC (Vračev Gaj)

SUDIJA : Petrović Dejan – Vršac

1. POM.SUDIJA : Šain Goran – Vršac

2. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan – Vršac

DELEGAT : Cvetićanin Milan – Miletićevo

 

KUŠTILJ: KARAŠ – BORAC (Veliko Središte)

SUDIJA : Rac Igor – Vršac

1. POM.SUDIJA : Subić Jovan – Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad – Vršac

DELEGAT: Samoilov Ognjen – Zagajica

 

MARGITA : SLOGA – DOBRICA (Dobrica)

SUDIJA : Žigić Damir – Vršac

1. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac

2. POM.SUDIJA : Melih Andrijana – Hajdučica

DELEGAT : Selaković Nikola – Plandište

 

KUSIĆ : ŠEVAC – PARTIZAN (Kajtasovo)

SUDIJA : Ferenček Ivan – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura – Kruščica

 

JASENOVO: KARAŠ – VOJVODINA (Crvena Crkva)

SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica

1. POM.SUDIJA : Grujić Nikola – Vršac

2. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan – Bela Crkva

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 19. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 19

27/28.04.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

JASENOVO: KARAŠ – JANOŠIK (Janošik)

SUDIJA : Labović Miljan – Plandište

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir – Vršac

2. POM.SUDIJA : Melih Andrijana – Hajdučica

DELEGAT : Cvetićanin Milan – Miletićevo

 

VRAČEV GAJ: VOJVODINA– ŠEVAC (Kusić) SUBOTA

SUDIJA : Ferenček Ivan – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin – Vršac

2. POM.SUDIJA : Rac Igor – Vršac

DELEGAT: Vagić Mario – Vršac

 

KAJTASOVO: PARTIZAN– SLOGA (Margita)

SUDIJA : Petrović Dejan – Vršac

1. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac

2. POM.SUDIJA : Veselinović Darko – Pavliš

DELEGAT : Rusovac Željko – Bela Crkva

 

DOBRICA: DOBRICA–KARAŠ (Kuštilj)

SUDIJA : Subić Bojan – Vršac

1. POM.SUDIJA : Šain Goran – Vršac

2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša – Pavliš

DELEGAT: Lalić Živa – Novi Kozjak

 

VELIKO SREDIŠTE : BORAC – HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA : Sarka Marjan – Vršac

1. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko – Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad – Vršac

DELEGAT : Mudrić Milan – Vršac

 

VRAČEV GAJ : BORAC – BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva

DELEGAT : Vela Svetislav – Bela Crkva

 

GUDUDRICA: VINOGRADAR – RATAR (Kruščica)

SUDIJA : Dobričić Vuk – Banatski Karlovac

1. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije – Alibunar

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma

DELEGAT : Stanišković Goran – Vladimirovac

Delegiranje Druga JBPF liga Istok 17. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 17

13/14.04.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

VRAČEV GAJ: VOJVODINA – JANOŠIK (Janošik) SUBOTA

SUDIJA : Labovic Miljan – Plandište

1. POM.SUDIJA : Melih Andrijana – Hajdučica

2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište

DELEGAT : Selaković Nikola – Plandište

 

KAJTASOVO: PARTIZAN – KARAŠ (Jasenovo)

SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Ferenček Ivan – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Veselinović Darko – Pavliš

DELEGAT: Vela Svetislav – Bela Crkva

 

DOBRICA : DOBRICA – ŠEVAC (Kusić)

SUDIJA : Pavić Saša – Vršac

1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin – Vršac

2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša – Pavliš

DELEGAT : Stanišković Goran – Vladimirovac

 

VELIKO SREDIŠTE: BORAC – SLOGA (Margita)

SUDIJA : Žigić Damir – Vršac

1. POM.SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma

DELEGAT: Potkonjak Miloš – Seleuš

 

VRAČEV GAJ: BORAC – KARAŠ (Kuštilj)

SUDIJA : Grujić Nikola – Vršac

1. POM.SUDIJA : Rac Igor – Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad – Vršac

DELEGAT : Mudrić Milan – Vršac

 

GUDURICA: VINOGRADAR – HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA : Gvozdenov Veljko – Vršac

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan – Vršac

2. POM.SUDIJA : Subić Jovan – Vršac

DELEGAT : Vagić Mario – Vršac

 

KRUŠČICA: RATAR – BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Have Stanislav – Kruščica

2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva

DELEGAT : Rusovac Željko – Bela Crkva