A+ R A-

Delegiranje Druge JBPF lige Istok 26. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 26
16.06.2018. GODINE U 17:30 ČASOVA

KUSIĆ: ŠEVAC – DOBRICA (Dobrica)
SUDIJA : Havel Stanislav - Kruščica
1. POM.SUDIJA : Caran Simeon – Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Stanković Dimitrije – Bela Crkva
DELEGAT : Milojević Dragan – Bela Crkva

 

GUDURICA: VINOGRADAR – HAJDUČICA (Hajdučica)
SUDIJA : Marinković Veselin – Vršac
1. POM.SUDIJA : Melih Andrijana - Hajdučica
2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište
DELEGAT: Selaković Nikola – Plandište

 

VELIKO SREDIŠTE: BORAC – RATAR (Kruščica)
SUDIJA : Guteša Danilo – Vršac
1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan – Vršac
2. POM.SUDIJA : Rac Igor – Vršac
DELEGAT : Cvetićanin Milan – Miletićevo

 

ALIBUNAR : BUDUĆNOST – PARTIZAN (Kajtasovo)
SUDIJA : Gvozdenov Veljko – Vršac
1. POM.SUDIJA : Raković Nikola – Vršac
2. POM.SUDIJA : Barač Danilo – Vršac
DELEGAT : Santrač Vladimir – Pavliš

 

IZBIŠTE: POLET – JANOŠIK (Janošik)
SUDIJA : Žigić Damir – Vršac
1. POM.SUDIJA : Pavić Stefan – Vršac
2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar – Vršac
DELEGAT : Vagić Mario – Vršac

 

VRAČEV GAJ: BORAC – POTPORANJ (Potporanj)
SUDIJA : Milosavljević Nemanja – Kovin
1. POM.SUDIJA : Janićijević Zvezdan – Starčevo
2. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa – Omoljica
DELEGAT : Crljić Tomislav – Vršac

Delegiranje Druge JBPF lige Istok 25. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 25
10.06.2018. GODINE U 17:30 ČASOVA

POTPORANJ: POTPORANJ – ŠEVAC (Kusić)
SUDIJA : Bunčić Nemanja – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Domazetovski Nemanja – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir – Pančevo
DELEGAT : Stanišković Goran – Vladimirovac

 

JANOŠIK: JANOŠIK – BORAC (Vračev Gaj)
SUDIJA : Žijan Aleksandar – Vršac
1. POM.SUDIJA : Rac Igor – Vršac
2. POM.SUDIJA : Pavić Stefan – Vršac
DELEGAT: Mudrić Milan – Vršac

 

KAJTASOVO: PARTIZAN – POLET (Izbište)
SUDIJA : Barač Danilo – Vršac
1. POM.SUDIJA : Ćirović Nikola – Vršac
2. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko – Vršac
DELEGAT : Vela Svetislav – Bela Crkva

 

KRUŠČICA :RATAR - BUDUĆNOST (Alibunar)
SUDIJA : Jarkovački Pera – Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Caran Simeon – Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Stanković Dimitrije – Bela Crkva
DELEGAT : Milojević Dragan – Bela Crkva

 

KUŠTILJ: KARAŠ – BORAC(Veliko Središte)
SUDIJA : Raković Nikola – Vršac
1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan – Vršac
2. POM.SUDIJA : Žigić Damir – Vršac
DELEGAT : Rusovac Željko – Bela Crkva

 

DOBRICA: DOBRICA – VINOGRADAR (Gudurica)
SUDIJA : Jović Dimitrije – Alibunar
1. POM.SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar
2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma
DELEGAT : Lalić Živa – Novi Kozjak

Delegiranje Druge JBPF lige- Istok 23. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 23

27.05.2018. GODINE U 17:30 ČASOVA

                       

JANOŠIK:  JANOŠIK – ŠEVAC (Kusić)

SUDIJA : Rac Igor – Vršac

1. POM.SUDIJA : Guteša Danilo - Vršac

2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar – Vršac

DELEGAT : Mudrić Milan – Vršac

 

KAJTASOVO :PARTIZAN– POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA : Milanović Dragan – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac

2. POM.SUDIJA : Pavić Stefan – Vršac

DELEGAT: Vagić Mario – Vršac    

 

KRUŠČICA: RATAR – BORAC (Vračev Gaj)                   

SUDIJA :  Caran Simeon – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica  

2. POM.SUDIJA : Stanković Dimitrije – Bela Crkva

DELEGAT :  Rusovac Željko – Bela Crkva

 

KUŠTILJ : KARAŠ – POLET  (Izbište)

SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište 

1. POM.SUDIJA : Barač Danilo – Vršac

2. POM.SUDIJA : Melih Andrijana – Hajdučica

DELEGAT : Selaković Nikola – Plandište

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA – BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA :  Jaćimovski Dejan – Kačarevo

1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko – Kačarevo

2. POM.SUDIJA : Đorđević Milan – Pančevo

DELEGAT : Cvetićanin Milan – Miletićevo

 

DOBRICA : DOBRICA – BORAC (Veliko Središte)                       

SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar

1. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije – Alibunar

2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma

DELEGAT : Krstović Goran – Banatski Karlovac

 

Delegiranje Druge JBPF lige Istok 24. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 24

03.05.2018. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

KUSIĆ:  ŠEVAC – VINOGRADAR  (Gudurica)

SUDIJA : Barač Danilo – Vršac 

1. POM.SUDIJA : Ćirović Nikola – Vršac  

2. POM.SUDIJA :  Bokšan Bojan – Vršac 

DELEGAT : Crljić Tomislav – Vršac 

 

VELIKO SREDIŠTE : BORAC – HAJDUČICA (Hajdučica) 

SUDIJA : Guteša Danilo – Vršac 

1. POM.SUDIJA :  Klepan Marćian – Alibunar 

2. POM.SUDIJA :  Nikolin Zoran – Uljma 

DELEGAT: Stanišković Goran – Vladimirovac

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST – KARAŠ (Kuštilj)                   

SUDIJA :  Melih Andrijana – Hajdučica 

1. POM.SUDIJA : Labović Miljan – Plandište 

2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište 

DELEGAT :  Vagić Mario – Vršac 

 

IZBIŠTE : POLET – RATAR   (Kruščica)

SUDIJA : Marinković Veselin – Vršac 

1. POM.SUDIJA : Pavić Stefan – Vršac 

2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar – Vršac 

DELEGAT : Samoilov Ognjen – Zagajica 

 

VRAČEV GAJ: BORAC – PARTIZAN (Kajtasovo)

SUDIJA : Stanković Dimitrije – Bela Crkva 

1. POM.SUDIJA : Stamenković Marko – Bela Crkva 

2. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva

DELEGAT : Vela Svetislav – Bela Crkva

 

POTPORANJ : POTPORANJ – JANOŠIK (Janošik)        

SUDIJA : Žigić Damir – Vršac 

1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica 

2. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva 

DELEGAT : Jovanović Đura – Kruščica 

 

   DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 24

03.05.2018. GODINE U 17:30 ČASOVA

                       

KUSIĆ:  ŠEVAC – VINOGRADAR  (Gudurica)

SUDIJA : Barač Danilo – Vršac

1. POM.SUDIJA : Ćirović Nikola – Vršac  

2. POM.SUDIJA :  Bokšan Bojan – Vršac

DELEGAT : Crljić Tomislav – Vršac

 

VELIKO SREDIŠTE :BORAC – HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA : Guteša Danilo – Vršac

1. POM.SUDIJA :  Klepan Marćian – Alibunar

2. POM.SUDIJA :  Nikolin Zoran – Uljma

DELEGAT: Stanišković Goran – Vladimirovac   

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST – KARAŠ (Kuštilj)                   

SUDIJA :  Melih Andrijana – Hajdučica

1. POM.SUDIJA : Labović Miljan – Plandište

2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište

DELEGAT :  Vagić Mario – Vršac

 

IZBIŠTE : POLET – RATAR   (Kruščica)

SUDIJA : Marinković Veselin – Vršac

1. POM.SUDIJA : Pavić Stefan – Vršac

2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar – Vršac

DELEGAT : Samoilov Ognjen – Zagajica

 

VRAČEV GAJ: BORAC – PARTIZAN (Kajtasovo)

SUDIJA : Stanković Dimitrije – Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Stamenković Marko – Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Zdravković Miloš – Bela Crkva

DELEGAT : Vela Svetislav – Bela Crkva

 

POTPORANJ : POTPORANJ – JANOŠIK (Janošik)                    

SUDIJA : Žigić Damir – Vršac

1. POM.SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica

2. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva

DELEGAT : Jovanović Đura – Kruščica

 

Delegiranje Druge JBPF lige Istok 22. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ISTOK" BROJ 22
20.05.2018. GODINE U 17:30 ČASOVA

VELIKO SREDIŠTE: BORAC – VINOGRADAR (Gudurica)
SUDIJA : Sarka Marjan – Vršac
1. POM.SUDIJA : Guteša Danilo – Vršac
2. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko – Vršac
DELEGAT : Crljić Tomislav – Vršac

 

ALIBUNAR : BUDUĆNOST– DOBRICA (Dobrica)
SUDIJA : Havel Stanislav – Kruščica
1. POM.SUDIJA : Caran Simeon – Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Ibišević Aleksandar – Bela Crkva
DELEGAT: Jovanović Đura – Kruščica

 

IZBIŠTE: POLET – HAJDUČICA (Hajdučica)
SUDIJA : Rac Igor – Vršac
1. POM.SUDIJA : Žigić Damir – Vršac
2. POM.SUDIJA : Bokšan Bojan – Vršac
DELEGAT : Santrač Vladimir – Pavliš

 

VRAČEV GAJ : BORAC – KARAŠ (Kuštilj)
SUDIJA : Subić Jovan – Vršac
1. POM.SUDIJA : Pavić Stefan – Vršac
2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar – Vršac
DELEGAT : Samoilov Ognjen – Zagajica

 

POTPORANJ: POTPORANJ – RATAR (Kruščica)
SUDIJA : Marinković Veselin – Vršac
1. POM.SUDIJA : Melih Andrijana – Hajdučica
2. POM.SUDIJA : Ristevski Željana – Plandište
DELEGAT : Cvetićanin Milan – Miletićevo

 

JANOŠIK: JANOŠIK – PARTIZAN (Kajtasovo)
SUDIJA : Klepan Marćian – Alibunar
1. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije – Alibunar
2. POM.SUDIJA : Nikolin Zoran – Uljma
DELEGAT : Lalić Živa – Novi Kozjak