A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 21. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 21

15./16.05.2021. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

STARI TAMIŠ: MUNDIAL (P-VO) – TEMPO (Sefkerin)

SUDIJA : Futić Marija - Ban. Brestovac

1. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

2. POM.SUDIJA : Božić Miloš - Pančevo

DELEGAT : Kirhner Andrija - Opovo

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – UNIREA (Uzdin)

SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

1. POM.SUDIJA : Petrović Mihajlo - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stojanoski Marko - Pančevo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ – GLOGONJ (Glogonj) subota

SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

 

SAMOŠ: POBEDA – SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad Sever 20. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 20

09.05.2021. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

SEFKERIN: TEMPO – POBEDA (Samoš)
SUDIJA : Đukanović Stefan - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Tešić Milan - Novo Selo
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

GLOGONJ: GLOGONJ – OMLADINAC 1927 (Opovo)
SUDIJA : Marjanović Uroš - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Konjević Filip - Pančevo
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

UZDIN: UNIREA – MUNDIAL (Pančevo)
SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo
2. POM.SUDIJA : Živaljevic Danilo - Pančevo
DELEGAT : Topalov Duško - Samoš

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ - SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 18. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE "ZAPAD-SEVER" BROJ 18

25.04.2021. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

SEFKERIN: TEMPO – JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)

SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stojanoski Marko - Pančevo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

DEBELJAČA: POBEDA (Samoš) – OMLADINAC 1927 (Opovo)

SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo

1. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

2. POM.SUDIJA : Cvetković Aleksa - Pančevo

DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

GLOGONJ: GLOGONJ – UNIREA (Uzdin)

SUDIJA : Mrđa Neđo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Daper Nemanja – Pančevo

DELEGAT : Kirhner Andrija - Opovo

 

PANČEVO: MUNDIAL – SLOBODNA EKPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 19 kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 19

01./02.05.2021. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

UZDIN: UNIREA – TEMPO (Sefkerin)

SUDIJA : Cvetković Miloš - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Panovski Kosta - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Drobnjak Dimitrije - Pančevo

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ – POBEDA (Samoš) subota

SUDIJA : Petrović Mihajlo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo

2. POM.SUDIJA : Živaljević Danilo - Pančevo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

ST.TAMIŠ: MUNDIAL (P-VO) – GLOGONJ (GLOGONJ) IGRA SE 29.04.2021.G.

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad Sever 17. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 17
18.04.2021. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

GLOGONJ: GLOGONJ – TEMPO (Sefkerin)
SUDIJA : Marjanović Uroš - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan - Ban. Brestovac
DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

 

PANČEVO: MUNDIAL – POBEDA (Samoš)
SUDIJA : Đukanović Stefan - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Petrović Mihajlo - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Ožegović Ognjen - Omoljica
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Alavanja Dragan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Konjević Filip - Pančevo
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

UZDIN: UNIREA – slobodna ekipa