A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Jug 6. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-JUG" BROJ 6

03./04.10.2020. GODINE U 15:30 ČASOVA

PLOČICA: BORAC – B.S.K. (Bavanište)

SUDIJA : Anđelković Lazar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo

2. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

DELEGAT: Banev Vladimir - Kovin

DOLOVO: DOLOVO – BUDUĆNOST (Ban. Brestovac)

SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Milićević Marina - Omoljica

DELEGAT: Radosavljević Radomir - Pančevo

VOJLOVICA: MLADOST – JEDINSTVO (Dubovac)

SUDIJA : Petrović Mihajlo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara - Kovin

DELEGAT: Stanković Jovan - Dolovo

MRAMORAK: PROLETER – OMLADINAC (Deliblato) SUBOTA

SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

1. POM.SUDIJA : Kirilov Aleksandar - Kovin

2. POM.SUDIJA : Lakić Uroš - Kovin

DELEGAT: Đurica Zlatko – Padina

KOVIN: KOLONIJA – SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 6. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 6

04.10.2020. GODINE U 15:30 ČASOVA

SEFKERIN: TEMPO – POBEDA (Samoš)

SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đukanović Stefan - Omoljica

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar -Pančevo

GLOGONJ: GLOGONJ - OMLADINAC 1927 (Opovo)

SUDIJA : Radosavljević Vladimir – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo

2. POM.SUDIJA : Šoštarić Aleksa - Pančevo

DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

UZDIN: UNIREA – MUNDIAL (Pančevo)

SUDIJA : Janković Aleksandar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Božić Miloš - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Panovski Kosta - Pančevo

DELEGAT : Pavlik Jozef – Kovačica

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ – SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 4. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 4

20.09.2020. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

SEFKERIN: TEMPO – JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)

SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo

2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije - Pančevo

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

SAMOŠ: POBEDA – OMLADINAC 1927 (Opovo)

SUDIJA : Marković Marko - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Strinić Mateja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Božić Miloš - Pančevo

DELEGAT : Perović Predrag - Kovačica

 

GLOGONJ: GLOGONJ – UNIREA (Uzdin)

SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Mihajlo - Pančevo

DELEGAT : Kirhner Andrija - Opovo

 

PANČEVO: MUNDIAL – SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 5. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 5

26./27.09.2020. GODINE U 15:30 ČASOVA

UZDIN: UNIREA – TEMPO (Sefkerin)

SUDIJA : Petrović Mihajlo – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Đaković Petar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marinković Lazar – Pančevo

DELEGAT : Topalov Dušan - Samoš

VOJLOVICA: MUNDIAL (P-VO) - GLOGONJ (Glogonj)

SUDIJA : Janković Aleksandar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Mihajlo Marković - Pančevo

DELEGAT : Romić Boro - Pančevo

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ – POBEDA (Samoš) SUBOTA

SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Jovic Dimitrije - Pancevo

2. POM.SUDIJA : Mateja Strinić - Pančevo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

OPOVO: OMLADINAC 1927 - SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad Sever 3. kolo 2020/21

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 3
13.09.2020. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

GLOGONJ: GLOGONJ – TEMPO (SEFKERIN)
SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo
1. POM.SUDIJA : Piščević Ivan – Starčevo
2. POM.SUDIJA : Panovski Kosta - Pančevo
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

PANČEVO: MUNDIAL - POBEDA (SAMOŠ)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Strinić Mateja – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Alavanja Dragan - Pančevo
DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)
SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Stanković Bogdan - Pančevo
DELEGAT : Djurica Zlatko - Padina

 

UZDIN: UNIREA – slobodna ekipa