A+ R A-

Delegiranje Prva JBPF liga 31. kolo 2018/19

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ31

25/26.05.2019. GODINE U 17:30 ČASOVA

 

PAVLIŠ:C.ZVEZDA–JEDINSTVO(Vlajkovac)

SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

DELEGAT : Kirkov Aleksandar - Vršac

 

SELEUŠ: VOJVODINA–POLET (Izbište)

SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

1. POM.SUDIJA :Kopitić Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

 

PADINA: DOLINA–SLOGA(B.N.Selo)

SUDIJA :Drača Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Naumović Marko-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije-Alibunar

DELEGAT : Dramićanin Nenad - Starčevo

 

GREBENAC: VULTURUL– SPARTAK 1911 (Debeljača)

SUDIJA:Maksimović Miloš-Starčevo

1. POM.SUDIJA: Milanović Dragan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Petrović Katarina-Pančevo

DELEGAT :Cvetković Zlatan - Kačarevo

 

IVANOVO: STRELA– PARTIZAN(Gaj)

SUDIJA :Todorović Kristijan-Vršac

1. POM.SUDIJA :Mijailović Blagoje-Vršac

2. POM.SUDIJA : Guteša Danilo-Vršac

DELEGAT : Trkulja Goran - Ban. Novo Selo

 

BARANDA: RADNIČKI– BORAC (Starčevo)

SUDIJA : Tadić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA : Tešić Milan-B.N.Selo

DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin

 

BAN.PALANKA: DUNAV– JEDINSTVO STEVIĆ(Kačarevo) subota

SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Raković Nikola-Vršac

2. POM.SUDIJA :Jevtić Aleksa-Vršac

DELEGAT : Matijević Branislav - Velika Greda

 

ULJMA: PARTIZAN– JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar-Vršac

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Anđelić Saša - Bela Crkva

 

Potporanj (Potporanj) slobodna ekipa

Delegiranje Prva JBPF liga 30. kolo 2018/19

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 30

18/19.05.2019. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO– JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Tešić Milan-B.N.Selo

2. POM.SUDIJA :Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Trkulja Goran – Ban. Novo Selo

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ–PARTIZAN (Uljma) subota

SUDIJA : MIlanović Dragan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA :Mitrović Marko-Jabuka

DELEGAT : Premović Dragan – Ban. Karlovac

 

STARČEVO: BORAC–DUNAV (Ban.Palanka)

SUDIJA : Drača Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Tadić Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Petrović Katarina-Panćevo

DELEGAT: Krnjajić Dejan - Pančevo

 

GAJ: PARTIZAN– RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA: Gvozdenov Veljko-Vršac

1. POM.SUDIJA: Guteša Danilo-Vršac

2. POM.SUDIJA :Pavić Saša-Vršac

DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

POTPORANJ: POTPORANJ– STRELA (Ivanovo)

SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

1. POM.SUDIJA : Cvitak Boris-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije-Alibunar

DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

 

B.N.SELO: SLOGA– VULTURUL (Grebenac)

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đurin Nikola-Ban.Brestovac

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

IZBIŠTE: POLET-DOLINA (Padina)

SUDIJA : Maksimović Miloš-Starčevo

1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA-VOJVODINA (Seleuš)

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

2. POM.SUDIJA :Jarkovački Pera-Bela Crkva

DELEGAT : Anđelić Saša – Bela Crkva

 

SPARTAK 1911 (Debeljača) slobodna ekipa

Delegiranje Prva JBPF liga 28. kolo 2018/19

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 28

05.05.2019. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO– JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)

SUDIJA : Guteša Danilo-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije-Alibunar

DELEGAT : Kirkov Aleksandar-Vršac

 

STARČEVO: BORAC–JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

2. POM.SUDIJA : Đurin Nikola-Ban.Brestovac

DELEGAT : Cvetković Zlatan-Kačarevo

 

GAJ: PARTIZAN–PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

DELEGAT: Anđelić Jovan-Bela Crkva

 

POTPORANJ: POTPORANJ– DUNAV (Ban.Palanka)

SUDIJA: Cvitak Boris-Pančevo

1. POM.SUDIJA: Mitrović Srđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

DELEGAT : Trkulja Goran-B.N.Selo

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911– RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA : Raković Nikola-Vršac

1. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

DELEGAT : Cicka Jano-Kovačica

 

B.N.SELO: SLOGA– STRELA (Ivanovo)

SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Kopitić Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš-Starčevo

DELEGAT : Krnjajić Đura-Omoljica

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA– VULTURUL (Grebenac)

SUDIJA : Tadić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : MIlanović Petar-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Naumović Marko-Pančevo

DELEGAT : Vukosavljević Radomir-Kovin

 

SELEUŠ: VOJVODINA–DOLINA (PADINA)

SUDIJA : MIjailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Premović Dragan-Ban.Karlovac

 

POLET (Izbište) slobodna ekipa

Delegiranje Prva JBPF liga 29. kolo 2018/19

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 29

11/12.05.2019. GODINE U 17:00 ČASOVA

 

SELEUŠ: VOJVODINA– JEDINSTVO (Vlajkovac)

SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

2. POM.SUDIJA :Đurđev Nemanja-Vršac

DELEGAT : Anđelić Jovan - Bela Crkva

 

PADINA: DOLINA–C.ZVEZDA(Pavliš)

SUDIJA : Cvitak Boris-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA :Đurin Nikola-Ban.Brestovac

DELEGAT :Krnjajić Đura - Omoljica

 

GREBENAC: VULTURUL–POLET (Izbište)

SUDIJA : Naumović Marko-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

DELEGAT:Dramićanin Nenad - Starčevo

 

IVANOVO: STRELA– SPARTAK 1911 (Debeljača)

SUDIJA: Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA: Pavić Saša-Vršac

2. POM.SUDIJA :Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Matijević Branislav - Velika Greda

 

BARANDA: RADNIČKI– POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije-Alibunar

DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

BAN.PALANKA: DUNAV– PARTIZAN (Gaj) subota

SUDIJA : Andrejić Igor-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar-Vršac

DELEGAT : Stoilkovski Milorad - Plandište

 

ULJMA: PARTIZAN– BORAC (Starčevo)

SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Guteša Danilo-Vršac

DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA–JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)

SUDIJA : Tadić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Maksimović MIloš-Starčevo

2. POM.SUDIJA :Kopitić Nikola-Pančevo

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

SLOGA (B.N.Selo) slobodna ekipa

Delegiranje Prva JBPF liga 27. kolo 2018/19

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 27

02.05.2019. GODINE U 17:00 ČASOVA-četvrtak

 

PADINA: DOLINA– JEDINSTVO (Vlajkovac)

SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije-Alibunar

DELEGAT : Anđelić Saša-Bela Crkva

 

GREBENAC: VULTURUL–VOJVODINA (Seleuš)

SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar-Kovin

 

IVANOVO: STRELA–POLET (Izbište)

SUDIJA : Petrović Katarina-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Kopitić Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Tešić Milan-Ban.Novo Selo

DELEGAT: Romić Boro-Pančevo

 

BARANDA: RADNIČKI– SLOGA (B.N.Selo)

SUDIJA: Mitrović Srđan-Bavanište

1. POM.SUDIJA: Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

DELEGAT : Dramićanin Nenad-Starčevo

 

BAN.PALANKA: DUNAV– SPARTAK 1911 (Debeljača)

SUDIJA : Tadić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Naumović Marko-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đurin Nikola-Ban.Brestovac

DELEGAT : Vukosavljević Radomir

 

ULJMA: PARTIZAN– POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA : Maksimović Miloš-Starčevo

1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

2. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

DELEGAT : Stojkoviski Branko-Kačarevo

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA– PARTIZAN (Gaj)

SUDIJA : Drača Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar-Vršac

DELEGAT : Matijević Branislav- Velika Greda

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ– BORAC (Starčevo)

SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Vučetić Milan-Pančevo

 

CRVENA ZVEZDA (Pavliš) slobodna ekipa