A+ R A-

Delegiranje Prva JBPF liga 26. kolo 2018/19

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 26

27/28.04.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO– BORAC (Starčevo) subota

SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Raković Nikola-Vršac

DELEGAT : Premović Dragan - Ban. Karlovac

 

GAJ: PARTIZAN–JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)

SUDIJA : Naumović Marko-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Tadić Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

POTPORANJ: POTPORANJ–JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA : Tešić Milan-B.N.Selo

1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Kopitić Nikola-Pančevo

DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911– PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA: Jaćimovski Darko-Kačarevo

1. POM.SUDIJA: Milanović Dragan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

DELEGAT : Jevtić Bojan - Pančevo

 

B.N.SELO: SLOGA– DUNAV (Ban.Palanka)

SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Guteša Danilo-Vršac

2. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

DELEGAT : Kirkov Aleksandar - Vršac

 

IZBIŠTE: POLET– RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

DELEGAT : Anđelić Jovan - Bela Crkva

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA– STRELA (Ivanovo)

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Žijan-Aleksandar-Vršac

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

PADINA: DOLINA– VULTURUL (Grebenac)

SUDIJA : Maksimović Miloš-Starčevo

1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

2. POM.SUDIJA : Đurin Nikola-Ban.Brestovac

DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

Vojvodina (Seleuš) slobodna ekipa

Delegiranje Prva JBPF liga 25. kolo 2018/19

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 25

20/21.04.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

GREBENAC:VULTURUL–JEDINSTVO(Vlajkovac)

SUDIJA :Milanović Dragan-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin

 

IVANOVO: STRELA–VOJVODINA (Seleuš)

SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

1. POM.SUDIJA :Raković Nikola-Vršac

2. POM.SUDIJA : Pavić Saša-Vršac

DELEGAT : Premović Dragan – Ban. Karlovac

 

BARANDA: RADNIČKI–C.ZVEZDA(Pavliš)

SUDIJA : Kopitić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Naumović Marko-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Petrović Katarina-Pančevo

DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

 

BAN.PALANKA: DUNAV– POLET(Izbište) subota

SUDIJA:Drača Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA: Tešić Milan-B.N.Selo

2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

DELEGAT : Trkulja Goran – Ban. Novo Selo

 

ULJMA: PARTIZAN– SLOGA(B.N.Selo)

SUDIJA :Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA :Guteša Danilo-Vršac

2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar-Vršac

DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA– SPARTAK 1911 (Debeljača)

SUDIJA : Cvitak Boris-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Đurin Nikola-Ban.Brestovac

DELEGAT : Dramićanin Nenad - Starčevo

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ– POTPORANJ(Potporanj) subota

SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

1. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

2. POM.SUDIJA :Gvozdenov Veljko-Vršac

DELEGAT : Krnjajić Đura - Omoljica

 

STARČEVO: BORAC– PARTIZAN (Gaj)

SUDIJA : Andrejić Igor-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

DELEGAT : Medaković Goran - Pančevo

 

Dolina (Padina) slobodna ekipa

Delegiranje Prva JBPF liga 23. kolo 2018/19

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 23

13/14.04.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA

 

IVANOVO: STRELA– VULTURUL (Grebenac)

SUDIJA :JaćimovskiDarko-Kačarevo

1. POM.SUDIJA :MitrovićSrđan-Bavanište

2. POM.SUDIJA :Rosić Stefan-Pančevo

DELEGAT :Cicka Jano - Kovačica

 

BARANDA: RADNIČKI–DOLINA (Padina)

SUDIJA :Tešić Milan-Ban.NovoSelo

1. POM.SUDIJA :Tadić Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA :Naumović Marko-Pančevo

DELEGAT :Vučetić Milan - Pančevo

 

BAN.PALANKA: DUNAV–VOJVODINA (Seleuš) subota

SUDIJA :Raković Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA :SarkaMarjan-Vršac

2. POM.SUDIJA :Andrejić Igor-Bela Crkva

DELEGAT:Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

ULJMA: PARTIZAN– C.ZVEZDA (Pavliš)

SUDIJA: BaračDanilo-Vršac

1. POM.SUDIJA: Jokić Ivan-Vršac

2. POM.SUDIJA :ĐurđevNemanja-Vršac

DELEGAT :Premović Dragan – Ban. Karlovac

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA– POLET (Izbište)

SUDIJA :Kopitić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA :Drača Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA :MaksimovićMiloš-Starčevo

DELEGAT :Trkulja Goran - Ban. Novo Selo

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ– SLOGA (Ban.NovoSelo) subota

SUDIJA :Milanović Dragan-Pančevo

1.POM.SUDIJA :Petrović Katarina-Pančevo

2. POM.SUDIJA :Mitrović Marko-Jabuka

DELEGAT :Vukosavljević Radomir - Kovin

 

STARČEVO: BORAC– SPARTAK 1911 (Starčevo)

SUDIJA :TodorovićKristijan-Vršac

1. POM.SUDIJA :MijailovićBlagoje-Vršac

2. POM.SUDIJA :JevtićAleksa-Vršac

DELEGAT :Ratković Predrag - Pančevo

 

GAJ: PARTIZAN– POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA :Cvitak Boris-Pančevo

1. POM.SUDIJA :StevkovskiDanil-Pančevo

2. POM.SUDIJA :Jovanović Nikola-Bela Crkva

DELEGAT :Dramićanin Nenad - Starčevo

 

JEDINSTVO (Vlajkovac) slobodnaekipa

Delegiranje Prva JBPF liga 24. kolo 2018/19

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 24

17.04.2019. GODINE U 16:30 ČASOVA –SREDA-

 

VLAJKOVAC: JEDINSTVO– PARTIZAN (Gaj)

SUDIJA : Tadić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Cvitak Boris-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Naumović Marko-Pančevo

DELEGAT : Stojkovski Branko-Kačarevo

 

POTPORANJ: POTPORANJ–BORAC (Starčevo)

SUDIJA : Drača Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka

2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo

DELEGAT : Krnjajić Đura-Omoljica

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911–JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)

SUDIJA : Maksimović Miloš-Starčevo

1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar-Kovin

 

B.N.SELO: SLOGA– JUGOSLAVIJA (Jabuka)

SUDIJA: Mitrović Srđan-Bavanište

1. POM.SUDIJA: Stevkovski Danil-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Kopitić Nikola-Pančevo

DELEGAT : Cvetković Zlatan-Kačarevo

 

IZBIŠTE: POLET– PARTIZAN (Uljma)

SUDIJA : Žijan Aleksandar-Vršac

1. POM.SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

DELEGAT : Anđelić Jovan-Bela Crkva

 

PAVLIŠ: CRVENA ZVEZDA– DUNAV (Ban.Palanka)

SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

DELEGAT : Matijević Branislav-Velika Greda

 

SELEUŠ: VOJVODINA– RADNIČKI (Baranda)

SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

1. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije-Alibunar

DELEGAT : Anđelić Saša-Bela Crkva

 

PADINA: DOLINA– STRELA (Ivanovo)

SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Raković Nikola-Vršac

DELEGAT : Kirkov Aleksandar-Vršac

Vulturul (Grebenac) slobodna ekipa

Delegiranje Prve JBPF lige 22. kolo 2018/2019

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 22
07.04.2019. GODINE U 16:00 ČASOVA

VLAJKOVAC: JEDINSTVO– POTPORANJ (Potporanj)
SUDIJA : Naumović Marko-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište
2. POM.SUDIJA : Mitrović Marko-Jabuka
DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

DEBELJAČA: SPARTAK 1911–PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac
2. POM.SUDIJA : Guteša Danilo-Vršac
DELEGAT : Kirkov Aleksandar - Vršac

 

B.N.SELO: SLOGA–BORAC (Starčevo)
SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac
1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac
2. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac
DELEGAT : Stanković Dragan – Bela Crkva

 

IZBIŠTE: POLET– JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)
SUDIJA: Jevtić Aleksa-Vršac
1. POM.SUDIJA: Raković Nikola-Vršac
2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije-Alibunar
DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA– JUGOSLAVIJA (Jabuka)
SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica
1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Tešić Milan-B.N.Selo
DELEGAT : Dramićanin Nenad - Starčevo

SELEUŠ: VOJVODINA– PARTIZAN (Uljma)
SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac
2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar-Vršac
DELEGAT : Anđelić Saša - Bela Crkva

 

PADINA: DOLINA– DUNAV (Ban.Palanka)
SUDIJA : Maksimović Miloš-Starčevo
1. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Petrović Katarina-Pančevo
DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

GREBENAC: VULTURUL– RADNIČKI (Baranda)
SUDIJA : Drača Nikola-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Kopitić Nikola-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo
DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo


STRELA (Ivanovo) slobodna ekipa