A+ R A-

Delegiranje Druge JBPFL Zapad Sever 9. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 9
27./28.10.2018. GODINE U 14:00 ČASOVA


PANČEVO: MUNDIAL – TEMPO (Sefkerin) SUBOTA
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Dostić Nikola - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Marjanović Mihajlo – Pančevo
DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo


SAMOŠ: POBEDA – POLET (Idvor)
SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Starčevo
1. POM.SUDIJA : Francuz Dejan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo
DELEGAT : Roharik Pavel - Padina


PANČEVO: VOJLOVICA 2018– UNIREA (Uzdin)
SUDIJA : Milanović Draga - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
2. POM.SUDIJA : Futić Marija – Ban. Brestovac
DELEGAT : Krnjajić Djura - Omoljica


OPOVO : OMLADINAC 1927 - GLOGONJ (Glogonj)
SUDIJA : Janićijević Zvezdan - Starčevo
1. POM.SUDIJA : Budimac Radoslav - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš - Pančevo
DELEGAT : Momčilović Zoran - Pančevo


KOVAČICA: SLAVIA – slobodna ekipa

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Sever 8. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE ’’ZAPAD-SEVER’’ BROJ 8
21.10.2018. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

IDVOR: POLET – OMLADINAC 1927 (Opovo)
SUDIJA : Jaćimovski Dejan - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Pišćević Ivan - Starčevo
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo


GLOGONJ: GLOGONJ – SLAVIA (Kovačica)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo


SEFKERIN: TEMPO – VOJLOVICA 2018 (Pančevo)
SUDIJA : Belić Mihajlo - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Karkuš Viktor - Kovačica
2. POM.SUDIJA : Miličević Marina - Omoljica
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo


UZDIN: UNIREA – POBEDA (Samoš)
SUDIJA: Milanović Petar - Pančevo
1. POM.SUDIJA: Djurin Stefan – Ban.Brestovac
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovačica


PANČEVO: MUNDIAL – slobodna ekipa

Delegiranje Druge JBPFL Zapad Sever 6. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 6
07.10.2018. GODINE U 15:30 ČASOVA

 

IDVOR: POLET – SLAVIA (Kovačica)
SUDIJA : Jaćimovksi Dejan - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan - Pančevo
DELEGAT : Perović Predrag - Kovačica


OPOVO: OMLADINAC 1917 – MUNDIAL (Pančevo)
SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Karkuš Viktor - Kovačica
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovačica


SEFKERIN: TEMPO – UNIREA (Uzdin)
SUDIJA : Lazić Ilija - Dolovo
1. POM.SUDIJA : Janković Miloš – Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Budimac Radoslav – Pančevo
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo


GLOGONJ: GLOGONJ – VOJLOVICA 2018 (Pančevo)
SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
1. POM.SUDIJA : Belić Mihajlo - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Marković Marko – Pančevo
DELEGAT : Dolovački Jovica - Mramorak


SAMOŠ: POBEDA – slobdna ekipa

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Sever 7. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 7
13./14.10.2018. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

PANČEVO: MUNDIAL – GLOGONJ (Glogonj) subota
SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Petrović Katarina - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Futić Marija– Ban. Brestovac
DELEGAT : Janičijević Zvezdan - Starčevo


SAMOŠ: POBEDA – TEMPO (Sefkerin)
SUDIJA : Janićijević Zvezdan - Starčevo
1. POM.SUDIJA : Stojadinović Dušan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Marković Marko - Pančevo
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo


UZDIN : UNIREA– POLET (Idvor)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo


KOVAČICA: SLAVIA – OMLADINAC (Opovo)
SUDIJA : Jaćimovksi Dejan - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Budimac Radoslav - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Marjanović Mihailo - Pančevo
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo


PANČEVO: VOJLOVICA 2018 – slobodna ekipa

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Sever 5. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 5
29./30.09.2018. GODINE U 15:30 ČASOVA


PANČEVO: MUNDIAL – SLAVIA (Kovačica) subota
SUDIJA : Milanović Dragan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan - Pančevo
2. POM.SUDIJA :Futić Marija– Ban. Brestovac
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo


SAMOŠ: POBEDA – GLOGONJ (Glogonj)
SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
2. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
DELEGAT : Palik Jozef - Kovačica


PANČEVO: VOJLOVICA 2018 – OMLADINAC 1927 (Opovo) subota
SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
1. POM.SUDIJA : Stanković Stevan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Piščević Ivan - Starčevo
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo


SEFKERIN: TEMPO – POLET (Idvor)
SUDIJA : Jaćimovksi Dejan - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Gajić Miloš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Vuković Vanja - Pančevo
DELEGAT : Siljanovski Branislav - Jabuka