A+ R A-

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Sever 17. kolo 2017/18

SAMOŠ: POBEDA – GLOGONJ (Glogonj)

SUDIJA : Gajić Miloš - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Đorđević Milan - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Borbaš Miloš - Pančevo

DELEGAT : Jevtić Bojan - Pančevo

 

IDVOR: POLET –  UNIREA (Uzdin)

SUDIJA : Cvitak Boris - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja

2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo

DELEGAT: Dramićanin Nenad - Starčevo

 

SEFKERIN: TEMPO – SLAVIA (Kovačica)

SUDIJA :  Šolaja Dušan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko - Kačarevo

2. POM.SUDIJA :Ognjanov Vladimir - Pančevo           

DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911 – MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA : Predrag Janjuš - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Drača Nikola - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Dejan – Kačarevo

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

PANČEVO: MUNDIAL – OMLADINAC 1927 (Opovo)                                    

SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko – Jabuka

DELEGAT : Trkulja Goran – B.N.Selo

 

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Sever 16. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 16
02.05.2018. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

UZDIN: UNIREA – MUNDIAL (Pančevo)
SUDIJA : Predrag Janjuš - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Šolaja Dušan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš - Kovačica
DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

KOVAČICA: SLAVIA – OMLADINAC 1927 (Opovo)
SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
2. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo
DELEGAT: Marković Nebojša - Pančevo

 

VOJLOVICA: MLADOST – POBEDA (Samoš)
SUDIJA : Jaćimovski Darko - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
2. POM.SUDIJA : Vikotr Karkuš - Kovačica
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

GLOGONJ: GLOGONJ – POLET (Idvor)
SUDIJA : Milanović petar - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Mrđa Neđo - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo
DELEGAT : Perović Predrag - Kovačica

 

SEFKERIN: TEMPO - SPARTAK 1911 (Debeljača)
SUDIJA : Đorđević Milan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Urošević Luka - Kačarevo
2. POM.SUDIJA : Borbaš Miloš – Pančevo
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Sever 14. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 14
22.04.2018. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

KOVAČICA: SLAVIA – UNIREA (Uzdin)
SUDIJA : Urošević Luka - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

VOJLOVICA: MLADOST – MUDNIAL (Pančevo)
SUDIJA : Drača Nikola - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo
DELEGAT: Janićijević Gojko - Starčevo

 

SEFKERIN: TEMPO – POLET (Idvor)
SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo
1. POM.SUDIJA : Dimitirevski Dejan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan - Pančevo
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911 – POBEDA (Samoš)
SUDIJA : Gajić Miloš - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan – Bavanište
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

GLOGONJ: GLOGONJ – OMLADINAC 1927 (Opovo)
SUDIJA : Jaćimovski Dejan - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko - Kačarevo
2. POM.SUDIJA : Nikola Negovan - Pančevo
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Sever 15. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 15

28./29.04.2018. GODINE U 16:30 ČASOVA

                       

DEBELJAČA: SPARTAK 1911 – SLAVIA (Kovačica)

SUDIJA : Tomić Uglješa - Omoljica

1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Urošević Luka - Pančevo

DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo

 

SAMOŠ: POBEDA – TEMPO (Sefkerin)

SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka

1. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo

2. POM.SUDIJA : Šolaja Dušan - Pančevo - Pančevo

DELEGAT: Radosavljević Radomir - Pančevo

 

IDVOR: POLET – MLADOST (Vojlovica)

SUDIJA :  Jaćimovski Dejan - Kačarevo

1. POM.SUDIJA : Janković Aleksandar - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Janković Miloš – Ban.Brestovac       

DELEGAT : Medaković Goran - Pančevo

 

PANČEVO: MUNDIAL – GLOGONJ (Glogonj)             SUBOTA

SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đorđević Milan - Pančevo

DELEGAT : Romić Boro - Pančevo

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – UNIREA (Uzdin)                                              

SUDIJA : Rosić Stefan - Pančevo

1. POM.SUDIJA : Gajić Miloš - Pančevo

2. POM.SUDIJA : Karkuš Viktor - Kovačica

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Sever 13. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 13
15.04.2018. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

SAMOŠ: POBEDA – SLAVIA (Kovačica)
SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo
2. POM.SUDIJA : /
DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

 

IDVOR: POLET – SPARTAK 1911 (Debeljača)
SUDIJA : Mrđa Neđo - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
2. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola - Pančevo
DELEGAT: Medaković Goran - Pančevo

 

PANČEVO: MUNDIAL – TEMPO (Sefkerin)
SUDIJA : Jaćimovski Darko - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Karkuš Viktor - Kovačica
2. POM.SUDIJA : /
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – MLADOST (Vojlovica)
SUDIJA : Rašković Boško - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Urošević Luka - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Šolaja Dušan - Pančevo
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

UZDIN: UNIREA – GLOGONJ (Glogonj)
SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Buzadžija Aleksandar - Crepaja
2. POM.SUDIJA : /
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo