A+ R A-

Delegiranje Druge JBPFL Istok 10. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 10
28.10.2018. GODINE U 14 ČASOVA

JANOŠIK : JANOŠIK – SLOGA (Margita)
SUDIJA : Dobričić Vuk – Banatski Karlovac
1. POM.SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar
2. POM.SUDIJA : Melih Andrijana – Hajdučica
DELEGAT : Selaković Nikola – Plandište

 

KUŠTILJ: KARAŠ – ŠEVAC (Kusić)
SUDIJA : Sarka Marjan – Vršac
1. POM.SUDIJA : Veselinović Darko – Pavliš
2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad – Vršac
DELEGAT: Krstović Goran – Banatski Karlovac

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA – KARAŠ (Jasenovo)
SUDIJA : Ćirović Nikola – Vršac
1. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac
2. POM.SUDIJA : Labović Miljan – Plandište
DELEGAT : Vagić Mario – Vršac

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST – VOJVODINA (Crvena Crkva)
SUDIJA : Grujić Nikola – Vršac
1. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša – Pavliš
2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište
DELEGAT: Lalić Živa – Novi Kozjak

 

KRUŠČICA: RATAR – PARTIZAN (Kajtasovo)
SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva
DELEGAT : Vela Svetislav – Bela Crkva

 

GUDURICA : VINOGRADAR – DOBRICA (Dobrica)
SUDIJA : Subić Jovan – Vršac
1. POM.SUDIJA : Petrović Dejan – Vršac
2. POM.SUDIJA : Subić Bojan – Vršac
DELEGAT : Santrač Vladimir – Pavliš

 

VRAČEV GAJ: BORAC – BORAC (Veliko Središte)
SUDIJA : Rac Igor – Vršac
1. POM.SUDIJA : Ferenček Ivan – Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica
DELEGAT : Mudrić Milan – Vršac

Delegiranje Druge JBPFL Istok 9. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 9

20/21.10.2018. GODINE U 15ČASOVA

                       

VRAČEV GAJ: BORAC– JANOŠIK (Janošik)

SUDIJA : Petrović Dejan – Vršac

1. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Veselinović Darko – Pavliš

DELEGAT : Vagić Mario – Vršac

 

VELIKO SREDIŠTE: BORAC – VINOGRADAR (Gudurica)

SUDIJA : Dobričić Vuk – Banatski Karlovac

1. POM.SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar

2. POM.SUDIJA : Rac Igor – Vršac

DELEGAT: Stanišković Goran – Vladimirovac   

 

DOBRICA: DOBRICA – RATAR (Kruščica)                  

SUDIJA : Labović Miljan – Plandište

1. POM.SUDIJA : Ristevski Željana - Plandište

2. POM.SUDIJA : Melih Andrijana – Hajdučica

DELEGAT : Cvetićanin Milan – Miletićevo

 

KAJTASOVO: PARTIZAN – BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA : Mijailović Blagoje – Vršac

1. POM.SUDIJA : Šain goran – Vršac

2. POM.SUDIJA : Grujić Nikola – Vršac

DELEGAT : Samoilov Ognjen – Zagajica

 

VRAČEV GAJ:VOJVODINA – HAJDUČICA (Hajdučica) SUBOTA 20.10.2018

SUDIJA : Sarka Marjan – Vršac

1. POM.SUDIJA : Guteša Danilo – Vršac

2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac

DELEGAT: Jovanović Đura – Kruščica

 

JASENOVO: KARAŠ – KARAŠ (Kuštilj)                            

SUDIJA : Subić Bojan – Vršac

1. POM.SUDIJA : Žigić Damir – Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad – Vršac

DELEGAT : Rusovac Željko – Bela Crkva

 

KUSIĆ: ŠEVAC – SLOGA (Margita)                          

SUDIJA : Jarkovački Pera – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva

DELEGAT : Milojević Dragan – Bela Crkva

Delegiranje Druge JBPFL Istok 7. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 7
06/07.10.2018. GODINE U 15:30 ČASOVA

POTPORANJ: VINOGRADAR – JANOŠIK (Janošik) SUBOTA 06.10.2018
SUDIJA : Labović Miljan – Plandište
1. POM.SUDIJA : Melih Andrijana – Hajdučica
2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište
DELEGAT : Cvetićanin Milan - Miletićevo

 

VRAČEV GAJ: BORAC – RATAR (Kruščica)
SUDIJA : Dobričić Vuk – Banatski Karlovac
1. POM.SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar
2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma
DELEGAT: Samoilov Ognjen – Zagajica

 

VELIKO SREDIŠTE: BORAC – BUDUĆNOST (Alibunar)
SUDIJA : Petrović Dejan – Vršac
1. POM.SUDIJA : Šain Goran – Vršac
2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac
DELEGAT : Mudrić Milan – Vršac

 

DOBRICA: DOBRICA– HAJDUČICA (Hajdučica)
SUDIJA : Ćirović Nikola – Vršac
1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan – Vršac
2. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko – Vršac
DELEGAT: Krstović Goran – Banatski Karlovac

 

KAJTASOVO: PARTIZAN – KARAŠ (Kuštilj)
SUDIJA : Subić Jovan – Vršac
1. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Stamenković Marko – Bela Crkva
DELEGAT : Rusovac Željko – Bela Crkva

 

VRAČEV GAJ : VOJVODINA – SLOGA (Margita) SUBOTA 06.10.2018
SUDIJA : Žigić Damir – Vršac
1. POM.SUDIJA : Rac Igor – Vršac
2. POM.SUDIJA : Marinković Veselin – Vršac
DELEGAT : Vagić Mario – Vršac

 

JASENOVO: KARAŠ – ŠEVAC (Kusić)
SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica
1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva
DELEGAT : Milojević Dragan – Bela Crkva

Delegiranje Druge JBPFL Istok 8. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 8
13/14.10.2018. GODINE U 15 ČASOVA

JANOŠIK: JANOŠIK – ŠEVAC (Kusić)
SUDIJA : Subić Jovan – Vršac
1. POM.SUDIJA : Šain Goran – Vršac
2. POM.SUDIJA : Veselinović Darko – Pavliš
DELEGAT : Krstović Goran-Ban.Karlovac

 

MARGITA: SLOGA – KARAŠ (Jasenovo)
SUDIJA : Dobričić Vuk – Banatski Karlovac
1. POM.SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar
2. POM.SUDIJA : Melih Andrijana – Hajdučica
DELEGAT: Lalić Živa-Novi Kozjak

 

KUŠTILJ: KARAŠ– VOJVODINA (Crvena Crkva)
SUDIJA : Grujić Nikola – Vršac
1. POM.SUDIJA : Žigić Damir – Vršac
2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac
DELEGAT : Mudrić Milan-Vršac

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA– PARTIZAN (Kajtasovo)
SUDIJA : Marinković Veselin – Vršac
1. POM.SUDIJA : Labović Miljan – Vršac
2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište
DELEGAT: Selaković Nikola-Plandište

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST – DOBRICA (Dobrica)
SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica
1. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma
2. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva
DELEGAT : Jovanović Đura-Kruščica

 

KRUŠČICA : RATAR – BORAC (Veliko Središte)
SUDIJA : Ferenček Ivan – Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva
DELEGAT : Vela Svetislav-Bela Crkva

 

POTPORANJ: VINOGRADAR– BORAC (Vračev Gaj) SUBOTA 13.10.2018
SUDIJA : Petrović Dejan – Vršac
1. POM.SUDIJA : Rac Igor – Vršac
2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad – Vršac
DELEGAT : Santrač Vladimir-Pavliš

Delegiranje Druge JBPFL Istok 6. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 6
30.09.2018. GODINE U 15:30 ČASOVA

JANOŠIK: JANOŠIK – KARAŠ (Jasenovo)
SUDIJA : Ćirović Nikola – Vršac
1. POM.SUDIJA : Grujić Nikola – Vršac
2. POM.SUDIJA : Subić Bojan – Vršac
DELEGAT : Samoilov Ognjen – Zagajica

 

KUSIĆ: ŠEVAC – VOJVODINA (Crvena Crkva)
SUDIJA : Ferenček Ivan-Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica
2. POM.SUDIJA : Jovanović Ivan – Bela Crkva
DELEGAT: Rusovac Željko-Bela Crkva

 

MARGITA: SLOGA – PARTIZAN (Kajtasovo)
SUDIJA : Klepan Marćijan-Alibunar
1. POM.SUDIJA : Dobričić Vuk – Ban.Karlovac
2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran-Uljma
DELEGAT : Lalić Živa-Novi Kozjak

 

KUŠTILJ: KARAŠ– DOBRICA (Dobrica)
SUDIJA : Rac Igor-Vršac
1. POM.SUDIJA : Marinković Veselin-Vršac
2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan-Vršac
DELEGAT: Santrač Vladimir-Pavliš

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA – BORAC (Vel.Središte)
SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac
2. POM.SUDIJA : Veselinović Darko-Pavliš
DELEGAT : Selaković Nikola-Plandište

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST – BORAC (Vračev Gaj)
SUDIJA : Žijan Aleksandar-Vršac
1. POM.SUDIJA : Petrović Dejan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš
DELEGAT : Stanišković Goran-Vladimirovac

 

KRUŠČICA: RATAR – VINOGRADAR (Gudurica)
SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar-Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš-Bela Crkva
DELEGAT : Vela Svetislav-Bela Crkva