A+ R A-

Delegiranje Prve JBPF lige 21. kolo 2018/2019

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 21
30/31.03.2019. GODINE U 16:00 ČASOVA


IVANOVO: STRELA– JEDINSTVO (Vlajkovac)
SUDIJA : Jović Dimitrije-Alibunar
1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir-Dolovo
DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

BAN.PALANKA: DUNAV–VULTURUL (Grebenac) subota u 15 h
SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Andrejić Igor-Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva
DELEGAT : Anđelić Jovan – Bela Crkva

 

ULJMA: PARTIZAN–DOLINA (Padina)
SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac
2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac
DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

 

JABUKA: JUGOSLAVIJA– VOJVODINA (Seleuš)
SUDIJA: Mitrović Srđan-Bavanište
1. POM.SUDIJA: Kopitić Nikola-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš-Starčevo
DELEGAT : Krnjajić Đura - Omoljica

 

KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ– C.ZVEZDA (Pavliš) subota u 15 h
SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac
2. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac
DELEGAT : Lukić Mile – Ban. Karlovac

STARČEVO: BORAC– POLET (Izbište)
SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Cvitak Boris-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica
DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin

 

GAJ: PARTIZAN– SLOGA (Ban.Novo Selo)
SUDIJA : Tadić Nikola-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar-Vršac
DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

POTPORANJ: POTPORANJ– SPARTAK 1911 (Debeljača)
SUDIJA : Drača Nikola-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Naumović Marko-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Tešić Milan-Ban.Novo Selo
DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo


RADNIČKI (Baranda) slobodna ekipa

Delegiranje Prva JBPF liga 20. kolo 2018/19

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE  BROJ 20

24.03.2019. GODINE U 15:00 ČASOVA

       

VLAJKOVAC: JEDINSTVO– SPARTAK 1911 (Debeljača)                                                           

SUDIJA : Maksimović Miloš-Starčevo

1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica

2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije-Alibunar

DELEGAT : Nikolić Zoran - Ban. Karlovac

 

BAN.NOVO SELO: SLOGA–POTPORANJ (Potporanj)

SUDIJA : Kopitić Nikola-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Petrović Katarina-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil-Pančevo

DELEGAT : Lukić Mile - Ban. Karlovac

 

IZBIŠTE: POLET– PARTIZAN (Gaj)              

SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva

2. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva

DELEGAT : Anđelić Saša - Bela Crkva

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA– BORAC (Starčevo)

SUDIJA: Milanović Dragan-Pančevo

1. POM.SUDIJA: Tadić Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo

DELEGAT : Premović Dragan - Ban. Karlovac

 

SELEUŠ: VOJVODINA– JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)         

SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac

1. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac

2. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac

DELEGAT : Trkulja Goran - Ban. Novo Selo

   

PADINA: DOLINA– JUGOSLAVIJA (Jabuka)           

SUDIJA : Cvitak Boris-Pančevo

1. POM.SUDIJA : Drača Nikola-Pančevo

2. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište

DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

 

GREBENAC: VULTURUL– PARTIZAN (Uljma)             

SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac

1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac

2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar-Vršac

DELEGAT : Matijević Branislav – Velika Greda

 

IVANOVO: STRELA–RADNIČKI (Baranda)            

SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac

1. POM.SUDIJA : Guteša Danilo-Vršac

2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac

DELEGAT : Kirkov  Aleksandar - Vršac

   

DUNAV (Ban.Palanka) slobodna ekipa                                       

                                                                                                                                                      

Delegiranje Prve JBPF lige 18. kolo 2018/2019

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 18
10.03.2019. GODINE U 14:30 ČASOVA

VLAJKOVAC: JEDINSTVO– SLOGA (Ban.Novo Selo)
SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Andrejić Igor-Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva
DELEGAT : Anđelić Saša - Bela Crkva

 

IZBIŠTE: POLET–SPARTAK 1911 (Debeljača)
SUDIJA : Maksimović Miloš-Starčevo
1. POM.SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac
2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar-Vršac
DELEGAT : Lukić Mile – Ban. Karlovac

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA– POTPORANJ (Potporanj)
SUDIJA : Janković Aleksandar-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac
2. POM.SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac
DELEGAT : Stojkovski Branko - Kačarevo

 

SELEUŠ: VOJVODINA– PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA: Mijailović Blagoje-Vršac
1. POM.SUDIJA: Jokić Ivan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Guteša Danilo-Vršac
DELEGAT : Kirkov Aleksandar - Vršac

 

PADINA: DOLINA– BORAC (Starčevo)
SUDIJA : Tadić Nikola-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije-Alibunar
DELEGAT : Premović Dragan – Ban. Karlovac

GREBENAC: VULTURUL– JEDINSTVO STEVIĆ (Kačarevo)
SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac
1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac
DELEGAT : Matijević Branislav – Velika Greda

 

CREPAJA: VOJVODINA– JUGOSLAVIJA(Jabuka)
SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište
1. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica
2. POM.SUDIJA : Tešić Milan-Ban.Novo Selo
DELEGAT : Trkulja Goran - Ban. Novo Selo

 

IVANOVO: STRELA– PARTIZAN (Uljma)
SUDIJA : Naumović Marko-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir-Pančevo
DELEGAT : Cvetković Zlatan - Kačarevo

 

BARANDA: RADNIČKI –DUNAV (Ban.Palanka)
SUDIJA : Cvitak Boris-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Petrović Katarina-Pančevo
DELEGAT : Roharik Pavel - Padina

Delegiranje Prva JBPF liga 19. kolo 2018/19

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 19
16/17.03.2019. GODINE U 15:00 ČASOVA


BARANDA: RADNIČKI– JEDINSTVO (Vlajkovac)

SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište
2. POM.SUDIJA : Tešić Milan-B.N.Selo
DELEGAT : Vukosavljević Radomir - Kovin


BAN.PALANKA: DUNAV–STRELA (Ivanovo) subota
SUDIJA : Todorović Kristijan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac
2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar-Vršac
DELEGAT : Lukić Mile – Ban. Karlovac


ULJMA: PARTIZAN– VOJVODINA (Crepaja)
SUDIJA : Guteša Danilo-Vršac
1. POM.SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac
2. POM.SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac
DELEGAT : Đorđevski Nenad - Vršac


JABUKA: JUGOSLAVIJA– VULTURUL (Grebenac)
SUDIJA: Drača Nikola-Pančevo
1. POM.SUDIJA: Kopitić Nikola-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Ognjanov Vladimir-Dolovo
DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo


KAČAREVO: JEDINSTVO STEVIĆ– DOLINA (Padina) subota
SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac
1. POM.SUDIJA : Petrović Katarina-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije-Alibunar
DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica


STARČEVO: BORAC– VOJVODINA (Seleuš)
SUDIJA : Stevkovski Danil-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Cvitak Boris-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Rosić Stefan-Pančevo
DELEGAT : Krnjajić Đura - Omoljica


GAJ: PARTIZAN– C.ZVEZDA (Pavliš)
SUDIJA : Andrejić Igor-Bela Crkva
1. POM.SUDIJA : Jovanović Nikola-Bela Crkva
2. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva
DELEGAT : Anđelić Jovan – Bela Crkva


POTPORANJ: POTPORANJ– POLET (Izbište)
SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica
1. POM.SUDIJA : Naumović Marko-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Maksimović Miloš-Starčevo
DELEGAT : Dramićanin Nenad - Starčevo


DEBELJAČA: SPARTAK 1911–SLOGA (Ban.Novo Selo)
SUDIJA : Jevtić Aleksa-Vršac
1. POM.SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac
2. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac
DELEGAT : Veličkovski Aleksandar - Plandište

Delegiranje Prve JBPFL 17. kolo 2018/19

DELEGIRANJE PRVE JBPF LIGE BROJ 17
01/02.12.2018. GODINE U 13:00 ČASOVA

BAN.PALANKA: DUNAV– JEDINSTVO (Vlajkovac) subota
SUDIJA : Sarka Marjan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Orešković Filip-Vršac
2. POM.SUDIJA : Jarkovački Pera-Bela Crkva
DELEGAT : Tešić Saša - Vršac

 

BARANDA: RADNIČKI–PARTIZAN (Uljma)
SUDIJA : Jajić Igor-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Tadić Nikola-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Tomić Uglješa-Omoljica
DELEGAT : Vukosavljević Aleksandar - Kovin

 

IVANOVO: STRELA– JUGOSLAVIJA (Jabuka)
SUDIJA : Beracka Igor-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Naumović Marko-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Mitrović Srđan-Bavanište
DELEGAT : Krnjajić Đura - Omoljica

 

CREPAJA: VOJVODINA– JEDINSTVO STEVIĆ (Kačačrevo)
SUDIJA: Jevtić Aleksa-Vršac
1. POM.SUDIJA: Raković Nikola-Vršac
2. POM.SUDIJA : Žijan Aleksandar-Vršac
DELEGAT : Lukić Mile - Ban. Karlovac

 

GREBENAC: VULTURUL– BORAC (Starčevo)
SUDIJA : Mijailović Blagoje-Vršac
1. POM.SUDIJA : Gvozdenov Veljko-Vršac
2. POM.SUDIJA : Guteša Danilo-Vršac
DELEGAT : Matijević Branislav - Velika Greda

PADINA: DOLINA– PARTIZAN (Gaj)
SUDIJA : Kopitić Nikola-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Janković Aleksandar-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Jaćimovski Darko-Kačarevo
DELEGAT : Vučetić Milan - Pančevo

 

SELEUŠ: VOJVODINA– POTPORANJ (Potporanj)
SUDIJA : Cvitak Boris-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Stevkovski Danil-Pančevo
2. POM.SUDIJA : Petrović Katarina-Pančevo
DELEGAT : Cicka Jano - Kovačica

 

PAVLIŠ: C.ZVEZDA– SPARTAK 1911 (Debeljača)
SUDIJA : Milanović Dragan-Pančevo
1. POM.SUDIJA : Đurđev Nemanja-Vršac
2. POM.SUDIJA : Tešić Milan-Ban.Novo Selo
DELEGAT : Siljanovski Branislav - Jabuka

 

IZBIŠTE: POLET –SLOGA (Ban. Novo Selo)
SUDIJA : Jokić Ivan-Vršac
1. POM.SUDIJA : Barač Danilo-Vršac
2. POM.SUDIJA : Jović Dimitrije-Alibunar
DELEGAT : Anđelić Jovan - Bela Crkva