A+ R A-

Delegiranje Prve JBPF lige 5. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 5
12/13.09.2020. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

BARANDA: RADNIČKI– JUGOSLAVIJA (Jabuka)
SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica
2. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš-Pančevo
DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

 

IVANOVO: STRELA– CRVENA ZVEZDA (Pavliš)
SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin
2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan-Pančevo
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

PADINA: DOLINA– HAJDUČICA (Hajdučica)
SUDIJA : Marković D. Marko-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo
2. POM.SUDIJA : Marjanović Mihailo-Pančevo
DELEGAT : Trkulja Goran – Ban. Novo Selo

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST– PARTIZAN (Uljma)
SUDIJA : Marković Vukašin-Pančevo
1. POM.SUDIJA: Marković Z. Marko-Vršac
2. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac
DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

 

BELA CRKVA: BAK– BANAT (Ilandža) subota
SUDIJA : Barač Danilo-Vršac
1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac
DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ– SPARTAK 1911 (Debeljača)
SUDIJA : Subić Bojan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac
DELEGAT : Samoilov Ognjen - Zagajica

 

B.N.SELO: SLOGA– PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Raković Dušan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac
2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš
DELEGAT : Anđelić Saša – Bela Crkva

 

POTPORANJ: POTPORANJ – POLET (Idvor)
SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka
1. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo
2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo
DELEGAT : Đokić Zoran – Ban. Karlovac

Delegiranje Prva JBPF liga 4. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 4

05/06.09.2020. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA– POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

1. POM.SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan-Pančevo

DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

 

IDVOR: POLET– SLOGA (B.N.Selo)

SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

1. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan – Ban. Brestovac

2. POM.SUDIJA : Marjanović Mihailo-Pančevo

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

GAJ: PARTIZAN– STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković D. Marko-Pančevo

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911– BAK (Bela Crkva)

SUDIJA : Kopitić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA: Mitrović Marko-Jabuka

2. POM.SUDIJA : Marjanović Uroš-Pančevo

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

ILANDŽA: BANAT – BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

DELEGAT : Matijević Branislav – Velika Greda

 

ULJMA: PARTIZAN– DOLINA (Padina) subota

SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo

DELEGAT : Dubak Marko - Pančevo

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA– STRELA (Ivanovo)

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

DELEGAT : Premović Dragan – Ban. Karlovac

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA – RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

1. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

2. POM.SUDIJA : Filić Igor-Kovin

DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin

Delegiranje Prva JBPF liga 2. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 2

22/23.08.2020. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA – SLOGA (B.N.Selo)

SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Vukašin-Pančevo

DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

POTPORANJ: POTPORANJ– STARI TAMIŠ (Stari Tamiš)

SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

1. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo-Kovin

2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo

DELEGAT : Anđelić Saša – Bela Crkva

 

IDVOR: POLET– BAK (Bela Crkva)

SUDIJA : Kopitić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan-Ban.Brestovac

2. POM.SUDIJA : Marjanović Uroš-Pančevo

DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

 

GAJ: PARTIZAN– BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA: Mitrović Marko-Jabuka

2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911 – DOLINA (Padina)

SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Milenković Igor - Vršac

 

ILANDŽA: BANAT– STRELA (Ivanovo)

SUDIJA : Subić Bojan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

PAVLIŠ: PARTIZAN (Uljma)– RADNIČKI (Baranda) subota

SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

1. POM.SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

2. POM.SUDIJA : Filić Igor-Kovin

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA – CRVENA ZVEZDA (Pavliš)

SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

1. POM.SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

DELEGAT : Premović Dragan – Ban. Karlovac

Delegiranje Prva JBPF liga 3. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 3

29/30.08.2020. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA– JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Marković D. Marko-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo

DELEGAT : Đokić Zoran – Ban. Karlovac

 

BARANDA: RADNIČKI– HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Marković Z. Marko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Janković Jovan-Vršac

DELEGAT : Samoilov Ognjen - Zagajica

 

IVANOVO: STRELA– PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA : Stamenković Dušan-Ban.Brestovac

1. POM.SUDIJA : Kopitić Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marjanović Uroš-Pančevo

DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

PADINA: DOLINA– BANAT (Ilandža)

SUDIJA : Dragić Mihajlo-Kovin

1. POM.SUDIJA: Mitrović Srđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST – SPARTAK 1911 (Debeljača)

SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

DELEGAT : Trkulja Goran – Ban. Novo Selo

 

BELA CRKVA: BAK– PARTIZAN (Gaj) subota

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Đokić Nemanja-Ban.Karlovac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

DELEGAT : Potkonjak Miloš - Seleuš

 

ST.TAMIŠ: STARI TAMIŠ– POLET (Idvor)

SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

1. POM.SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin

2. POM.SUDIJA : Francuz Dejan-Pančevo

DELEGAT : Anđelić Jovan – Bela Crkva

 

B.N.SELO: SLOGA – POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

2. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš-Pančevo

DELEGAT : Janićijević Gojko - Starčevo

Delegiranje Prva JBPF liga 1. kolo 2020/21

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 1

15/16.08.2020. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA – JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Raković Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

2. POM.SUDIJA : Santrač Nebojša-Pavliš

DELEGAT : Matijević Branislav - Velika Greda

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA– PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Bogdanov Nenad-Vršac

DELEGAT : Anđelić Jovan - Bela Crkva

 

BARANDA: RADNIČKI– BANAT (Ilandža)

SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

IVANOVO: STRELA– SPARTAK 1911 (Debeljača)

SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

1. POM.SUDIJA: Kopitić Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan-Ban.Brestovac

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

 

PADINA: DOLINA – PARTIZAN (Gaj)

SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo

2. POM.SUDIJA : Marjanović Mihailo-Pančevo

DELEGAT : Dubak Marko - Pančevo

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST– POLET (Idvor)

SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš-Pančevo

DELEGAT : Samoilov Ognjen - Zagajica

 

BELA CRKVA: BAK– POTPORANJ (Potporanj) subota

SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin

 

STARI TAMIŠ: STARI TAMIŠ – SLOGA (B.N.Selo)

SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Marko-Pančevo

DELEGAT : Potkonjak Miloš - Seleuš