A+ R A-

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Sever 12. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 12
07./08.04.2018. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

KOVAČICA: SLAVIA – GLOGONJ (Glogonj)
SUDIJA : Jaćimovski Dejan - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
2. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola - Pančevo
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

VOJLOVICA: MLADOST – UNIREA (Uzdin) SUBOTA
SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo
1. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT: Domazetoski Živan - Pančevo

 

SEFKERIN: TEMPO – OMLADINAC 1927 (Opovo)
SUDIJA : Šolaja Dušan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Drača Nikola - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Borbaš Miloš - Pančevo
DELEGAT : Nikolić Ivan - Pančevo

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911 – MUNDIAL (Pančevo) SUBOTA
SUDIJA : Jaćimovski Darko - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Jajić Igor - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Janković Miloš – Ban.Brestovac
DELEGAT : Perović Predrag - Kovačica

 

SAMOŠ: POBEDA – POLET (Idvor) SUBOTA
SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Gajić Miloš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
DELEGAT : Mraković Nebojša - Pančevo

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Sever 11. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 11
01.04.2018. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

UZDIN: UNIREA – TEMPO (Sefkerin)
SUDIJA : Janićijević Zvezdan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Gajić Miloš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Karpuš Viktor - Kovačica
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

PANČEVO: MUNDIAL – POBEDA (Samoš) SUBOTA
SUDIJA : Jaćimovski Darko - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
2. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo
DELEGAT: Nikolić Ivan - Pančevo

 

IDVOR: POLET - SLAVIA (Kovačica)
SUDIJA : Domazetovski Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
2. POM.SUDIJA : Đorđević Milan - Pančevo
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

GLOGONJ: GLOGONJ – MLADOST (Vojlovica)
SUDIJA : Mrđa Neđo - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Šolaja Dušan - Pančevo
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 - SPARTAK 1911 (Debeljača)
SUDIJA : Milanović Dragan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
2. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš – Pančevo
DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD SEVER 10. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - ZAPAD-SEVER BROJ 9

29.10.2017. GODINE U 14:00 ČASOVA

 

PANČEVO: MUNDIAL – SLAVIA (Kovačica)
SUDIJA : Rašković Boško - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
DELEGAT: Stanković Jovan - Dolovo


IDVOR: POLET - OMLADINAC 1927 (Opovo)
SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
2. POM.SUDIJA : Gajić Miloš - Pančevo
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo


SAMOŠ: POBEDA – UNIREA (Uzdin)
SUDIJA : Beracka Igor - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Jovan Janjić - Glogonj
DELEGAT : Roharik Pavel - Padina


DEBELJAČA: SPARTAK 1911 – GLOGONJ (Glogonj)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
2. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir – Dolovo
DELEGAT : Arsenović Slobodan - Kovačica


SEFKERIN: TEMPO – MLADOST (Vojlovica)
SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan - Pančevo
DELEGAT : Nikolić Ivan - Pančevo

Delegiranje Druge JBPF lige Zapad - Sever 10. kolo 2017/2018

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - ZAPAD-SEVER BROJ 10

18.03.2018. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

KOVAČICA: SLAVIA – MLADOST (Vojlovica)
SUDIJA : Janjuš Predrag – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Šolaja Dušan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola - Pančevo
DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo


SEFKERIN: TEMPO – GLOGONJ (Glogonj)
SUDIJA : Milošević Aleksandar – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Đurin Nikola - Ban. Brestovac
2. POM.SUDIJA : Đurin Stefan - Ban. Brestovac
DELEGAT: Bogdanović Aleksandar - Pančevo


DEBELJAČA: SPARTAK 1911 – UNIERA (Uzdin)
SUDIJA : Bunčić Nemanja – Pančevo
1. POM.SUDIJA : Škrbić Nemanja - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Karkuš Viktor - Kovačica
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo


SAMOŠ: POBEDA – OMLADINAC 1927 (Opovo)
SUDIJA : Domazetoski Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
DELEGAT : Nikolić Ivan - Pančevo


IDVOR: POLET – MUNDIAL (Pančevo)
SUDIJA : Milanović Dragan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Radosavljević Vladimir - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Đorđević Milan - Pančevo
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD SEVER 8. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - ZAPAD-SEVER BROJ 8
22.10.2017. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

KOVAČICA: SLAVIA – TEMPO (Sefkerin)
SUDIJA : Jaćimovski Darko - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
2. POM.SUDIJA : Janjić Jovan - Glogonj
DELEGAT : Nikolić Ivan - Pančevo


VOJLOVICA: MLADOST – SPARTAK 1911 (Debeljača)
SUDIJA : Miloševic Aleksandar – Ban. Brestovac
1. POM.SUDIJA : Buzadžija Aleksandar - Crepaja
2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
DELEGAT : Ožegović Slobodan - Omoljica


GLOGONJ: GLOGONJ – POBEDA (Samoš)
SUDIJA : Tadić Nikola - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Borbaš Miloš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola - Pančevo
DELEGAT : Arsenović Slobodan - Kovačica


UZDIN: UNIREA – POLET (Idvor)
SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
1. POM.SUDIJA : Gajić Miloš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo


OPOVO: OMLADINAC 1927 – MUNDIAL (Pančevo)
SUDIJA : Rašković Boško - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Gagić Nikola - Pančevo
DELEGAT: Janićijević Gojko - Starčevo