A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 2. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 2

06.09.2020. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

PLOČICA: BORAC – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Trbanov Tamara – Kovin

1. POM.SUDIJA : Radivoj Martin - Kovin

2. POM.SUDIJA : Lakić Uroš - Kovin

DELEGAT : Krstin Nikola - Kovin

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo

DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – OMLADINAC (Deliblato)

SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

1. POM.SUDIJA : Anđelković Lazar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Mihajlo Marković - Pančevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

DOLOVO: DOLOVO – PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Petrović Mihajlo - Pančevo

DELEGAT : Banev Vladimir - Kovin

 

VOJLOVICA: MLADOST – SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 1. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 1

30.08.2020. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

VOJLOVICA: MLADOST – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Tadić Nikola - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Petar- Pančevo

2. POM.SUDIJA : Anđelković Lazar - Pančevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

MRAMORAK: PROLETER – B.S.K. (Bavanište) subota

SUDIJA : Čičić Mateja - Kovin

1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

2. POM.SUDIJA : Lakić Uroš - Kovin

DELEGAT : Šaponja Vladimir - Kovin

 

DELIBLATO: OMLADINAC – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)

SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo

1. POM.SUDIJA : Petrović Mihajlo - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Grubić Jovan - Kovin

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

1. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo

2. POM.SUDIJA : Futić Marija - Ban.Brestovac

DELEGAT : Kirhner Andrija - Opovo

 

PLOČICA: BORAC – slobodna ekipa

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 8. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 8

19./20.10.2019. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

VOJLOVICA: MLADOST – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo

1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica

2. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak

 

DELIBLATO: OMLADINAC – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Divnić Nikola - Kovin

1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

2. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – BORAC (Pločica)

SUDIJA : Mitrović Srđan - Bavanište

1. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara - Kovin

2. POM.SUDIJA : Marjanović Uroš - Pančevo

DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

 

MRAMORAK: PROLETER - BUDUĆNOST (Ban. Brestovac) subota

SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

1. POM.SUDIJA : Marković Vukašin - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Vuković Vanja - Pančevo

DELEGAT : Banev Vladimir - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – B.S.K. (Bavanište) subota

SUDIJA : Marković Marko - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Futić Marija - Ban.Brestovac

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 9. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 9

27.10.2019. GODINE U 14:00 ČASOVA

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – B.S.K. (Bavanište)

SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

1. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara - Kovin

2. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

PLOČICA: BORAC – PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica

1. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo

2. POM.SUDIJA : Milićević Marina - Omoljica

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

2. POM.SUDIJA : Strinić Mateja - Pančevo

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

DOLOVO: DOLOVO – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Naumović Marko - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo

DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak

 

DELIBLATO: OMLADINAC – slobodna ekipa

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 7. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 7

12./13.10.2019. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

MRAMORAK: PROLETER – MLADOST (Vojlovica) subota

SUDIJA : Marković Vukašin - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar – Kovin

2. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

BAN: BRESTOVAC: BUDUĆNOST – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo

1. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo

2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo

DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak

 

PLOČICA: BORAC – OMLADNIAC (Deliblato)

SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Janković Miloš - Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Futić Marija - Ban. Brestovac

DELEGAT : Banev Vladimir - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – B.S.K. (BAVANIŠTE) IGRA SE 19.10.2019.G. (SUBOTA) U 15,00 Č.

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – slobodna ekipa