A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 8. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 8

17./18.10.2020. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Strinić Mateja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Ožegović Ognjen - Omoljica

DELEGAT: Ožegović Slobodan - Omoljica

VOJLOVICA: MLADOST – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)

SUDIJA : Đaković Petar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Božić Miloš - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Milićević Marina - Omoljica

DELEGAT: Nedić Nedeljko - Starčevo

MRAMORAK: PROLETER – KOLONIJA (Kovin) SUBOTA

SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

1. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin

DELEGAT: Radosavljević Radomir - Pančevo

DELIBLATO: OMLADINAC – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Anđelković Lazar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Lakić Uroš - Kovin

2. POM.SUDIJA : Stanković Bogdan - Pančevo

DELEGAT: Stanković Jovan - Dolovo

BAVANIŠTE: B.S.K. – SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 7. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 7

11.10.2020. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

DELIBLATO: OMLADINAC – BORAC (Pločica)

SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

2. POM.SUDIJA : Grubić Jovan - Kovin

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

DUBOVAC: JEDINSTVO – PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

DELEGAT : Šaponja Vladimir - Kovin

KOVIN: KOLONIJA – MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo

2. POM.SUDIJA : Alavanja Dragan - Pančevo

DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

BAVANIŠTE: B.S.K. – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marinković Lazar - Pančevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST - SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 4. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 4

20.09.2020. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – BUDUĆNOST (Ban.Brestovac)

SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

2. POM.SUDIJA : Lakić Uroš - Kovin

DELEGAT : Šaponja Vladimir - Kovin

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Djaković Petar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marinković Lazar - Pančevo

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Petrović Mihajlo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

2. POM.SUDIJA : Djukanović Stefan - Omoljica

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

VOJLOVICA: MLADOST – PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

2. POM.SUDIJA : Miličević Marina - Omoljica

DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

DELIBLATO: OMLADINAC –SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 5. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 5

26./27.09.2020. GODINE U 15:30 ČASOVA

MRAMORAK: PROLETER – BORAC (Pločica) SUBOTA

SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo

1. POM.SUDIJA : Anđelković Lazar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Alavanja Dragan - Pančevo

DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

DELIBLATO: OMLADINAC – MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Škrbić Nemanja – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

2. POM.SUDIJA : Grubić Jovan - Kovin

DELEGAT : Novičić Darko - Mramorak

KOVIN: KOLONIJA – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Piščević Ivan – Starčevo

1. POM.SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST – B.S.K. (Bavanište)

SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

1. POM.SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stanković Bogdan – Pančevo

DELEGAT : Banev Vladimir - Kovin

DUBOVAC: JEDINSTVO - SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad Jug 3. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 3
13.09.2020. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

VOJLOVICA: MLADOST – BORAC (Pločica)
SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
1. POM.SUDIJA : Ožegović Ognjen - Omoljica
2. POM.SUDIJA : Tomin Jovan – Pančevo
DELEGAT : Topalov Dušan - Samoš

 

DELIBLATO: OMLADINAC – DOLOVO (Dolovo)
SUDIJA : Dostić Nikola - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin
2. POM.SUDIJA : Grubić Jovan - Kovin
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – B.S.K. (Bavanište)
SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Anđelković Lazar – Pančevo
DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

KOVIN: KOLONIJA – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)
SUDIJA : Đaković Petar – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Naumović Marko – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Petrović Mihajlo - Pančevo
DELEGAT : Novičić Darko - Mramorak

 

MRAMORAK: PROLETER – slobodna ekipa