A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 13. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE "ZAPAD-JUG" BROJ 13

10./11.04.2021.GODINE U 16,00 ČAS.

 

BAN: BRESTOVAC: BUDUĆNOST – BORAC (Pločica)

SUDIJA : Cvetković Miloš - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Marjanović Uroš - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Alavanja Dragan - Pančevo

DELEGAT : Novičić Darko - Mramorak

 

KOVIN: KOLONIJA – B.S.K. (Bavanište)

SUDIJA : Grubić Jovan - Kovin

1. POM.SUDIJA : Čičić Mateja - Kovin

2. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – DOLOVO (Dolovo)

SUDIJA : Stamenković Dušan - Ban. Brestovac

1. POM.SUDIJA : Futić Marija - Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Lakić Uroš - Kovin

DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

 

MRAMORAK: PROLETER – MLADOST (Vojlovica) SUBOTA

SUDIJA : Mihajlo Marković – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Božić Miloš - Pančevo

DELEGAT : Šaponja Vladimir - Kovin

 

DELIBLATO: OMLADINAC – SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 12. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE "ZAPAD-JUG" BROJ 12

04.04.2021. GODINE U 16:00 ČAS.

 

PLOČICA: BORAC – MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

1. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara - Kovin

2. POM.SUDIJA : Grubić Jovan - Kovin

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

DOLOVO: DOLOVO – OMLADINAC (Deliblato)

SUDIJA : Petrović Mihajlo - Starčevo

1. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

2. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

DELEGAT : Banev Vladimir - Kovin

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Marjanović Uroš - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Panovski Kosta - Pančevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – KOLONIJA (Kovin)

SUDIJA : Đukanović Stefan - Omoljica

1. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo

2. POM.SUDIJA : Naumović Marko - Pančevo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

MRAMORAK: PROLETER – slobodna ekipa

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 10. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 10

21.03.2021.GODINE U 15:00 ČASOVA

 

DOLOVO: DOLOVO – MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

2. POM.SUDIJA : Grubić Jovan - Kovin

DELEGAT : Novičić Darko - Mramorak

 

BAVANIŠTE: B.S.K. – PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

2. POM.SUDIJA : Lakić Uroš - Kovin

DELEGAT : Banev Vladimir - Kovin

 

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – OMLADINAC (Deliblato)

SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

1. POM.SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

KOVIN: KOLONIJA – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Šoštarić Aleksa - Pančevo

DELEGAT : Šaponja Vladimir - Kovin

 

PLOČICA: BORAC – SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 11. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 11

28.03.2021. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

MRAMORAK: PROLETER – DOLOVO (Dolovo) (subota)

SUDIJA : Milanović Dragan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Naumović Marko - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Petrović Mihajlo - Pančevo

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

DELIBLATO: OMLADINAC – BSK (Bavanište)

SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

1. POM.SUDIJA : Panovski Kosta - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Šostarić Aleksa - Pančevo

DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)

SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

1. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara - Kovin

2. POM.SUDIJA : Lakić Uroš - Kovin

DELEGAT : Krstin Nikola - Kovin

 

KOVIN: KOLONIJA – BORAC (Pločica)

SUDIJA : Božić Miloš - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ožegović Ognjen - Omoljica

2. POM.SUDIJA : Đukanović Stefan – Omoljica

DELEGAT : Milojković Jovan - Kovin

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 9. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 9

25.10.2020. GODINE U 13:30 ČASOVA

 

DUBOVAC: JEDINSTVO – BORAC (Pločica)

SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara - Kovin

DELEGAT : Krstin Nikola - Kovin

KOVIN: KOLONIJA – OMLADINAC (Deliblato)

SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Strinić Mateja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Bendić Ognjen - Pančevo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

BAN.BRESTOVAC: BUDUĆNOST – PROLETER (Mramorak)

SUDIJA : Đaković Petar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Grubić Jovan - Kovin

2. POM.SUDIJA : Milićević Marina – Omoljica

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

BAVANIŠTE: B.S.K. – MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Anđelković Lazar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ožegović Ognjen - Omoljica

2. POM.SUDIJA : Alavanja Dragan - Pančevo

DELEGAT : Banev Vladimir - Kovin

DOLOVO: DOLOVO - SLOBODNA EKIPA