A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 18. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 18

15./16.05.2021. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Marjanović Uroš - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Cvetkovic Aleksa - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Drobnjak Dimitrije - Pančevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

DELIBLATO: OMLADINAC – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Trbanov Tamara - Kovin

1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

2. POM.SUDIJA : Lakić Uroš - Kovin

DELEGAT : Šaponja Vladimir - Kovin

 

MRAMORAK: PROLETER – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac) subota

SUDIJA : Marković Mihajlo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Šostarić Aleksa – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Panovski Kosta - Pančevo

DELEGAT : Krstin Nikola - Kovin

 

VOJLOVICA: MLADOST – B.S.K. (Bavanište)

SUDIJA : Stamenković Dušan - Ban. Brestovac

1. POM.SUDIJA : Bendić Ognjen - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đorđev Valentina - Pančevo

DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

DOLOVO: DOLOVO – SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad Jug 17. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 17

09.05.2021. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

DOLOVO: DOLOVO – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
2. POM.SUDIJA : Grubić Jovan - Kovin
DELEGAT : Šaponja Vladimir - Kovin

 

BAN: BRESTOVAC: BUDUĆNOST – MLADOST (Vojlovica)
SUDIJA : Božić Miloš - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Alavanja Dragan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Panovski Kosta - Pančevo
DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

KOVIN: KOLONIJA – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Lakić Uroš - Kovin
1. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan - Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Bendić Ognjen - Pančevo
DELEGAT : Banev Vladimir - Kovin

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

BAVANIŠTE: B.S.K. - SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 15. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE "ZAPAD-JUG" BROJ 15

25.04.2021. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – BORAC (Pločica)

SUDIJA : Mihajlo Marković - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Bendić Ognjen - Pančevo

DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Ožegović Ognjen - Omoljica

1. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đukanović Stefan - Omoljica

DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Petrović Mihajlo – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo

2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan - Ban. Brestovac

DELEGAT : Banev Vladimir - Kovin

 

DELIBLATO: OMLADINAC – PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Janković Miloš - Ban. Brestovac

1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

2. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

KOVIN: KOLONIJA – SLOBODNA EKPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 16. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 16

01./02.05.2021. GODINE U 16,30 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – OMLADINAC (Deliblato)

SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

1. POM.SUDIJA : Šostarić Aleksa - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Futić Marija - Ban. Brestovac

DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

 

MRAMORAK: PROLETER – JEDINSTVO (Dubovac) subota

SUDIJA : Grubić Jovan - Kovin

1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara - Kovin

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

VOJLOVICA: MLADOST – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

1. POM.SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Konjević Filip - Pančevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

DOLOVO: DOLOVO – B.S.K. (Bavanište)

SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Alavanja Dragan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Božić Miloš - Pančevo

DELEGAT : Novičić Darko - Mramorak

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad Jug 14. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 14
18.04.2021. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – PROLETER (Mramorak)
SUDIJA : Lakić Uroš - Kovin
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
2. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin
DELEGAT : Šaponja Vladimir - Kovin

 

VOJLOVICA: MLADOST – OMLADINAC (Deliblato)
SUDIJA : Janošev Milan – Crepaja
1. POM.SUDIJA : Šostarić Aleksa - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Futić Marija - Ban.Brestovac
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

DOLOVO: DOLOVO – KOLONIJA (Kovin)
SUDIJA : Božić Miloš - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Panovski Kosta – Pančevo
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Grubić Jovan - Kovin
2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara - Kovin
DELEGAT : Krstin Nikola - Kovin

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – slobodna ekipa