A+ R A-

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Sever 4. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 4
23.09.2018. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

IDVOR: POLET – MUNDIAL (Pančevo)
SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo
2. POM.SUDIJA :Vojnović Stojan - Pančevo
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo


OPOVO: OMLADINAC 1917 – POBEDA (Samoš)
SUDIJA : Nikolić Nikola - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Karkuš Viktor - Kovačica
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo


KOVAČICA: SLAVIA – VOJLOVICA 2018 (Pančevo)
SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
1. POM.SUDIJA : Kuzmanović Lazar – Omoljica
2. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš – Pančevo
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo


GLOGONJ: GLOGONJ – UNIREA (Uzdin)
SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan- Pančevo
2. POM.SUDIJA : Borbaš Miloš – Pančevo
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo


SEFKERIN: TEMPO – slobodna ekipa

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Sever 3. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 3
15./16.09.2018. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

UZDIN: UNIREA – OMLADINAC 1927 (Opovo)
SUDIJA : Tomić Uglješa - Omoljica
1. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
2. POM.SUDIJA : Kuzmanović Lazar – Omoljica
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo


SAMOŠ: POBEDA – SLAVIA (Kovačica)
SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
2. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš - Pančevo
DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo


PANČEVO: VOJLOVICA 2018 – MUNDIAL (Pančevo) SUBOTA
SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Đžafić Bojan - Pančevo
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo


SEFKERIN: TEMPO – GLOGONJ (Glogonj)
SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Viktor Karkuš - Kovačica
2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola - Pančevo
DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovačica

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Sever 1. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 1
02.09.2018. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

UZDIN: UNIREA – MUNDIAL (Pančevo)
SUDIJA : Janićijević Zvezdan - Starčevo
1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
DELEGAT : Jevtić Bojan - Pančevo

 

SAMOŠ: POBEDA – VOJLOVICA 2018 (Pančevo)
SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Viktor Karkuš - Kovačica
2. POM.SUDIJA : Kuzmanović Lazar – Ban. Brestovac
DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovačica

 

GLOGONJ: GLOGONJ – POLET (Idvor)
SUDIJA : Jaćimovski Dejan - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Šolaja Dušan - Pančevo
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

SEFKERIN: TEMPO – SLAVIA (Kovačica)
SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola – Pančevo
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

Delegiranje Druge JBPFL Zapad - Sever 2. kolo 2018/19

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 2
08./09.09.2018. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

IDVOR: POLET – VOJLOVICA 2018 (Pančevo)
SUDIJA : Janković Miloš – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Belić Mihajlo – Pančevo
2. POM.SUDIJA : Viktor Karkuš - Kovačica
DELEGAT : Pavlik Jozef - Kovaćica

 

PANČEVO: MUNDIAL – POBEDA (Samoš) SUBOTA
SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

KOVAČICA: SLAVIA – UNIREA (Uzdin)
SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola - Pančevo
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – TEMPO (Sefkerin)
SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
1. POM.SUDIJA : Stanković Stevan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Ranđelović Miloš – Pančevo
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

GLOGONJ: GLOGONJ – SLOBODNA EKIPA

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Sever 18. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 18
13.05.2018. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

UZDIN: UNIREA – POBEDA (Samoš)
SUDIJA : Nikolić Nikola - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
2. POM.SUDIJA : Šolaja Dušan - Pančevo
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

KOVAČICA: SLAVIA – MUDNIAL (Pančevo)
SUDIJA : Mitrović Srđan - Bavanište
1. POM.SUDIJA : Borbaš Milan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Nikola Negovan - Pančevo
DELEGAT: Roharik Pavel - Padina

 

VOJLOVICA: MLADOST – TEMPO (Sefkerin)
SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo
1. POM.SUDIJA : Krmsanović Uroš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Vikotr Karkuš - Kovačica
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

GLOGONJ: GLOGONJ – SPARTKA 1911 (Pančevo)
SUDIJA : Jaćimovski Darko - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Gajić Miloš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Đorđević Milan- Pančevo
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

OPOVO: OMLADINAC - POLET (Idvor)
SUDIJA : Urošević Luka - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Stanković Stevan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Janošev Milan – Crepaja
DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo