A+ R A-

Delegiranje Prva JBPF liga 2. kolo 2019/20

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 2

24/25.08.2019. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

PADINA: DOLINA – HAJDUČICA (Hajdučica)

SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Krstović Goran – Ban. Karlovac

 

KOVIN: RADNIČKI– BUDUĆNOST (Alibunar) subota

SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

1. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

DELEGAT : Anđelić Saša – Bela Crkva

 

B.N.SELO: SLOGA– RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

1. POM.SUDIJA : Lazić Ilija-Dolovo

2. POM.SUDIJA : Karkuš Viktor-Kovačica

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

 

IVANOVO: STRELA– PARTIZAN (Gaj)

SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

1. POM.SUDIJA: Marković Marko-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo

DELEGAT : Dramićanin Nenad - Starčevo

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911 – C.ZVEZDA (Pavliš)

SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

1. POM.SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin

2. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan-Ban. Brestovac

DELEGAT : Radivoj Stevan - Kovin

 

IDVOR: POLET – BAK (Bela Crkva)

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Raković Nikola-Vršac

DELEGAT : Potkonjak Miloš - Seleuš

 

POTPORANJ: POTPORANJ – JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Raković Dušan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš-Pančevo

DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO – PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo

DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

Delegiranje Prve JBPF lige 1. kolo 2019/2020

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 1
17/18.08.2019. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO – DOLINA (Padina)
SUDIJA : Čičić Mateja-Kovin
1. POM.SUDIJA : Stamenković Dušan-Ban.Brestovac
2. POM.SUDIJA : Cvetković Miloš-Pančevo
DELEGAT : Premović Dragan-Ban.Karlovac


ULJMA: PARTIZAN– POTPORANJ (Potporanj) subota
SUDIJA : Raković Nikola-Vršac
1. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac
2. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo
DELEGAT : Dubak Marko-Pančevo


JABUKA: JUGOSLAVIJA– POLET (Idvor)
SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište
2. POM.SUDIJA : Divnić Nikola-Kovin
DELEGAT : Anđelić Jovan-Bela Crkva


BELA CRKVA: BAK– SPARTAK 1911 (Debeljača) subota
SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac
1. POM.SUDIJA: Jokić Ivan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Raković Dušan-Vršac
DELEGAT : Veličkovski Aleksandar-Plandište


PAVLIŠ: C.ZVEZDA – STRELA (Ivanovo)
SUDIJA : Guteša Danilo-Vršac
1. POM.SUDIJA : Marković Marko-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Stanković Stevan-Pančevo
DELEGAT : Cvetković Zlatan-Kačarevo


GAJ: PARTIZAN – SLOGA (B.N.Selo)
SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac
DELEGAT : Samoilov Ognjen-Zagajica


BARANDA: RADNIČKI – RADNIČKI (Kovin)
SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Dostić Nikola-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Džafić Bojan-Pančevo
DELEGAT : Domazetoski Živan-Pančevo


ALIBUNAR: BUDUĆNOST – HAJDUČICA (Hajdučica)
SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka
1. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo
2. POM.SUDIJA : Karkuš Viktor-Kovačica
DELEGAT : Cicka Jano-Kovačica

Delegiranje Prva JBPF liga 33. kolo 2018/19

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ33

02.06.2019. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

IZBIŠTE:POLET–JEDINSTVO (Vlajkovac)

SUDIJA :Jovanović Nikola-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Tešić Milan-B.N.Selo

DELEGAT : Dramićanin Nenad - Starčevo

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA–SLOGA (Ban.Novo Selo)

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA :Mijailović Blagoje -Vršac

2. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

SELEUŠ: VOJVODINA–SPARTAK 1911 (Debeljača)

SUDIJA :Rosić Stefan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

DELEGAT : Trkulja Goran – Ban. Novo Selo

 

PADINA: DOLINA– POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA:Naumović Marko-Ban.Novo Selo

1. POM.SUDIJA: Cvitak Boris-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin

 

GREBENAC: VULTURUL– PARTIZAN (Gaj)

SUDIJA :Žijan Aleksandar-Vršac

1. POM.SUDIJA :Kopitić Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

 

IVANOVO: STRELA– JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)

SUDIJA : Stevkovski Danil-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Drača Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

DELEGAT : Jevtić Bojan - Pančevo

 

BARANDA: RADNIČKI– JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Tadić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš-Starčevo

2. POM.SUDIJA :Petrović Katarina-Pančevo

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

BAN. PALANKA: DUNAV– PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

DELEGAT : Anđelić Saša – Bela Crkva

 

BORAC (Starčevo) slobodna ekipa

Delegiranje Prva JBPF liga 34. kolo 2018/19

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ34

09.06.2019. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

VLAJKOVAC:JEDINSTVO–DUNAV(Ban. Palanka)

SUDIJA :Pavić Saša-Vršac

1. POM.SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Matijević Branislav - Velika Greda

 

ULJMA: PARTIZAN–RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA : Guteša Danilo-Vršac

1. POM.SUDIJA :Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

DELEGAT : Kirkov Aleksandar - Vršac

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA–STRELA(Ivanovo)

SUDIJA :Đurin Nikola-Ban.Brestovac

1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije-Alibunar

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

STARČEVO: BORAC– VULTURUL(Grebenac)

SUDIJA:Milanović Dragan-Pančevo

1. POM.SUDIJA: Jaćimovski Darko-Kačarevo

2. POM.SUDIJA : Petrović Katarina-Pančevo

DELEGAT :Trkulja Goran - Ban. Novo Selo

 

GAJ: PARTIZAN– DOLINA(Padina)

SUDIJA :Drača Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Cvitak Boris-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

DELEGAT : Krnjajić Đura - Omoljica

 

POTPORANJ: POTPORANJ– VOJVODINA (Seleuš)

SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar-Vršac

DELEGAT : Anđelić Jovan - Bela Crkva

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911– C.ZVEZDA(Pavliš)

SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA :Tešić Milan-Ban.Novo Selo

DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

 

BAN.NOVO SELO: SLOGA– POLET (Izbište)

SUDIJA : Kopitić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

JEDINSTVO STEVIĆ slobodna ekipa

Delegiranje Prve JBPF lige 32. kolo 2018/2019

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 32
29.05.2019. GODINE U 17:30 ČASOVA -SREDA-

 

VLAJKOVAC:JEDINSTVO–PARTIZAN (Uljma)
SUDIJA :Jarkovački Pera-Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar-Vršac
DELEGAT : Anđelić Jovan - Bela Crkva

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA–DUNAV (Ban.Palanka)
SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac
1. POM.SUDIJA : Tadić Nikola-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš-Starčevo
DELEGAT : Premović Dragan - Ban. Karlovac

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ–RADNIČKI (Baranda)
SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac
2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac
DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

STARČEVO: BORAC– STRELA (Ivanovo)
SUDIJA: Tešić Milan-Ban.Novo Selo
1. POM.SUDIJA: Milanović Dragan-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo
DELEGAT : Ožegović Slobodan - Omoljica

 

POTPORANJ: POTPORANJ– VULTURUL (Grebenac)
SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište
1. POM.SUDIJA :Mitrović Marko-Jabuka
2. POM.SUDIJA : Đurin Nikola-Ban.Brestovac
DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911– DOLINA (Padina)
SUDIJA : Cvitak Boris-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Drača Nikola-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil-Pančevo
DELEGAT : Krnjajić Đura - Omoljica

 

BAN.NOVO SELO: SLOGA– VOJVODINA (Seleuš)
SUDIJA : Kopitić Nikola-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Naumović Marko-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije-Alibunar
DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

IZBIŠTE: POLET– C.ZVEZDA (Pavliš)
SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac
1. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac
2. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac
DELEGAT : Matijević Branislav - Velika Greda

 

PARTIZAN (Gaj) slobodna ekipa