A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Jug 14. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 14

14.04.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

KOVIN: KOLONIJA – B.S.K. (Bavanište)

SUDIJA :Filić Igor– Kovin

1. POM.SUDIJA : Kačina Jovan – Kovin

2. POM.SUDIJA : Kovačević Simon – Kovin

DELEGAT : Jovanović Novica - kovin

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin

1. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo – Kovin

2. POM.SUDIJA : Radivojev Martin – Kovin

DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

DELIBLATO : OMLADINAC – BUDUĆNOST (Ban.Brestovac)

SUDIJA : Janković Aleksandar – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan - Pančevo

DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak

 

PLOČICA: BORAC – PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica

1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola – Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Piščević Ivan – Starčevo

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ –MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Stamenković Dušan – Ban. Brestovac

1. POM.SUDIJA : Drašković Boško – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Futić Marija – Ban. Brestovac

DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Jug 13. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 13

07.04.2019. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

MRAMORAK: PROLETER – OMLADINAC (Deliblato)

SUDIJA : Čičić Mateja – Kovin

1. POM.SUDIJA : Paunov Uroš – Kovin

2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola – Kovin

DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – BORAC (Pločica)

SUDIJA : Dragić Mihajlo – Kovin

1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara – Kovin

DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Jajić Igor - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Maričić Jovan - Pančevo

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

VOJLOVICA: MLADOST – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Dostić Nikola – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Petar – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola – Opovo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST –STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Mrđa Neđo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stanković Stevan – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Marko - Pančevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Jug 11. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 11

24.03.2019. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

MRAMORAK: PROLETER – STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Lazić Ilija – Dolovo

1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Dejan - Kačarevo

2. POM.SUDIJA : Marjanović Mihajlo – Pančevo

DELEGAT : Romić Boro - Pančevo

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)

SUDIJA : Džafić Bojan – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Janošev Milan – Crepaja

DELEGAT: Jovanović Novica - Kovin

 

DOLOVO : DOLOVO – OMLADINAC (Deliblato)

SUDIJA : Dragić Mihajlo - Kovin Čičić Matej – Kovin

1. POM.SUDIJA : Divić Nikola - Kovin

2. POM.SUDIJA : Kovačević Simon - Kovin

DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak

 

VOJLOVICA: MLADOST – BORAC (Pločica)

SUDIJA : Bunčić Nemanja – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Milićević Marina – Omoljica

DELEGAT : Nikolić Ivan - Pančevo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Milosavljević Nemanja - Kovin

1. POM.SUDIJA : Čičić Mateja – Kovin

2. POM.SUDIJA : Kačina Jovan - Kovin

DELEGAT: Kirilov Zdravko - Kovin

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Jug 12. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 12

31.03.2019. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

KOVIN: KOLONIJA – MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Marjanović Mihajlo – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Predrag Janjuš – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Marko – Pančevo

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST –PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Janković Aleksandar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stanković Stevan – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola – Pančevo

DELEGAT : Jevtić Bojan - Pančevo

 

DELIBLATO : OMLADINAC – B.S.K. (Bavanište)

SUDIJA : Čičić Mateja – Kovin

1. POM.SUDIJA : Filić Igor- Kovin

2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara - Kovin

DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

PLOČICA: BORAC – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Kačina Jovan – Kovin

1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin – Kovin

2. POM.SUDIJA : Paunov Uroš – Kovin

DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica

1. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo – Kovin

2. POM.SUDIJA : Kovačević Simon - Kovin

DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Jug 10. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 10

17.03.2019. GODINE U 15:00 ČASOVA

       

 

MRAMORAK: PROLETER – B.S.K. (Bavanište)

SUDIJA : Poznan Strahinja – Omoljica

1. POM.SUDIJA : Janković Miloš – Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan – Ban. Brestovac

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

BAN. BRESTOVAC: BUDUĆNOST – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Domazetovski Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Kačina Jovan – Kovin

DELEGAT : Bogdanović  Aleksandar - Pančevo

 

DELIBLATO : OMLADINAC – MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Čičić Mateja – Kovin   

1. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo - Kovin

2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola - Kovin

DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

PLOČICA: BORAC – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Janošev Milan – Crepaja

1. POM.SUDIJA :  Stojadinović Dušan – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Marko – Pančevo   

DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Milanović Petar – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Marjanović Mihajlo – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan - Pančevo

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo