A+ R A-

Delegiranje Prve JBPF lige 26. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 26
15/16.05.2021. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA–BUDUĆNOST (Alibunar)
SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Marković D. Marko-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo
DELEGAT : Trkulja Goran – Ban. Novo Selo

 

PADINA: DOLINA- BAK (Bela Crkva)
SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš
2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac
DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

IVANOVO: STRELA–STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)
SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo
DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

 

BARANDA: RADNIČKI–SLOGA (B.N.Selo)
SUDIJA : Đaković Petar-Pančevo
1. POM.SUDIJA: Dragić Mihajlo-Kovin
2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara-Kovin
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

PAVLIŠ: CRVENA ZVEZDA– POTORANJ (Potporanj)
SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica
2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo
DELEGAT : Anđelić Saša – Bela Crkva

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA–POLET (Idvor)
SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac
1. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac
2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac
DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

ULJMA: PARTIZAN– PARTIZAN (Gaj) subota
SUDIJA: Jokić Ivan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac
2. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac
DELEGAT : Milenković Igor - Vršac

 

ILANDŽA: BANAT–SPARTAK 1911 (Debeljača)
SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište
1. POM.SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin
2. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin
DELEGAT : Premović Dragan – Ban. Karlovac

Delegiranje Prva JBPF liga 25. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 25

08/09.05.2021. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911–JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marković Z. Marko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac

DELEGAT : Samoilov Ognjen - Zagajica

 

GAJ: PARTIZAN- BANAT (Ilandža)

SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đaković Petar-Pančevo

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

IDVOR: POLET–PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Milenković Igor - Vršac

 

POTPORANJ: POTPORANJ–HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

1. POM.SUDIJA: Mitrović Srđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

B.N.SELO: SLOGA– CRVENA ZVEZDA (Pavliš)

SUDIJA : Marković D. Marko-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Vukašin-Pančevo

DELEGAT : Dubak Marko - Pančevo

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ–RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo

1. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara-Kovin

DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

 

BELA CRKVA: BAK– STRELA (Ivanovo) subota

SUDIJA: Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

DELEGAT : Matijević Branislav – Velika Greda

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST–DOLINA (Padina)

SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

1. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo-Kovin

2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin

DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

Delegiranje Prva JBPF liga 23. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 23

24/25.04.2021. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

GAJ: PARTIZAN–JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

1. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

DELEGAT : Matijević Branislav – Velika Greda

 

IDVOR: POLET- SPARTAK 1911 (Debeljača)

SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac

DELEGAT : Anđelić Saša – Bela Crkva

 

POTPORANJ: POTPORANJ–BANAT (Ilandža)

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan-Pančevo

DELEGAT : Đokić Zoran – Ban. Karlovac

 

B.N.SELO: SLOGA–PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

1. POM.SUDIJA: Mitrović Srđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara-Kovin

DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ– HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đaković Petar-Pančevo

DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

 

BELA CRKVA: BAK–CRVENA ZVEZDA (Pavliš) subota

SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

1. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo-Kovin

2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin

DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST– RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA: Marković Z. Marko-Vršac

1. POM.SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

DELEGAT : Premović Dragan – Ban. Karlovac

 

PADINA: DOLINA–STRELA (Ivanovo)

SUDIJA : Marković Vukašin-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

Delegiranje Prva JBPF liga 24. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 24

01/02.05.2021. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA–DOLINA (Padina)

SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marjanović Mihailo-Pančevo

DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

 

IVANOVO: STRELA- BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

1. POM.SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

2. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

DELEGAT : Trkulja Goran – Ban. Novo Selo

 

BARANDA: RADNIČKI–BAK (Bela Crkva)

SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin

1. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo-Kovin

2. POM.SUDIJA : Trbanov Tamara-Kovin

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

PAVLIŠ: CRVENA ZVEZDA–STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

1. POM.SUDIJA: Barač Danilo-Vršac

2. POM.SUDIJA : Marković Z. Marko-Vršac

DELEGAT : Anđelić Jovan – Bela Crkva

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA– SLOGA (Ban.Novo Selo)

SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

2. POM.SUDIJA : Marković Vukašin-Pančevo

DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

ULJMA: PARTIZAN–POTPORANJ (Potporanj) subota

SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan-Pančevo

DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin

 

ILANDŽA: BANAT– POLET (Idvor)

SUDIJA: Džafić Bojan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Marković D. Marko-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo

DELEGAT : Potkonjak Miloš - Seleuš

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911–PARTIZAN (Gaj)

SUDIJA : Jajić igor-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

2. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac

DELEGAT : Samoilov Ognjen - Zagajica

Delegiranje Prva JBPF liga 22. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 22

17/18.04.2021. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA–STRELA (Ivanovo)

SUDIJA : Marković D. Marko-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo

2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

BARANDA: RADNIČKI- DOLINA (Padina)

SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan-Pančevo

DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

PAVLIŠ: CRVENA ZVEZDA–BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA– BAK(Bela Crkva)

SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

1. POM.SUDIJA: Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

DELEGAT : Milenković Igor - Vršac

 

ULJMA: PARTIZAN– STARI TAMIŠ (Stari Tamiš) subota

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

2. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

ILANDŽA: BANAT–SLOGA (B.N.Selo)

SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

1. POM.SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

2. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

DELEGAT : Matijević Branislav – Velika Greda

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911– POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA: Mitrović Marko-Jabuka

1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

GAJ: PARTIZAN–POLET (Idvor)

SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đaković Petar-Pančevo

DELEGAT : Dubak Marko - Pančevo