A+ R A-

Delegiranje Prva JBPF liga 7. kolo 2019/20

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 7

28/29.09.2019. GODINE U 15:30 ČASOVA

 

BELA CRKVA: BAK –DOLINA (Padina) subota

SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

DELEGAT : Samoilov Ognjen - Zagajica

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA- JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo

2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo

DELEGAT : Dramićanin Nenad - Starčevo

 

GAJ: PARTIZAN– PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin

2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan-Ban.Brestovac

DELEGAT : Anđelić Jovan - Bela Crkva

 

BARANDA: RADNIČKI– JEDINSTVO (Vlajkovac)

SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

1. POM.SUDIJA: Čičić Mateja-Kovin

2. POM.SUDIJA : Ignjatović Stefan-Kovin

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST – POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA : Drača Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Tešić Milan-B.N.Selo

2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

DELEGAT : Krstović Goran - Ban. Karlovac

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA–POLET (Idvor)

SUDIJA : Raković Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

DELEGAT : Premović Dragan - Ban. Karlovac

 

KOVIN: RADNIČKI – SPARTAK 1911 (Debeljača) subota

SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

2. POM.SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

DELEGAT : Stojaković Aleksandar - Vršac

 

B.N.SELO: SLOGA–STRELA (Ivanovo)

SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Marković Marko-Pančevo

DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

Delegiranje Prva JBPF liga 6. kolo 2019/20

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 6

21/22.09.2019. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

PADINA: DOLINA–SLOGA (B.N.Selo)

SUDIJA :Mitrović Marko-Jabuka

1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan-Ban.Brestovac

DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

IVANOVO: STRELA-RADNIČKI (Kovin)

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA :Jevtić Aleksa-Vršac

2. POM.SUDIJA : Raković Nikola-Vršac

DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911–HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

DELEGAT : Anđelić Saša – Bela Crkva

 

IDVOR: POLET– BUDUĆNOST (Alibunar)

SUDIJA : Drača Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA: Džafić Bojan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Karkuš Viktor-Kovačica

DELEGAT : Dramićanin Nenad - Starčevo

 

POTPORANJ: POTPORANJ –RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA :Jajić Igor-Pančevo

1. POM.SUDIJA :Jaćimovski Darko-Kačarevo

2. POM.SUDIJA : Stankovć Stevan-Pančevo

DELEGAT : Premović Dragan – Ban. Karlovac

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO–PARTIZAN (Gaj)

SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo

2. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš-Pančevo

DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

 

ULJMA: PARTIZAN– C.ZVEZDA (Pavliš) subota

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Guteša Danilo-Vršac

2. POM.SUDIJA :Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Matijević Branislav – Velika Greda

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA–BAK (Bela Crkva)

SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

Delegiranje Prve JBPF lige 4. kolo 2019/2020

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 4
07/08.09.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

PADINA: DOLINA–RADNIČKI (Kovin)
SUDIJA :Mijailović Blagoje-Vršac
1. POM.SUDIJA : Guteša Danilo-Vršac
2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac
DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

B.N.SELO: SLOGA– HAJDUČICA(Hajdučica)
SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac
1. POM.SUDIJA :Jovanović Nikola-Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka
DELEGAT : Anđelić Jovan – Bela Crkva

 

IVANOVO: STRELA–BUDUĆNOST (Alibunar)
SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac
2. POM.SUDIJA : Raković Nikola-Vršac
DELEGAT : Samoilov Ognjen - Zagajica

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911– RADNIČKI (Baranda)
SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo
1. POM.SUDIJA: Cvetković Miloš-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo
DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

IDVOR: POLET –PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA :Raković Dušan-Vršac
1. POM.SUDIJA :Jokić Ivan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Karkuš Viktor-Kovačica
DELEGAT : Krstović Goran – Ban. Karlovac

POTPORANJ: POTPORANJ–C.ZVEZDA (Pavliš)
SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin
2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin
DELEGAT : Dramićanin Nenad - Starčevo

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO– BAK (Bela Crkva)
SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo
2. POM.SUDIJA :Stamenković Dušan-Ban.Brestovac
DELEGAT : Dubak Marko - Pančevo

 

ULJMA: PARTIZAN –JUGOSLAVIJA (Jabuka) subota
SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica
1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo
DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

Delegiranje Prva JBPF liga 5. kolo 2019/20

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 5

14/15.09.2019. GODINE U 16:00 ČASOVA

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA–DOLINA(Padina)

SUDIJA :Raković Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Guteša Danilo-Vršac

DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

BELA CRKVA: BAK-PARTIZAN(Uljma) subota

SUDIJA : Drača Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA :Ignjatović Stefan-Kovin

2. POM.SUDIJA : Dragić Mihajlo-Kovin

DELEGAT : Trkulja Goran - Ban. Novo Selo

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA–JEDINTSVO (Vlajkovac)

SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

GAJ: PARTIZAN– POTPORANJ(Potporanj)

SUDIJA : Ćirović Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA: Jovanović Nikola-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

DELEGAT : Matijević Branislav - Velika Greda

 

BARANDA: RADNIČKI –POLET (Idvor)

SUDIJA :Tešić Milan-B.N.Selo

1. POM.SUDIJA :Tomić Uglješa-Omoljica

2. POM.SUDIJA : Marković Marko-Pančevo

DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST–SPARTAK 1911(Debeljača)

SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

DELEGAT : Stoilkovski Milorad - Pančevo

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA– STRELA(Ivanovo)

SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

2. POM.SUDIJA :Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Potkonjak Miloš - Seleuš

 

KOVIN: RADNIČKI–SLOGA (B.N.Selo) subota

SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

Delegiranje Prve JBPF lige 3. kolo 2019/2020

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 3
31.08./01.09.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

ULJMA: PARTIZAN–DOLINA(Padina) subota
SUDIJA :Gvozdenov Veljko-Vršac
1. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Karkuš Viktor-Kovačica
DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA– JEDINSTVO (Vlajkovac)
SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo
1. POM.SUDIJA :Tomić Uglješa-Omoljica
2. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo
DELEGAT : Kapor Zoran - Pančevo

 

BELA CRKVA: BAK–POTPORANJ (Potporanj)subota
SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin
2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin
DELEGAT : Kirilov Zdravko - Kovin

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA– POLET (Idvor)
SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva
1. POM.SUDIJA: Sarka Marjan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac
DELEGAT : Anđelić Saša - Bela Crkva

 

GAJ: PARTIZAN –SPARTAK 1911 (Debeljača)
SUDIJA :Raković Nikola-Vršac
1. POM.SUDIJA :Džafić Bojan-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš-Pančevo
DELEGAT : Domazetoski Živan - Pančevo

BARANDA: RADNIČKI– STRELA(Ivanovo)
SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo
1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka
2. POM.SUDIJA : Marković Marko-Pančevo
DELEGAT : Trkulja Goran - Ban.Novo Selo

 

ALIBUNAR: BUDUĆNOST– SLOGA (B.N.Selo)
SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište
2. POM.SUDIJA :Stamenković Dušan-Ban.Brestovac
DELEGAT : Premović Dragan - Ban. Karlovac

 

HAJDUČICA: HAJDUČICA –RADNIČKI(Kovin)
SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Raković Dušan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac
DELEGAT : Matijević Branislav - Velika Greda