A+ R A-

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD _ SEVER 7. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - ZAPAD-SEVER BROJ 7

15.10.2017. GODINE U 15:00 ČASOVA

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – SLAVIA (Kovačica)
SUDIJA : Kopitić Nikola - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa - Omoljica
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo


PANČEVO: MUNDIAL – UNIREA (Uzdin)
SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Poznan Strahinja - Omoljica
2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
DELEGAT: Domazetoski Živan - Pančevo


IDVOR: POLET - GLOGONJ (Glogonj)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Gajić Miloš - Pančevo
DELEGAT : Janičijević Gojko - Starčevo


SAMOŠ: POBEDA – MLADOST (Vojlovica)
SUDIJA : Trifunović Bojan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Janošiv milan - Crepaja
2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan - Pančevo
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo


DEBELJAČA: SPARTAK 1911 – TEMPO (Sefkerin)
SUDIJA : Urošević Luka - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Dimitrijevski Dejan - Pančevo
DELEGAT : Stanković Jovan - Dolovo

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD - SEVER 6. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 6
08.10.2017. GODINE U 15:30 ČASOVA


KOVAČICA: SLAVIA – SPARTAK 1911 (Debeljača)
SUDIJA : Jaćimovski Darko - Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Maričić Jovan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa - Omoljica
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

SEFKERIN: TEMPO – POBEDA (Samoš)
SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
2. POM.SUDIJA : Vladimir Ognjanov - Dolovo
DELEGAT: Radosavljević Radomir - Pančevo

 

VOJLOVICA: MLADOST – POLET (Idvor)
SUDIJA : Kopitić Nikola - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Dimitrievski Dejan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš - Pančevo
DELEGAT : Momčilović Zoran - Pančevo

 

GLOGONJ: GLOGONJ – MUNDIAL (Pančevo)
SUDIJA : Rašković Boško - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan - Pančevo
DELEGAT : Nikolić Ivan - Pančevo

 

UZDIN: UNIREA – OMLADINAC 1927 (Opovo)
SUDIJA : Milanović Petar - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Buzadžija Aleksandar - Crepaja
2. POM.SUDIJA : Medić Nemanja - Pančevo
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD SEVER 4. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 4
24.09.2017. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

KOVAČICA: SLAVIA – POBEDA (Samoš)
SUDIJA : Jajić Igor - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Urošević Luka - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
DELEGAT : Marković Nebojša - Pančevo

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911 – POLET (Idvor)
SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Medić Đuro - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Rosić Stefan - Pančevo
DELEGAT: Jevtić Bojan - Pančevo

 

SEFKERIN: TEMPO – MINDIAL (Pančevo)
SUDIJA : Kopitić Nikola - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Perović Predrag - Starčevo
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Pančevo

 

VOJLOVICA: MLADOST – OMLADINAC 1927 (Opovo)
SUDIJA : Rašković Boško - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
2. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan - Bavanište
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

GLOGONJ: GLOGONJ – UNIREA (Uzdin)
SUDIJA : Trifunović Bojan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
2. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir - Dolovo
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD - SEVER 5. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 5
01.10.2017. GODINE U 15:30 ČASOVA


UZDIN: UNIREA – SLAVIA (Kovačica)
SUDIJA : Dimitrijevski Dejan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Tešić Milan – B.N.Selo
2. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš - Pančevo
DELEGAT: Radosavljević Radomir - Pančevo


OPOVO: OMLADINAC 1927 – GLOGONJ (Glogonj)
SUDIJA : Rašković Boško - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Urošević Luka - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Borbas Milan - Pančevo
DELEGAT : Nikolić Ivan - Pančevo


PANČEVO: MUNDIAL – MLADOST (Vojlovica)
SUDIJA : Bunčić Nemanja - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko – Kačarevo
2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
DELEGAT : Novosel Milutin - Mramorak


IDVOR: POLET – TEMPO (Sefkerin)
SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
1. POM.SUDIJA : Jović Slobodan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
DELEGAT : Arsenović Slobodan - Kovačica


SAMOŠ: POBEDA – SPARTAK 1911 (Debeljača)
SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš – Starčevo
2. POM.SUDIJA : Đorđević Milan - Pančevo
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

Delegiranje Druge JBPF lige ZAPAD SEVER 3. kolo 2017/18

DELEGIRANJE DRUGE JBPF LIGE - "ZAPAD-SEVER" BROJ 3
17.09.2017. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

GLOGONJ: GLOGONJ – SLAVIA (Kovačica)
SUDIJA : Maksimović Miloš - Starčevo
1. POM.SUDIJA : Maričić Jovan - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Janošev Milan - Crepaja
DELEGAT : Janičijević Gojko - Starčevo

 

UZDIN: UNIREA – MLADOST (Vojlovica)
SUDIJA : Janićijević Zvezdan - Starčevo
1. POM.SUDIJA : Buzadžija Aleksandar – Crepaja
2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko - Jabuka
DELEGAT: Perović Predrag - Kovačica

 

OPOVO: OMLADINAC 1927 – TEMPO (Sefkerin)
SUDIJA : Stevkovski Danil - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Kužić Bojan – B.N.Selo
2. POM.SUDIJA : Krsmanović Uroš - Pančevo
DELEGAT : Radosavljević Radomir - Pančevo

 

PANČEVO: MUNDIAL – SPARTAK 1911 (Debeljača)
SUDIJA : Milićević Vladan - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko - Kačarevo
2. POM.SUDIJA : Avramović Nikola - Opovo
DELEGAT : Bogdanović Aleksandar - Pančevo

 

IDVOR: POLET – POBEDA (Samoš)
SUDIJA : Janjuš Predrag - Pančevo
1. POM.SUDIJA : Urošević Luka - Pančevo
2. POM.SUDIJA : Nikolić Nikola - Pančevo
DELEGAT : Nedić Nedeljko - Starčevo