A+ R A-

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad Sever 1. kolo 2019/2020

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 1
01.09.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

UZDIN: UNIREA – TEMPO (Sefkorin)
SUDIJA : Janković Miloš – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš - Pančevo
2. POM.SUDIJA :
DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovačica


KOVAČICA: SLAVIA – MUNDIAL (Pančevo)
SUDIJA : Janković Aleksandar - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Nikolajev Aleksandar - Pančevo
DELEGAT : Topalov Duško - Samoš


GLOGONJ: GLOGONJ – OMLADINAC 1927 (Opovo)
SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Francuz Dejan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Marković Vukašin - Pančevo
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo


CREPAJA: VOJVODINA – JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)
SUDIJA : Naumović Marko - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
2. POM.SUDIJA : Vojnović Stefan - Debeljača
DELEGAT : Jovanović Novica - Kovin

 

SAMOŠ: POBEDA – VOJLOVICA 2018 (Pančevo)
SUDIJA : Janošev Milan – Crepaja
1. POM.SUDIJA : Anđelković Lazar - Pančevo
2. POM.SUDIJA :
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 18. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 18

12.05.2019. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

IDVOR: POLET – POBEDA (Samoš)

SUDIJA : Dostić Nikola - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Karkuš Viktor - Kovačica

2. POM.SUDIJA : Marković Vukašin - Pančevo

DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovačica

 

UZDIN: UNIREA – VOJLOVICA 2018 (Pančevo)

SUDIJA : Nikolić Nikola - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan – Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Budimac Radoslav – Pančevo

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

SEFKERIN: TEMPO – MUNDIAL (Pancevo)

SUDIJA : Stanković Stevan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Janković Miloš – Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Vojinović Stefan - Debeljača

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

GLOGONJ: GLOGONJ – OMLADINAC 1927 (Opovo)

SUDIJA : Džafić Bojan- Pančevo

1. POM.SUDIJA : Marjanović Mihajlo - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš – Pančevo

DELEGAT : Maković Nebojša - Pančevo

 

KOVAČICA: SLAVIA – slobodna ekipa

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad Sever 16. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 16

28.04.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

GLOGONJ: GLOGONJ (Glogonj) - MUNDIAL (Pančevo)

SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milošević Aleksandar - Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Janićijević Zvezdan – Starčevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko-Starčevo

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – SLAVIA (Kovačica)

SUDIJA : Nikolić Nikola - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja – Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan – Pančevo

DELEGAT : Janićijević Gojko-Starčevo

 

SEFKERIN: TEMPO – POBEDA (Samoš)

SUDIJA : Džafić Bojan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo

DELEGAT : Pavlik Jozef-Kovačica

 

IDVOR: POLET – UNIREA (Uzdin)

SUDIJA : Jaćimovski Dejan - Kačarevo

1. POM.SUDIJA : Janković Aleksandar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Marko - Pančevo

DELEGAT : Perović Predrag-Kovačica

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad Sever 15. kolo 2018/2019

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 15
05.05.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

KOVAČICA: SLAVIA – GLOGONJ (Glogonj)
SUDIJA :Janošev Milan–Crepaja
1. POM.SUDIJA :Francuz Dejan- Pančevo
2. POM.SUDIJA :Daper Nemanja- Pančevo
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo


SAMOŠ: POBEDA – UNIREA (Uzdin)
SUDIJA :Dostić Nikola- Pančevo
1. POM.SUDIJA :Avramović Nikola - Opovo
2. POM.SUDIJA :Božić Miloš - Pančevo
DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovačica


PANČEVO: VOJLOVICA 2018 –TEMPO (Sefkerin)
SUDIJA :Škrbić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA :Cvetković Miloš – Pančevo
2. POM.SUDIJA:Marjanović Uroš– Pančevo
DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – POLET (Idvor)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA :Nikolić Nikola - Pančevo
2. POM.SUDIJA :Nikolajev Aeksandar – Pančevo
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo


PANČEVO: MUNDIAL – slobodna ekipa

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Sever 15. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 15

20./21.04.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

KOVAČICA: SLAVIA - POLET (Idvor)

SUDIJA : Predrag Janjuš – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo

DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak

 

UZDIN: UNIREA – TEMPO (Sefkerin)

SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Budimac Radoslav - Pančevo

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

PANČEVO: VOJLOVICA 2018– GLOGONJ (Glogonj)

SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš – Pančevo

2. POM.SUDIJA: Futić Marija – Ban. Brestovac

DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

PANČEVO: MUNDIAL – OMLADINAC 1927 (Opovo) SUBOTA

SUDIJA : Ignjatović Stefan - Kovin

1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin - Kovin

2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara – Kovin

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

SAMOŠ: POBEDA – slobodna ekipa