A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 6. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 6

06.10.2019. GODINE U 15:30 ČASOVA

 

PANČEVO: MUNDIAL – OMLADINAC 1927 (Opovo)

SUDIJA : Janković Aleksandar- Pančevo

1. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marjanović Mihajlo- Pančevo

DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak

 

KOVAČICA: SLAVIA – POBEDA (Samoš)

SUDIJA : Marković Vukašin - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola – Opovo

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

SEFKERIN: TEMPO – JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)

SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo

1. POM.SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đaković Petar – Pančevo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

GLOGONJ: GLOGONJ – VOJVODINA (Crepaja)

SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ilić Marko - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stojanovski Željko - Pančevo

DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

UZDIN: UNIREA – VOJLOVICA 2018 (Pančevo)

SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Marjanović Uroš - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marinković Lazar - Pančevo

DELEGAT : Topalov Duško - Samoš

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 5. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 5

28./29.09.2019. GODINE U 15:30 ČASOVA

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ – OMLADINAC 1927 (Opovo) SUBOTA

SUDIJA : Bunčić Nemanja – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Janosev Milan - Pančevo

DELEGAT : Janičijević Gojko - Starčevo

 

PANČEVO: VOJLOVICA 2018 – SLAVIA (Kovačica)

SUDIJA : Džafić Bojan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Francuz Dejan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Futić Marija – Ban. Brestovac

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

GLOGONJ: GLOGONJ – MUNDIAL (Pančevo)

SUDIJA : Milanovic Dragan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

CREPAJA: VOJVODINA – UNIREA (Uzdin)

SUDIJA : Dostić Nikola– Pančevo

1. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Vukovic Vanja - Pančevo

DELEGAT : Topalov Duško - Samoš

 

SAMOŠ: POBEDA – TEMPO (Sefkerin)

SUDIJA : Predrag Janjuš – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Strinić Mateja – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Čarić Mateja - Pančevo

DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovačica

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 3. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 3

15.09.2019. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

UZDIN: UNIREA – MUNDIAL (Pančevo)

SUDIJA : Mrđa Neđo – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo

2. POM.SUDIJA : Naumović Marko - Pančevo

DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovačica

 

GLOGONJ: GLOGONJ – SLAVIA (Kovačica)

SUDIJA : Predrag Janjuš - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

CREPAJA: VOJVODINA – TEMPO (Sefkerin)

SUDIJA : Cvetkovic Miloš - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Maričić Jovan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo

DELEGAT : Topalov Duško - Samoš

 

OPOVO: VOJLOVICA 2018 (P) – OMLADINAC 1927 (Opovo)

SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Marjanović Mihajlo - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

SAMOŠ: POBEDA – JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)

SUDIJA : Drača Nikola – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Futić Marija – Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Vojinovic Stefan- Debeljača

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 4. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 4

22.09.2019. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

PANČEVO: MUNDIAL – JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)

SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo

DELEGAT : Jevtić Bojan - Pančevo

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – POBEDA (Samoš)

SUDIJA : Janošev Milan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milicević Marina - Omoljica

2. POM.SUDIJA : Futić Marija – Ban. Brestovac

DELEGAT : Janićijević Gojko - Sterčevo

 

SEFKERIN: TEMPO – VOJLOVICA 2018 (Pančevo)

SUDIJA :Stojadinović Dušan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Janković Aleksandar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Petrović Katarina – Pančevo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

KOVAČICA: SLAVIA – VOJVODINA (Crepaja)

SUDIJA : Markovic Marko - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Maričić Jovan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Vojinović Stefan - Debeljača

DELEGAT : Topalov Duško - Samoš

 

UZDIN: UNIREA – GLOGONJ (Glogonj)

SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Vukašin - Pančevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 2. kolo 2019/20

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 2

07./08.09.2019.GODINE U 16:30 ČASOVA

 

PANČEVO: MUNDIAL – POBEDA (Samoš)

SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo

1. POM.SUDIJA : Petrović Katarina - Pančevo

2. POM.SUDIJA :

DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovačica

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ – VOJLOVICA 2018 (Pančevo) (subota)

SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Nikolajev Aleksandar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Vukašin - Pančevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 (Opovo) – VOJVODINA (Crepaja)

SUDIJA : Marković Marko - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo

2. POM.SUDIJA :

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

SEFKERIN: TEMPO – GLOGONJ (Glogonj)

SUDIJA :Bunčić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Vojinović Stefan - Debeljača

2. POM.SUDIJA :

DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

KOVAČICA: SLAVIA – UNIREA (Uzdin)

SUDIJA : Tomić Uglješa - Omoljica

1. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Daper Nemanja - Pančevo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo