A+ R A-

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Sever 14. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 14

14.04.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

GLOGONJ: GLOGONJ - POBEDA (Samoš)

SUDIJA : Nikolić Nikola - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo

2. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan – Pančevo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – VOJLOVICA 2018

SUDIJA : Karkuš Viktor - Kovačica

1. POM.SUDIJA : Janković Miloš – Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Janošev Milan – Crepaja

DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovačica

 

KOVAČICA: SLAVIA – MUNDIAL (Pančevo)

SUDIJA : Milanović Dragan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đorđević Milan - Pančevo

DELEGAT : Medaković Goran - Pančevo

 

UZDIN: UNIREA – slobodna ekipa

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Sever 13. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 13

06./07.04.2019. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

SAMOŠ: POBEDA - OMLADINAC 1927 (Opovo)

SUDIJA : Lazić Ilija – Dolovo

1. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan - Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola - Pančevo

DELEGAT : Nikolić Ivan - Pančevo

 

UZDIN: UNIREA – GLOGONJ (Glogonj)

SUDIJA : Jaćimovski Dejan - Kačarevo

1. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo

DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

 

PANČEVO: VOJLOVICA 2018 – SLAVIA (Kovačica) subota

SUDIJA : Milanović Dragan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Francuz Dejan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš – Pančevo

DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

PANČEVO: MUNDIAL – POLET (Idvor) subota

SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

2. POM.SUDIJA : Džafić Bojan – Pančevo

DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

SEFKERIN : TEMPO – slobodna ekipa

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Sever 11. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 11
24.03.2019. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

SAMOŠ: POBEDA - MUNDIAL (Pančevo)

SUDIJA : Rašković Boško - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Dostić Nikola - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Karkuš Viktor - Kovačica

DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovačica

 

UZDIN: UNIREA – SLAVIA (Kovačica)

SUDIJA : Predrag Janjuš - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Vladimir Radosavljević – Pančevo

DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

PANČEVO: VOJLOVICA 2018– POLET (Idvor) SUBOTA

SUDIJA : Mrđa Neđo - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo

2. POM.SUDIJA : Futić Marija – Ban. Brestovac

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

SEFKERIN:TEMPO – OPOVO 1927 (Opovo)

SUDIJA : Stamenković Dušan - Omoljica

1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica

2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan – Pančevo

DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

GLOGONJ: GLOGONJ – slobodna ekipa

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Sever 12. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 12

30./31.03.2019. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

PANČEVO: MUNDIAL – VOJLOVICA 2018 (Vojlovica) s u b o t a

SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Jajić Igor - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Maričić Jovan – Pančevo

DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

GLOGONJ: GLOGONJ - TEMPO (Sefkerin)

SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan – Pančevo

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – UNIREA (Uzdin)

SUDIJA : Domazetovski Nemanja – Pančevo

1. POM.SUDIJA : Karkuš Viktor - Kovačica

2. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan – Pančevo

DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovačica

 

KOVAČICA: SLAVIA - POBEDA (Samoš)

SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

1. POM.SUDIJA : Dostić Nikola - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

IDVOR: POLET – slobodna ekipa

Delegiranje Druga JBPF liga Zapad - Sever 10. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 10

16./17.03.2019. GODINE U 15:00 ČASOVA

       

 

PANČEVO: MUNDIAL  – UNIREA (Uzdin)        subota

SUDIJA : Ignjatović Stefan- Kovin

1. POM.SUDIJA : Radivojev Martin -  Kovin

2. POM.SUDIJA : Filić Igor – Kovin

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

IDVOR: POLET – GLOGONJ (Glogonj)

SUDIJA :  Jaćimovski Dejan- Kačarevo

1. POM.SUDIJA : Dostić Nikola -  Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan – Pančevo

DELEGAT : Nikolić Ivan - Pančevo

 

PANČEVO: VOJLOVICA 2018– POBEDA (Samoš)

SUDIJA : Lazić Ilija - Dolovo

1. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš - Pančevo  

2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo

DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

KOVAČICA: SLAVIA - TEMPO (Sefkerin)

SUDIJA : Janićijević Zvezdan - Starčevo

1. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Piščević Ivan – Starčevo

DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – slobodna ekipa